2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

aaa bende gelmeye calsırırm ınsallahhh 12:30 carrefourun onunde olcaksınız dımı ?bulurum gercuı gelırsem ama burcu senın tel vardı bende senı ararım ben bulamazsam sızı

feyzacım çok geçmiş olsun canım
sağol canım teşekkür ederim

günaydın kızlar gerçi günaydını kalmadıya:)
delf maşallah ege'ye yemeklerede geçmişsiniz hayırlı olsun..
sinemis çok üzldüm dün aradım telin kapalıydı çok geçmiş olsun..iş arkadaşnııda ayrıca gıcık oldum:)

ogretmenım yarın mı olucak mı bulusma ?

aaa bende gelmeye calsırırm ınsallahhh 12:30 carrefourun onunde olcaksınız dımı ?bulurum gercuı gelırsem ama burcu senın tel vardı bende senı ararım ben bulamazsam sızı

yeme -içme katinda oluruz bu sıcaktac dısarda beklemeyelim bebeklerle derim hatta pizza hut yakinlarinda olalim.uyar mi saat 12:15 te:))??

he sadece 4 gün kocesiz tatil :bbo::1ninca:sositososito

eee bu da guzel:))

Canım gördüm aradığını burdada yazmayı unuttum çok teşkkür ederim opuyorumnanaktan
ben oruç tutamayacağım galiba
iş arkadaşıma bende çok gıcığım şimdi o konuşmak istyor ben iş yapıyorum
yarım ayamalk cevap veriyorum bundan sonra görür zaten
ayrisim ne yapıyor

az önce uyudu canım ayriste.annasıda nette elbise bakıyor bayram için çok güzel bir elbise istiyorum kızıma bildiginiz bir yer varmı güzel bebek elbiseleri satan..

sinemissss
nasıl unuttum sana yazmayi mafoldumben

simdi iyi olmana sevindim.ailecek geçmiş olsun.gerçekten meraklandik dun...
hastalik çok zor tabi hele de herkes hasta ise...

arkadasini da tanimiş oldun üzme sıkma kendini,sinir olman sadece sana zarar verecek,herkese hakettigi kadar deger vermek gerek....yeri geldiginde belki sende soylersin...

feyza çok geçmiş olsun cnm..
neşe hoşgeldin ,her zaman beklerik
rapunzel urasa yedireceklerini sofradayken yedir iyisi mi,mama sandalyeniz hayırlı olsun bu arada..

yusufa kavga bela kahvalti ettirdim geldim, ne güzel bulusuyonuz oralarda resimleri ekleyin bulusmadan sonra

ecrin verdigin sited egüzel elbiseler var ordan beyensene biseyler kiz bebelere ne güzel ciciler yapiyorlar öyle

en de yusufa takim elbise mi alsam ne yapsam bebeler icin kravat olsa yusuf oynar durur. babasi kucagina aldiginda babasinin kravatiyla oynuyor cok seviyor.

posi kendim görmek denemek istiyorum siteden öyle bir şansım yokki..
yusufa takım degil ama ben olsam beyaz gömlek kumaş ya keten pantolon papyon alırdım:)))

posi kendim görmek denemek istiyorum siteden öyle bir şansım yokki..
yusufa takım degil ama ben olsam beyaz gömlek kumaş ya keten pantolon papyon alırdım:)))

hmm haklisin bakmak lazim, o zaman bebe magazalarini geziceksin mecbur.

güzelmis gömleklerde. ama burda bayram heyecani felan olmuyor

az önce uyudu canım ayriste.annasıda nette elbise bakıyor bayram için çok güzel bir elbise istiyorum kızıma bildiginiz bir yer varmı güzel bebek elbiseleri satan..

canım ben mothercareden alıyorum ve gercekten cok guzel cok cici elbıseler var ve cok kalıtelı.dun baktım guzel seyler gelmıs bı tane begendım bıle:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…