2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

zambak yakında alışırsın bu yogunluga ne yapacaksın:))hayırlı olsun ne guzel kalp atışlarını duymuşsun baYagı büyümüş ya maşallah.saglıkla kucagına alırsın inş..zambak senin eşin yaptı anlat bakem hamiş hamiş sana.bu erkekler nedne böyle yaww..off..

ya ben alıştım artık 2007de evlendim ilk yıl doğum günümde saat almış hergünki gibi hiç bişey olmamış gibi geldi kapıyı açtım poşeti uzattı al sana saat aldım dedi. oduncan
ne doğum günün kutlu olsun ne bişey yok zati doğüum günümüde benim hatırlatmamla bilmiştir herhalde. gerçi bunları aratacak şeyler yaptı sonrasında sonraki doğum günlerimde hep güme gitti
ilk yıldönümümüzde tam ev alıyoduk onlarla uğraşırken arada kaynadı. ikinci yıldönümümüzde benim zorumla alınan bir bilezik. ama yine romantik yada günün anlamına hitaben bi konuşma yok üçüncüdede zati bebeiş kçüktü öyle olduğu halde bebişi ihmal ederek ben pasta yaptım evde hazır hiçbişey kullanmadım ama yine o eli boş dala dangır geldi. (bizim oraların lafı) neymiş efendimpara yokmuş herşey para sanki . neyse hatırladıkça sinir oluyorum velhasılı kelam iyidir hoştur ama tam bir oduncandır kendileri

oyy zambak yazdıklarına ne güldüm oduncan hee.bende kozalak diyom benimkine:)))benimkinde tuhaf olan sevgiliyken öyle romantik hediyeler alan her buluşmaya çiçekle gelen bir adamdı evlendik evrim geçirdi:)halada tamamlayamadı evrimini bekliyos bakalım:):roflol:

oyy zambak yazdıklarına ne güldüm oduncan hee.bende kozalak diyom benimkine:)))benimkinde tuhaf olan sevgiliyken öyle romantik hediyeler alan her buluşmaya çiçekle gelen bir adamdı evlendik evrim geçirdi:)halada tamamlayamadı evrimini bekliyos bakalım:):roflol:

hemde ne evrim
benim oduncanda ne romantiklikler vardı nişanlıyken dünyanın en mutlu kızıydım. çiçekler hediyeler peşimden ayrılmamalar. hatta bi keresinde kırılmıştım ona benim canım sıkkınken her zaman gittiğim ve güneşin batışını izlediğim bi yer vardır. meğerse gelmiş arkamdan biri bi çiçek uzattı ahhh ahhh insan hep öyle olacağını sanıyor evlendik 180 derece değişti adam hepsi aynı demekki

ecrincim köprüyu geçene kadar muhabbeti yani kaydirigubbakcemile3

anam mutfakta yemek yapıyorum alev alevvvv yanıyor..yarın oruçluyken nasıl yemek yapcem allahım sen yardım et...

mutlu yıllar kızınla eşinle ve tüm sevdiklerinlea.s.

teşekkürler ayça
senin de doğum günün kutlu olsun canım ahh ahh benim herif odun baksana millette ne eşler var..
azcık daha süründüreyim hayatını zehir edeyim ben kötükedihüso

Hayırlı yaşlar olsun
canım doğum günün kutlu olsun
eşin çok ince biri galiba tebrik ederim

Doğum günün kutlu olsun ayça nice mutlu senelere eşinle ve ece nle

ayça dogum günün kutlu olsun nice güzel yıllara eşinle kızınla..eşinide tebrik ederiss bu incelikten ötürü bizimkilerede arada ders versin:)

slm kızlar
biraz geçmişe baktım mehlika bende köfte yedirdim azcık azcık parçalayıp verdim yiyo benımkıde tatlı şeyleri sevmiyo yemıyo nedense. zaten ben artuık ona özel yemek nadir yapıyorum genelde bize ne pişirdiysem az çok yediriyorum bi süyte başlamadım daha o da benı emdıgı için ama önümüzdeki ay sütü sulandırarak başlarım artık.

esmercim geçmiş olsun ayaz a bende kaç kere tam düşecekken yakaladım.ama geçen gün yatagıyla bizim yatak arasında çok az bi aralık var yatagın üzerindeydi bende ütülediklerimi dolaba yerleştiriyordum bi ağlama sesi baktım zehra yok yatagın üzerinde sen o 10 cm aralıktan yere düş akıl alır gibi degil babamızada söylemedik bide onun tafrasıyla ugraşmayayım diye..

ayça doğum günün kutlu olsun.

hoya sende tam ters zamanda küsmüşün bacım ramazanda küs durulmaz barış artık başka zaman çıkarırsın acısını:))
bu arada bende oruç tutmayı düşünüyorum hiç bırakmadım çünkü bugüne kadar geçen yıl hamileykende tutmuştum bakalım rabbim verir kolaylığını.. aklımda kalanlar bunlar bebişleri hasta olanlara çok geçmiş olsun.

ayça doğumgünün kutlu olsun.
fatma bu kıpırdak bebeler her yerden düşüyolar valla. sizede geçmiş olsun.

TEŞEKKÜR EDERİM ARKADİŞLERİMopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan....
ÇOK MUTLU OLDUM BENDE ÇÜNKÜ HİÇ BELLİ ETMEDİ.:asigim:..
ALLAH HEPİMİZE BEBİŞLERİMİZLE EŞLERİMİZLE SAĞLIKLA NİCE MUTLU YILLAR NASIP ETSİN.:Saruboceq::Saruboceq:.

anam mutfakta yemek yapıyorum alev alevvvv yanıyor..yarın oruçluyken nasıl yemek yapcem allahım sen yardım et...

AYY HİÇ SORMA CNM BEN DE ONU DÜŞÜNÜYORDUM TAM ŞİMDİ..BAKALIM NASIL ZAMAN GEÇİRECEM NASIL YEMEK YAPACAM ADANANIN SICAĞINDAbilmiyorumkismilebilmiyorumkismile

Ayça nice güzel yaşlara tum sevdiklerinle...
30 yasında biri olarak,o kadar da korkutucu degil merak etme 30 yaşinda olmak:))

Ayça nice güzel yaşlara tum sevdiklerinle...
30 yasında biri olarak,o kadar da korkutucu degil merak etme 30 yaşinda olmak:))

ayy cnm bnm teşekkür ederim...olumunekankayizsmile
zaten bir kadının en güzel yaşları 30luu yaşlarıymışbayanssulusmilebayanssulusmile

aklıma gelmişken sorayım size
sağlık ocağından kontrole geleceğini tarihleri verdiler mi
bizim geçen ay kontrolümüz ve aşımız vardı ondan sonra bi daha taa 9.ayda vermişler günü o arada gelmeyecekmiyiz dedim hemşireye isterseniz gelin ama biz 9.ayda görmek istiyoruz dedi sizinde öyle mi yoksa her ay götürüyor musunuz
bizi 1 yaşına gelince çağırdılar ama ben her ay gidip ölçümlerini yaptırırım yine..
kızlar çorbalara salça yada soğan katan varmı ?
ben soğan zaten az katıyordum ve salça da kaşığın ucuyla koymaya başladım..
Gunaydıın omer cok hasta balgamı oksurugu ıyıce arttı.dra goturcem bugun.usuttuk mu terledıgı ıcın mıı hasta ettım anlamadım.hmn ust degısıyoz ama..haftasonum yogun gectı.ben de kıslık bısey yapmadım yaaa
geçmiş olsun bize de dr biricanyl şurup verdi biz de de hafif balgam var.
off ateşi yine çıktı nurun 38.3 oldu
ilaçlarını verdim devamlı uyumak istiyo uyutayım mı
bi de paranoks fitil bi dün akşam bi de sabah 5 te verdim
ne yapayım yaa
canım kıyamam ya bu sıcakta bebecik ateşli...antibiyotiğini saati saatine içir hoyacım bi de bebeği soy koltok altlarına el ve ayak bileklerine şakak kemiklerine ılık su sür...bırak uyusun uyuyunca ateşi düşer(vücut ısısı uyrken düşer)geçmiş olsun...

sağol kadriye abla

hala 38.4 ateşi ilaç versem de düşmüyo

gerçi 39.6dan düştü 38.4 e

ne yapacam yaaa...

antibiyotik yazmadı doktor hoya..
bana yazdı ateşi düşmezsse kullan dedi.
3 kez içirdim ateşi düştü..
bizim kide 39 38 37 çivarında sseyrediyodu ve çok zor düşürdük...
sonrada isal oldu ilaçlardan..
sıcaklarda etkiliyo..

X