2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

eet cnm getircekler inş.
esmerim eşime kıyamadım ya
ilk teklif geldiğinde direk hayır dedim zaten oğlanı muayene ettiriyoduk
konu kapandı
ama bugün annesi keşke başlasa işe sende yakına gelirsin yol eziyetinden kurtulursun demiş geldi onu masum masum söledi içim acıdı
düşünmeye başladım
bakalım hayırlısı

hoya paresetoaml uyutur normal bence.uyusun dinlemekte iyi gelir

cssaben yorum yapamicam canim çok faktor var.en dogru kararı vereceginden eminim.hayirlisi olsun insallah

geçmiş olsun canım

çok korktu, ağladı bayağı bi.
görünürde bişey yoktu. şiş morluk falan yoktu.
tam yeniden uyuma saatiydi. benimle kalkıp süt içip uyuyor çünkü. uyutmadığımız için çok sinirlendi.
1 saat oyalamış babası uuyutmuş sonra.
çenesinin yanında biraz kızarıklık olmuş ama önemli birşey değil sanırım.
esmer çok geçmiş olsun gerçi benimki biraz geç olduda 5 günlük geçmişi anca okuyabildim iş arasında. Allahım koruyor melekleri zaten sadece bizim korumamıza bıraksaydı şimdiye kimbilir neler olurdu Allahım sen koru

aa öğlemi çok vermiyoruz daha doğrusu içmek istemiyo
verelim ama bundan sonra
merve yiğitde hiç su içmiyodu ne biberonla ne akıtmayan biberonla havalar nasıl sıcak çocuk ağzına su sürmüyodu. şu eskilerin kullandığı alıştırma bardakları varya weenin hem biberon ucu hemde üç delikli ucu annem yiğitin eline verdi onu oynaya oynaya öğrendi su içmeyi oynarken döksün üstüne nolcak havalar sıcak
bide vücutlarındaki sıvıyı daha çok ter olarak kaybediyolar düşün yiğit akşam 10dan sabah 7ye kadar hiç çiş yapmamıştı zaten aşırı derecede kabız yavrum hep bu sıcaklardan

hoya seninkide alem hee.yemege götürdü hediye almadımı gönlünü aLMAK İÇN.sen süründür bacım bişi olmaz:)))
ah ah hiç değilse yümeğe götürmüş kocası ben kızsamda küssemde bişey yapmaz ev kredisi ödüyoruz birazda sıkışığız bebişin masraflarından dolayı hep onu bahane ediyo
ama yapmak isteyen ufacık bişey bile olsa yapar yok anacım türk erkeklerinin ince düşüncelisi çok nadir oda zaten bana dek gelmez
o yüzden hoya kızma çok kocana hem ramazan yazık günah hem sana yapılanı bulamayan var :çok üzgünüm:

cssa iyiym canim saol ogle yeemgimi yiyorum:))
anca yapip yiyebiliyorum:)

nesıl iyileştimi yaralar eymenin agzindaki?

ha bu arda arkadaşlar 8 haftalıkmış bebekim kalp atışlarınıda duyduk. biraz biraz alıştım galiba yeni duruma ama demirim çok düşmüş artı hamişlik artı işe yeni başlama değil bebişimle ilgilenmek kolumu kaldıramıyorum bu beni çok üzüyo Allahtan annem bakıyoda azıcıkta olsa boğazına mama harici bişey giriyo bu aralar sanırım bütün bebişlerde var iştah problemi. o yüzden azıcık bişey yedirebilmek adına en az yarım saat uğraşıyoruz. sağolsun varolsun annem bide işe yeni başladığımın bu durumun üstünde çokmu etkisi vardır sizce yakında geçermi

daha ılık duş aldırmadım
uyanınca inşallah
ecrin ateşin sebebi boğaz enfeksiyonu
acil tıklım tıklımdı salgın var dedi dr.
ve 2 gün gece de dahil ateşi olacak sen düşür ilaçla dedi

zambakkız bebeğinin kalp atışını duymuşsun Allah hayırlı doğumlar nasip etsin inş.

aa geçmiş olsun ayaz kuzuya inş bişi yokturdur...
zambakkız zamanla alışırsın napcan cnm

sağol zambakcım.
sende gebeliğin başındasın ondandır yorgunluk hissi. hem hiçbir gebelik birbirne benzemez diğeriyle kıyaslama onun için..

cssa, canım sağol.
maymun gibi atladı adam yastığın üzerinden aşağı.

bu arada beni tebrik eden herkese tşk ederim bi sürü alıntı yapmıştım bilg kapandı.
hoya bebişinede çok geçmiş olsun arkadaşım. aslında kocanı çoktan affederdinde bebişin durumundan dolayı gerginsin ondan uzattın bence. yazık kız hem ramazan hemde benimki kadar odun değil hiç değilse yontulmuş accık ben bile hemen affediyorum sende affet

zambak şimdiye affederdim ama nurun hastalığı işyerinden izin mevzusu çıktı bide çok gerildim sabah yine küstüm o da kızdı affetmiycim

sağol zambakcım.
sende gebeliğin başındasın ondandır yorgunluk hissi. hem hiçbir gebelik birbirne benzemez diğeriyle kıyaslama onun için..

.

doğru söylüyosun ama öyle böyle değil abartmıyorum hiçbirşeye elim gitmiyo işyerindede enerji sarfedecek bişey yapmıyorum sekreterlik yapıyorum yani nerdeyse bütün gün otururyorum. ama servise bindiğim andan itibaren ya başım ağrıyor yada üstümden tır geçmiş gibi oluyo. bir an önce bitse bu halsizlik üstüne üstlük bugün nefesimde bile daralma vardıhayırlısıyla bir an önce geçse şu zorluklar ya

zambak yakında alışırsın bu yogunluga ne yapacaksın:))hayırlı olsun ne guzel kalp atışlarını duymuşsun baYagı büyümüş ya maşallah.saglıkla kucagına alırsın inş..zambak senin eşin yaptı anlat bakem hamiş hamiş sana.bu erkekler nedne böyle yaww..off..
hoya geçer ozaman dr öyle dediyse..ılık duş aldır bakalım sürekli..

X