2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

beril bugünkü yaptığım çorbayı severek yemiş,ama yoğurdu bitirmemiş yinee:çok üzgünüm:

berilimi o etleri yedirimiyim,ona kasaptan taze ve çifte çekilmişini alacuum,zaten onun yediği ne olacakki ceviz büyüklüğünde katılıyomuş 100 gr alsam bayağı gider heralde..

hacı 100 dr al gı baya gider,senin kocan bankacı benim eşimle aldığımın toplamını tek başına alıyodur,
erkek kardeşimin kız arkadaşı bankada çalışii 3,5 bin alımiş,biz ikimiz o kadar almiik loo,

cadı şakasına yazdım hee yanlış anlama,şuan berille uğreşıyom düşünmeden lop yazdım anlamsız olabiler..

cadı şakasına yazdım hee yanlış anlama,şuan berille uğreşıyom düşünmeden lop yazdım anlamsız olabiler..

yok gözüm ayıpsın yaa keşke yazdıkların gerçek olsa ama benim eşim bankada güvenlikçi dediğin doğru bankada çalışanlar güzel alii ama biz şirket elemanıyık şeker 1 bile alamıyoz yani

oyy nassınız bugün arkadaşım benim doğum yaptığım hastanede doğum yaptı ziyaretine gittimm temizlikçiler tanıdı nası unuturuz seni dediler looo..
ölümsüz oldum he he

koceme küsüm halen he he dün yemeğe gittik yemeyeceğim ben deyip eve döndüm kapıdan ve hiç konuşmadım sürüüüüünsün..

yok gözüm ayıpsın yaa keşke yazdıkların gerçek olsa ama benim eşim bankada güvenlikçi dediğin doğru bankada çalışanlar güzel alii ama biz şirket elemanıyık şeker 1 bile alamıyoz yani
ay yazdığımı okudumda kendimi şükürsüz gördüm mehlikacım çok şükür yetiyo annem saolsun çağanın sponsorluğu ona ait herzamqan şükrederim şükretmek lazım rabbi olmayanada versin
koceme küsüm halen he he dün yemeğe gittik yemeyeceğim ben deyip eve döndüm kapıdan ve hiç konuşmadım sürüüüüünsün..

kız yeter pohunu çıkarma ramazan geldi barış adamla

kızlar selammm
yakında ek gıdaya geçiş kabus mu diye topicik açıcam buraya-tatlicadiarzu-
hiç birşey yemiyor benimki yaaa
neler denedim neler ama yook ksin kilo vericek:gitme:

hoyaaa

ne zaman affedicennn peki??

affetmiycim kanımca..

nurum hasta kızlar acile götürdük 38.6yı gördüm termometrede korkudan kızı buz gibi suya soktum
ateşi yükseldikçe gözleri kapandı havale geçirmesine
ramak kalmıştı..

acildeki dr.a ateşi yüksek dedim ilacı ver geçer dedi ilacı bir saat oldu alamadık koca samsunda 3 nöbetçi eczane var ve eşim hala kuyruk bekliyor..

neyse ki soğuk su ve ıslattığım bezlerin faydası oldu şükür Rabbime..
37.6 şu anda eski haline döndü ve oynuyor kendi kendine konuşuyor...
şu geceyi bi atlatsak..
dua edin ne olur..

kızlar selammm
yakında ek gıdaya geçiş kabus mu diye topicik açıcam buraya-tatlicadiarzu-
hiç birşey yemiyor benimki yaaa
neler denedim neler ama yook ksin kilo vericek:gitme:
aynen çağanda hiçbişiy yemiyo yaaa

geçmiş olsun hoya neden ateşi varacaba tahlil falan yapmadımı tahlil istesedinya rabbim şifa versin bende bugün büyük oğlan geldi onu götürdük acile boğazları şişmişti antibiyotik aldık ama benimki buzlu su içmiş neyse geçer takma kafana

hoya çok geçmiş olsun...inş.biran önce geçer.
cadı büyüğede geçmiş olsun senin..
ayseda nasılsın görüşemiyoruz alperen nasıl?

hoya çok geçmiş olsun...inş.biran önce geçer.
cadı büyüğede geçmiş olsun senin..
ayseda nasılsın görüşemiyoruz alperen nasıl?

iyiyim canım 20 gündür memleketteydik gezdik dügün nişan derken ..yorgunluktan ölüyorum..
alperen ilk bir hafta çok iyiydi tatilde..
sonra ateşlendi ateşi 39. geçti.buz suyla yıkadılar hastanede ilkkez bu kadar ateşi çıktı dogalı..
diş dedik ama dişler de çıkmadı hala. geç çıkacak galıba...birde yapışık ikiz gibiyiz alperenle benden hiç ayrılmıyo kucak kuşu oldu
şimdide temizlik yapıyorum malum ramazan geliyo davetler falan..
sizler neler yaptınız bakalım görüşmeyeli ayrisin dişi çıktımı?
bu arada bütün hasta bebişlere geçmiş olsun..olumunekankayizsmile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…