2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

8,5 saat oluyor ya gulum 22 den 06.30 a kadar. ben 10 saat sonra alıp dolaba koyuyorum

yaa daha da erken yapabilirim onun için maksimum saat sorayım dedim.
hee 10 saat tutuyorsan iyi o zaman.
bende öyle yapayım bari.
ne bilim 5 ssat diye biliyordum, fazlası olunca belki tutmaz diye düşündüm.

arkadaşlar benim bir sorunum var
Emir kaşıkla verdigim hiç birşeyi kabul etmiyor
sulu birşey veremiyorum şuan en rahat yumurta yediriyorum
emmeyi daha çok istiyor öneri bekliyorum

arkadaşlar benim bir sorunum var
Emir kaşıkla verdigim hiç birşeyi kabul etmiyor
sulu birşey veremiyorum şuan en rahat yumurta yediriyorum
emmeyi daha çok istiyor öneri bekliyorum

aynı sorun bizde de mevcut ben elle yedirmeye çalışıyorum ama sıvı şeyleride kaşık biberonlar var onların ucuna biberon emziği tatktım ağzına sokuyorum arkasından da itiyorum öyle yedirmeye çalışıyorum yani kısaca savaşıyorum her defasında.

emekleme dizliği kullanan var mı? bebenin dizleri kırmızı oluyiii

Ege emekliyomu canım? emeklese düşünüorum almayıda bizimkisi poposunu kaldıramıo yerde yuvarlana yuvarlana istediğini alıyor.

ben bu sene tutmayı düşünüyorum
geçen yıl malüm tutmadım
zaten gece emziyorum
yol sorunum yok
4de çıkıyorum bi şeklde tutcam allah izin verirse

ben bir niyetleneceğim ama bakalım inş.tutabilirsem tutmayı planlıyorum geçen senede tutmamıştım.

saol mervecim kalkacaktım yoksa bu akşam :roflol:

ceyce ben tutamıcam cok gec okunacak bütün gün yatmam lazım ama melisayla cok zor..akşamları terafiye giderim artk...

culi bütün gün oturuyosun evde yat nolcak ooo al kızınıda koynuna.melisa emmeyi tamamen kestimi?

kaşıklı biberonlar aklıma gelmemişti ben daha corbalara gecmedim sen

kızlar emir daha oturamıyor sadece mama sandelyesinde sadece sagına ve soluna dönüyor emekleme hak getire benim bebe biraz geridenmi geliyor nee

kaşıklı biberonlar aklıma gelmemişti ben daha corbalara gecmedim sen

bir aydır veriyorum ben çorba dediğim gibi kaşık biberonla biraz çözüm bulduk ama kaşığada alışması lazım böylede olmaz yani geçici çözüm bunlar

oturma meselesi bizimkindede aynı durum var biraz oturuyor sonra hoooop diye ya öne yada yanlara düşüyor ama mama koltuğunda çok rahat oturabiliyor Kuzey 7.ayını bitiriyor 2 gün sonra düşün yani.hala dişlerde çıkmadı bizimkide tembel galiba o zaman.

emekliyor canım.

çok uykum geldi gözlerimi açık tutmakta zorlanıyorum işten çıkmama 45 dk var dayanamayıp uyuyacağım masada bu gidişle.

selam kızlar durun hiç bişiy demden aklımda kalanlara cevap ayzam bakam
kız mehlika eti bol buldun bebeye kakacan demi zuhahahaha ben daha vermedim zaten salak çağan daha ufacı ekmeği bile yutamıyo hemen öğürüyo boğaz delüğümü küçük nedir anlamadım
kız julli aman oruç tutma götün küçülür bebede emzirmiyon atuk tut kız terlediğmiiz her ter kadarsevap yazılır manak
esmer sen hiç tutma zaten bi deri bi kemiksin ben gibi
gelelim bana ben tutmıcam emziren kadınım geçenlerde ecrin yamzıştı süt artık gümüş değerinde ek gıda daha önemli diye ama benim sütüm pırlanta hala çok emii şaka biyana nasip olursa tutucam ben hiç bırakmadım ama harbi çok sıcak rabbim yardım etsin tutanlara
hbe bu açılıma çok güldüm zuhahhahahaha
atladğım biyer varmı bilmiyom

YAVBU ÇAĞAN SIRF EMİİ HERŞEYE AĞZINI KİTLİYO NAPICAM BEN YAA HİÇBİŞEY YEMİYO NEZAMAN NORMALE DÖNCEK BU BEBE

bilmem ben, bu gacıların uydurması.
tirbiyesizler nolcek :dilcikar:

bilmem senin lügatında yok anacım
nerden duydunda söledin o bilmemi sempatiksalakcinni

ben bu sene tutmayı düşünüyorum
geçen yıl malüm tutmadım
zaten gece emziyorum
yol sorunum yok
4de çıkıyorum bi şeklde tutcam allah izin verirse
bende tutcam inş
28 tane borcum var zaten :sinifsinif:
çok uykum geldi gözlerimi açık tutmakta zorlanıyorum işten çıkmama 45 dk var dayanamayıp uyuyacağım masada bu gidişle.

ahh cnmm eve gidince de dinlemezsin yemek bulaşık bebe koca off ohaoldumsmile

cadı :mymeka: sus len mazallah dötüm erir..
gönül tutmak ister ama günler uzun....
soru soruldu cevapladık yadırgamalayım lütüfeeeeennnn :dilcikar:

bebe emiyse emzir ulaaa sıkıldıysan gönder ben emzireyim
zuahahahaha

moralim bozuktu güldürdun beni ne komiksin sen cadı

bende tutucam allah nasip ederse
gerçi çok zorlanıcam ama normalde
kaynanam bizde kalıyo ramazanda biz oraya gidicez
hergün beylikdüzü güngören arası gidicem
o yollarda nasıl olacak bilmem

yadırgamadım hacı herkez özgür hür iradeye sahip sanki ben tut desem tutucan

tut kız döverim senialsanaalsanasmile

benim maksatım belkim biraz tototn erirdi hani öle şetidimlaelaelaelaelaeolumunekankayizsmile

yavhacı hiçbişiy yemiyo em em nereye kadan ben oruç tutacam uzarım saat 8e kaaa acuk başka şeler yesin kaşığı görünce ağzını kitliyo hıyar yaaa

önceden taş bulsa yiyecem diye ölen çağan hiçbişiy yemii ne mama ne süt ne çorba acaba mehlikayamı yollsam onda et çokmuş bebem et istiyo olabilermi:)))) biz fakir adamık tek mmaaşla et anca kasapta göriik:1hug: vallaha şaka bi yana millet ete geçti bizimki daha ufacık ekmeği bile yutamii öğürii

cadı bulmuşun emen bebeyi emzir
ben emsin diye önünde bi takla atmıyom ama ıııhhh emmiyo
gece uyku sersemi iki fırt çekiyo sadece

cadı bulmuşun emen bebeyi emzir
ben emsin diye önünde bi takla atmıyom ama ıııhhh emmiyo
gece uyku sersemi iki fırt çekiyo sadece

kız ahcı emsin sarı kızlar köpeği olsun ama anlaminiz beni başka bişiy yemiii bu bebe önceden taş bulsa yicem die ağliidi meyve müyve çorba mama hiçbişiy yemii diim kilodan düşiii bebem

bugün ece'ye keçi sütü verdim
ama pek sevmedi sanırım 70-80 cc kadar içti
inek sütünü de yaklaşık o kadarr içmişti
neyse denemeye devam alışır belki

cadı kız çağan kilodan düşse nolcek???????
hem bırak emsin istediği kadar nasıl olsa ömür boyu diğerlerini yiyecek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…