2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

sağol feyzacım. aradım demin çenesinin yanı kızarmış o kadar. rutin huysuzluğunu yapıyormuş

ayyy salahh dinir yaaa...ya kızlar koymayın şu bebeleri yataklarınıza Allah aşkına yaaa...hoş ben pusetten düşürecek kadar yetenekliyim o ayrı da...bişeyi yok di mi...üfff çok sinirim bozuluyo bu düşme işine...Allah korusun yaaa...tüylerim tikeldi yine bakk...offf...
sivricim çok geçmiş olsun tatlımmm...iyisin şimdi inşallah...

feyza hergün sabahları evde,bir hafta geceden çıkıyor erken geliyor eve bir hafta da zaten gece evde oluyor,yani sabahları bırakabilecek,
akşam dönüşte ise bir hafta bırakabilecek bir hafta otobüsle dönecez yine sanırım,şuanki vardiyasına göre böyle,
ama bizi götürüp getirmek için vardiya değişikliği yapabilir,düzenleme yaparlar yani,

okadr çok düştüki şimdi kendi kendine düşmemeyi öğrendi yatagın kenarına gelince korkuyo kendini tutuyo..
şimsi show orucu konuşuluyo nur hoca.emzikli kadınlar tutmasın diyo..

lan tam sen pusetten düşürürken iyi miydi yazacaktım sen yazmışın hee
olm benim bebe maymun hee, harbiden bak.
benim iki katım yüksekliğinde bi yastık olsa ben üstünden atlayamam, adamzaten saniyeler içinde tırmanmış iyi mi.
düşünce anlamadı birkaç saniye etrafına baktı ben nasıl geldim buraya diye. aynada kendini gördü bi gülümsedi gibi sonra başladı çığırmaya o zaman anladı herhalde uçtuğunu.
çok korktum ama çokkk bildiğin gibi değil..

sağol feyzacım. aradım demin çenesinin yanı kızarmış o kadar. rutin huysuzluğunu yapıyormuş
Canım benim yaa
iyi olmasına sevindim
olmasa iyiymiş ama düşe kalka büyüyecekler böcükler
böcük böcük bakarak ağlamıştır hemii
yavrum yaa

iyi süper ayarlayabilrse bende ehliyete yazılmak istıyorum bakalım hakkımzdan hayırlıı olsun
en azından araçla rahat edersin
bunun kışı var yağmur çamur şimdi
yaz kuağına alıp çıkıyosun
kışa büyüyecek
kucakta taşıyamazsın sorun olacak en kısa zmanda alırsınız inaşllh

sivri geçmiş olsun..

kızlar ben geçen hafta bi pedogogla görüştüm nur kreşe bırakmamın 2. haftası hep anne anne diyordu kreşte gece de ağlayarak uyanıyor ve anne anne diye sürekli ağlıyordu.
pedogog çalışan bir anne olduğum için nuru gece yanımda yatırmamı istedi
gündüz yanında değilim ya gece bu şekilde telafi edebilirsain dedi
eğer yanımda yatırmazsam bana olan güvenini kaybedeceğini ve benimle beraber olduğunda geceleri de dahilk çok huysuz olacağını söyledi hatta içine kapanır seninle olan bağlarını koparmaya kadar gider dedi
ben de denemeye karar verdim ve nur şimdi geceleri daha az kalkı8yor çok uyanıyor beni görür görmez uykuya dalıyor ve hiç ağlamıyor 10 gündür deniyorum ve çok faydasını gördüm

esmerkorkunu dusunmek istemiyoum(Allah yasatmasin kimseye

sabahtan beri yazamadim bizzimki notebooka dadandi

sivri sana da geçmiş olsun

hoya nur da insallah iyilşmiştir

çook geçmiş olsun esmerim senin ayaz enterastik bir velet zaten kızım.gözünü erken açtı yaa hızlı yaşıosempatiksalakcinni

örtmenim iyi gibi kahvaltı ettirdim ilacını verdim içmedi şimdi şurubunu vercem ateşi düşüyo ama bi anda çıkıyo inş. 2 güne atlatırız
acil tıklım tıklımdı gittiğimizde önümüzde 5 0 kişi vardı gelirken de bir o kadar
bayağı bi bebek de ateşten yatıyordu

hoyacım çook geçmiş olsun nur nasıl şuanda iyimi canım?

dünür dünür sendemi yoğunsun benim gibi bende acayip yoğunum gelinim nasıl facede gördüm fotolarını fıstık gb kız olmuş benim kızım.

oh beeee, sonunda evimdeyim bilgisayarıma kavuştum:))))))
ne çok özlemizşim sizleri. tatil bitti, ev dandini, zeynep durmuyor. ama bir geleyim hepinize bir selam vereyim dedim :))) hiç bakamadım neler olmuş neler bitmiş. inşallah herkesin keyfi iyiydir. en kısa zamanda daha uzun kalmak üzere tekrar uğrruycam. öpüyoruz bebişlerinizi ve sizi :))9

çok yoğunum canım gerçekten bir sürü iş var önümde yığılı
benim kızım tabi güzel ayol fıstık gibi bayanssulusmile

kızlar merhaba son zamanlarda taha nın idrarının koktuğunu fark ettim
acaba sıcaklardan mı yada sizlerde de aynı durum varmı yani normal mı ?
idrar yolu enfeksiyonu neden olabilir mi diye düşündum de

hoya 3 gun surebilir ates uzun surerse araştiriliyormus sanirim,acilde ne yaiyorlar ates için??
ayrica pedagoga gitmen de çok yerinde olmus

simdi ben 1 yasindan sonra başlicam gerekir mi acaba diye dusunmeye basladim.anneanne bakicak bizde.

sabiha pahktunanın kitaplarini okuyaniniz var mi??

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…