2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

günaydın kızlar naılsınız..
esmer geçmiş olsun ayaz'a.
sivri sanada geçmiş olsun..
ayseda ayris de iyi evi tavaf ediyor:)diş yok canım bizde hala..7 ay erken degil ayrisde şimdi mutfaga vs heryere gidiyor..
aklımda kalanlar bunlar..
mehlika o bankada çalışanın görevi ne 3,5 alıyormuş bakim:)

eger sevmiyorsa şeker ile tatlandırabilirsin.ekşi seviyorsa bi kaç damla limonla ver..

eger sevmiyorsa şeker ile tatlandırabilirsin.ekşi seviyorsa bi kaç damla limonla ver..

ay ecrincim taha çok fena hiç bişey sevmiyo ki
çorba yoğurt muhallebiyi zorla veriyoruz
bi severek yediği meyve suları tüm meyvlerden azar azar
koyup katı meyve sıkacağından geçiriyoruz bi onu yiyo severek
son zamanlarda ne olacak böyle bilmiyorum

sinemis face den yazılanlar mailime geliyor ama cvp yazamıyorum yasaklı site bizde..
fotoğraf makinesi sadece benim elimde benden başka düşünen ilgilenen yok maalesef bende habire oğlanı yanlız başına çekip duruyorum birlikte doğru düzgün fotomuz yok inanırmısın (((((((((((((

acilde bebeleri yatırmışlar ateşi düşürse yolluyorlar düşmezse gözlem altında tutuyorlar

ikinci gidişimizde ateşi tam düşmemişti ilaç verdiyseniz hiçbir şey yapamayız biraz daha bekleyin dediler düşer dediler o arada düştü de eve geldik

Ayy canım benim yaa
sende biri gelirse oturmaya felan komşu akraba-arkadaş
hemn eline sıkıştr bizi bi çekermsiniz de
bnde senin gb hep tek çekiyorum
eşimde akşam vardiyasında çalışıyor
hafta sonuda yoğun geçiyor fırsat buldukça çekiniyorum

selamlar.....
ne oluyor bu bebişlere yaaaa....
esmer çok geçmiş olsun cnm şişlik yoksa iyidir...
hoya size de geçmiş olsun cnm....iyidir inşallah şimdi ....
kızlar bugün BENİM DOĞUM GÜNÜM....
biraz önc kapı çaldı kurye geldi...eşim beyaz güllerle süsletmiş cam bir vazoyu içinde boncuklar falan...50 tane gül var bayıldım ...çok duygulandım notta yazdırmış... geçen sene hamileydim ecoş karnımdaydı şimdi kucağımda...
26 yaş olduk...30 a az kaldı.....

mutlu yıllar kızınla eşinle ve tüm sevdiklerinlea.s.

teşekkürler ayça
senin de doğum günün kutlu olsun canım ahh ahh benim herif odun baksana millette ne eşler var..
azcık daha süründüreyim hayatını zehir edeyim ben kötükedihüso

Hayırlı yaşlar olsun
canım doğum günün kutlu olsun
eşin çok ince biri galiba tebrik ederim

Doğum günün kutlu olsun ayça nice mutlu senelere eşinle ve ece nle

ayça dogum günün kutlu olsun nice güzel yıllara eşinle kızınla..eşinide tebrik ederiss bu incelikten ötürü bizimkilerede arada ders versin:)

slm kızlar
biraz geçmişe baktım mehlika bende köfte yedirdim azcık azcık parçalayıp verdim yiyo benımkıde tatlı şeyleri sevmiyo yemıyo nedense. zaten ben artuık ona özel yemek nadir yapıyorum genelde bize ne pişirdiysem az çok yediriyorum bi süyte başlamadım daha o da benı emdıgı için ama önümüzdeki ay sütü sulandırarak başlarım artık.

esmercim geçmiş olsun ayaz a bende kaç kere tam düşecekken yakaladım.ama geçen gün yatagıyla bizim yatak arasında çok az bi aralık var yatagın üzerindeydi bende ütülediklerimi dolaba yerleştiriyordum bi ağlama sesi baktım zehra yok yatagın üzerinde sen o 10 cm aralıktan yere düş akıl alır gibi degil babamızada söylemedik bide onun tafrasıyla ugraşmayayım diye..

ayça doğum günün kutlu olsun.

hoya sende tam ters zamanda küsmüşün bacım ramazanda küs durulmaz barış artık başka zaman çıkarırsın acısını:))
bu arada bende oruç tutmayı düşünüyorum hiç bırakmadım çünkü bugüne kadar geçen yıl hamileykende tutmuştum bakalım rabbim verir kolaylığını.. aklımda kalanlar bunlar bebişleri hasta olanlara çok geçmiş olsun.

ayça doğumgünün kutlu olsun.
fatma bu kıpırdak bebeler her yerden düşüyolar valla. sizede geçmiş olsun.

hoya seninkide alem hee.yemege götürdü hediye almadımı gönlünü aLMAK İÇN.sen süründür bacım bişi olmaz:)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…