2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

yok ya nie üşeniyim bazen tipini biliyoruz ama adını hatırlamıyoruz anlatmaya anlamaya çalışıyoruz gördüğümüzde aman ya buymuş diyoruz bende kolaylık olsun diye koyuveriyorum resimleri

Süper aslında en iyisini yapıyosun canım .demir ne yapıyor tontiş ne yediryosunuz öyle resimleri harika maşllh ona

dünür dünür sakinleştinmi kız.buğlem nasıl oldu?

iyi sayılırım canım şimdi bi rapor hazırlıyorum işte .yoğunluk yanı dünki hatanın üstüne birde bugün işe geç kaldım iyimi .sabh yatkta buğlemle oynaşmaktan saatin nasıl geçtiğini anlamdım bile bi baktım saat 9 hemne giyndim çıktım şaç baş topladım hemen .kerem ne yapıyo

takma kafana canım yaaa zaten aksilik gelince üst üste geliyor.bende oynaşırken keremle servisi kaçırıyordum az daha yollarda koşa koşa bir kalıyorum sabah sabah.iyi keremcik dağınık evde babannesiyle oyunlar oynuolar.buğlem nasıl oldu canım?

bişi yedirmiyorum ya siz ne yeiriyosanız aynısından yiyo demircik:)

selam canlarım nasılsnız hepiciğinizi çok özledim tek tek hepiniz nasılsınız çağan ya denizde üşüttü yada benden geçti 2 gündür huysuz peditus vericem şimdi öksürğü var hafif
birisi bana önemli ayrıntıları bi dipnot geçivirirse sevinirim
utku taşındınmı bacım ev değişcem diyodun
çilek demirin çirkin fotolaruna bittim bende gelem daha yanınıza:)
esmer naberkız
delf yollıyımı çağanı sana:) seninki yemek yerken uyuyo çağanada öğretir:)
sced kızının resmilerine bittim
cssa seni çıkaramadım sen kümdün hacıı

kızımın yanına gittim geldim,
çorba yedirmeye fırsat kalmadı,çünkü emerken uyudu,
neyse uyusun da büyüsün tatlı kuzucuğumopuyorumnanaktan

Vallaha biraz daha iyi sayılır buğlem şimdi antibotiğe başladılar
buğlemde babannesiyle evde oturyii ne tesadüfffkaydirigubbakcemile3
bişi yedirmiyorum ya siz ne yeiriyosanız aynısından yiyo demircik:)

demir yolda geliyo şimdi birazdan burda olurlar:)

hadi gözün aydın canım geliyormuş doya doya öp meleğini
anam tonto benim kız çok zayıfladı bu ara hastalık perişen etti yavrumu

selam cadı nasılsın

iyidir sinemis sen nasılsın canım buğlemcim nasıl ben aynıyım çocuklarla uğraşıyom şimdide pasaklı kocamın bilgisayar masasını düzenledim en az haftada 2 kez düzenliyom o bozuyoo bigün kırıp atıcam bilgisayarıda masasınıda pis adam :))))

bir yollayamadın zaten gamyoncuiremsu

buğlem iyi nasıl olsun
bırak kendi temizlesin canım yaa boşver ben hiç ne çekmecsini toplarım ne masasını kendi yapar herşeyini
çağanı denize soktun hemde karadeniz soğuktr suyu hasta etceksin çocuğu

afiyet olsun beril hanıma lop lop et olsun top top döt olsun kuzuya.....doğru yapmışsın arkadaşım devam yılmak yok eninde sonunda yiyorlar.....günlük süt şokta görmüştüm ben ilk sıralar mayalsdım yoğurdunu ama artık hazır yoğurtlardan yediriyorum fakat mümkün oldukca pınarın yoğurdunu kullanmaya çalışıyorum tat olarak daha doğal geliyor bana....

cadı ben seni tanıorum cnm ama sen tanımazsın ben bi ara giremedim hiç o yüzden tanışmadık hiç geçmiş olsun senin azmana
boşver uyusun tabiki kalkınca yedirirsin

bencede uyusun sonra yer
feyza sen kıyma vermeye başladınmı cnm

ooo cadoloz gelmiş daha dün andım seni kıızz gazman oğlun nasıl ? nerelerdesin bakiiim sen.

eymene acil şifalar diliyorum allahtan inşallah tez zamanda kurtulur kuzucuk....

cadaloz aynı dert bendede var çocukları yakmıycaz derken üşütüyoruz galiba....sizde geçmiş olsun canım.....

selam arkadslar

bir turlu okuyup yazamadim

hepiniz ve yavurulariniz iyidir umarim
enson buğlemcik hastaydi iyileşmiştir umarim

buglem iyimiş masallahh

mehlika berilin eline başka bişey ver yazık sanada

cadaloz çok geçmiş olsun
ben de bulurum insallah su wee meyve emziğinedn

aa cadu gelmüş hoş gelmüş,
nerdesin gııı,özledik seni,
gazmanoviçe geçmiş olsun,inş ilerlemeden iyileşir..
boşver uyusun tabiki kalkınca yedirirsin
öğleden sonra yedirirler,ben işçıkışına kadar gitmicem yanına,artık günde 1 kereye düşürdüm
bir sabah kreşte emziriyorum,bir de saat 11:30 civarı emziriyorum,
2,5 gibi yoğurt yediriyorlar ama az yiyormuş yüzünü ekşite ekşite..
3,5 ta yanına gidince biraz emiyor,eve gidince de biraz emiyor,
bu sıra böyle düzen tutturduk..
anam dur kız
afiyyet olsun da,daha neresine et,döt olacak,zaten koca dötlü,
ben 4+ ya geçmeden direk 5 numaraya geçmeye karar verdim,
bugün bir mıçmış beline kadar,
kızıyom mızıyom da gene iyiler kreşteki bir personel belden aşağısını yıkamış,
ufak tefek hatalarına da katlanacaz artık..
dün ordaki personelin biri çokokremli ekmek yiyormuş çayın yanında beril öyle baktı ki az bişe verdim diyor,
beril zaten meyve suyunu yoğurdu yemez biz ne yersek ona sarkar,
bugün sbah çıkmadan önce kakaolu kurbiye yiyordum küçük hanım elini uzatıyor yemek için,
bende küçük bir parça verdim ağzına afiyetle yedi..

benim sıpa çıt kırıldım daha 3 numara kullanıyoruz o yüzden her yediği et döt olsun istiyorum maşallah de kuzuna nazarlar değmesin .....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…