2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

merkez ecrin...Farozluyum...
sus dinir..gel yapam yedirem, uğraşamam göndermekle felan...

iyi de bacım ne kadar yağ ne kadar un ne kadar peynir ne kadar su kullancam??????
bi de tereyağ mı kullancaz? yağda mısır ununu kavurcam sonra su eklicem sonra da peynir di mi? doğru anlamışım mı?

he haklısın tabi...5-6 kaşık unu 1-2 kaşık yağla kavur...boza kıvamına gelene kadar su ekle...kaynasın...yuvarlak orta boy kaşarların çeyreğinden fazla peynir koy...en son tereyağını da 2 kaşık kadar kızdırıp dök...ama biraz cozurdasın yağ...

thanksssszemuszemuszemuszemus

Amanin grupta bi hamile varmis baska varmi benim bilmedigim hadi hayirli hamilelikler zambakkiz iki kardes bi büyür.
Bende yarin hastanedeyim taisimi düsürmeyi beceremedim alacaklar 2 normal dogum yaptim bu sezeryan olacak dogum sancimida cekmistim gecen hafta:))))

merhaba gzuel annisler ancak vakit bulabilip ayzabilduim ek gidaya gectigimizden beri burak daha cok vaktimi aliyor daha az uyuyor va daha cok oynasiyrouz kuzumla ee ben bir de sizler kadar becerikli hatun degilim yarin memelekete gidiyorum gunduz esimin dedesinin sene mevlutu var aksama da kuzenimin 40 mevlutu var 4-5 gun duzcede olacagim simdiden size iyi haftasonlari beni ozleyin anacigim

meltemcim gecmis olsun bobrek tasi zordur kardesimin de vardi cok cekmisti lazelr kirdilar onunkini halaminkini de ameliyatla almsilardi alalh kolaylik ve acil sifalar versin meltemcim inslalah hemencecik iyilesirsin

Teşekkürler kızlar

esmer geçmiş olsun Ayaz'a
iyi mi şimdi

meltem abla sana da geçmiş olsun
benim eşimde de taş vardı, resmen acıdan kıvranıyodu
lazerle kırdırdık, sen neden sezeryan olucan,lazerle kırmıyolar mı?

jasmin hadi hayırlı olsun ek gıda olayına girmişsiniz
afiyet şeker olsun Burak'a
mevlütlerinizi de Allah kabul etsin

oferta gelinle kavga etmişsin
boşver, haklıysan hiç üzülme neden kavga ettim diye

aklımda bunlar kaldı
atladıklarım kusura bakmasın

Şu verdiğiniz persentil hesaplamaya girdim
boy-kiloyu yazdım
geçersiz ağır diye bişey çıktı
nerde yanlış yaptım acaba

culi cadı aşkitom sced böcük meltem abla
geçmişte gördüm sizi bi merhaba diyim dedim..

arkiidişker süt artırıcı bi içeçek vardı yaa adı neydi onun vitalı mitalı bişidi ama
işe yarıyormu

günaydınn

çok geçmiş olsun canım. umarım sorunsuz geçer bir an önce iyileşirsin

ne beceriksizliği anacım aşkolsun
Allah kabul etsin mevlütlerinizi

Teşekkürler kızlar

esmer geçmiş olsun Ayaz'a
iyi mi şimdi

sağol canım. maalesef iyi değil hala.
cumartesi kontrole götüreceğim antibiyotik verirler herhalde.
dün yarım saat ağlama krizine girdi niye hırıldıyorum diye :çok üzgünüm:

arkiidişker süt artırıcı bi içeçek vardı yaa adı neydi onun vitalı mitalı bişidi ama
işe yarıyormu

vita malt sanırım.
ama işe yarıyor mu bilmiyorum ben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…