2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

aman maşallah de dilini ısır:) darısı başımıza

olucak okadar da benimki yarım saat tutamıyo:)

bu cnm 500 ml ben dün akşam mayaladım oğlum bgn doktor kontrolu için gelcekte gelince yedircem tontonuma

ayol ne poh yemesi çok iyi bişey yaptın beni şu meyve süzgeciyle rahata kavuşturdun saol cnmm çook dua ettim sana valla opuyorumnanaktan

eet cnm radyolog
cnm pastarize sütten yap boşuna baybmix verme bence

ayol ne poh yemesi çok iyi bişey yaptın beni şu meyve süzgeciyle rahata kavuşturdun saol cnmm çook dua ettim sana valla opuyorumnanaktan

eet cnm radyolog

buldun mu meyve emziğinden?
her yerde yoktu o, sevindim valla bulmana

buldum buldum hemde hiç beklemediğim anda ve hiç belemediğim bi yerde markette gördüm hemen aldım
ayrıca ne kadar ucuzmuş esmer ya şok oldum bugün bi tane daha alcam yedek nolur nolmaz :tomato:

bu meyve emziği kullanışlımı ben gördüm ama ne gerek var dedim memnunmusunuz

ben çok memnunum valla. meyve filesi gibi sadece suyunu değil birazcık posasını da alabiliyor bebek.
ve file gibi her tarafı batırmıyor. evet ağız ve çevresi kirleniyor gene ama çok bulaşmıyor, emzik gibi cokur cokur emmeye çalışıyorlar çünkü.

buldum buldum hemde hiç beklemediğim anda ve hiç belemediğim bi yerde markette gördüm hemen aldım
ayrıca ne kadar ucuzmuş esmer ya şok oldum bugün bi tane daha alcam yedek nolur nolmaz :tomato:

ben fiyatını bilmiyorum hiç betty almıştı bana.

sağol cnm,bugün işçıkışı markete bir bakayım inş. bulurum..
afiyyet olsun tosuncuğacokacimcoook

eet cnm radyolog
babymixi işyerine getirmesi kolay oluyor,ağzı kapalı ya,
benim küçük kavanoza ihtiyacım var ya,
şu hazır meyve pürelerinden falan alacam sırf kavanozu için,
bir kaç tane elimde olsun ki kızımın çorbasını ve yoğurdunu katıp getireyim,
bugün yoğrdu fincana kattım,aluminyum folyoya ve streç filme sarıp öyle getirdim,
çorbayı da reçel kavanozuna kattım öyle getirdim,
öğlen önce emzirip sonra biraz çorba yedirmeyi denicem,
öğleden sonra da yoğurdu versinler,inş. yer..

mehlika kavanoz meyvelerden al kavanozları epeeey iş görüyor bende yoğurdu onda yapıyorum
çilek cnm wee meyve emziği tam adı

bende kavanozları onun için kullanıyorum çokta ii oluyo hatta içine yoğurt bile mayalayabilirsin ben meyvesını çorbasını yoğurunu koyuyorum bi yere giderken fln ii oluyo ufak oldukları için çok yerde kaplamıyolar

ELİNE DİLİNE SAĞLIK CNM olumunekankayizsmile
HİÇ TAKMA SALLAMA ÖNEMLİ OLAN SENİN HUZURUNbayanssulusmile

sağolun kızlar destek için..kaydirigubbakcemile5
kızlar duydunuzmu
ndk nın oglu eymen mesutun ayagı kırılmış
cuma günü ameliyat olacakmış:gitme:
kuzum yaa inşllh cabuk iyileşir:Saruboceq:
ayy nasıl olmuşki ya..çok geçmiş olsun çabucak iyileşir inş.çok üzüldüm
yok canım buluşmadık. henüz askıda buluşma işi
ohh çok iyi..ayarlayalımda buluşalım..julii nerde tekirdağamı gitti yine
"görümce" lafı duyunca tüylerim diken diken oluyo

ağzına sağlık hayriye

hayrola canım senindemi sorunların var görümceyle..diğer görümcemle aramız iyidir aslında ama bu kavga ettiğimle dediğin gibi adını duyunca bile tüylerim diken diken oluyor

selam kızlar..
utkuyla bu gece yine beraber yattık 10 gündür yatağında yatıyodu özlemişiz hasrete dayanamadık beraber yattık..ne olcak halimiz bilmemsempatiksalakcinni

bende kaş falan aldırdım :roflol:
bide lazer fiyatlarını sordum lazer yaptırmayı düşünüyorum sizlerden yaptıran varmı kızlar

Chıleck merhaba canım
şöyle resimlerle anlatıyosun bayılıyorum ya erinmiyorsunda eklemeye hemen dün bardağı bugün süt şişesini alemsin vallaha

Chıleck merhaba canım
şöyle resimlerle anlatıyosun bayılıyorum ya erinmiyorsunda eklemeye hemen dün bardağı bugün süt şişesini alemsin vallaha

yok ya nie üşeniyim bazen tipini biliyoruz ama adını hatırlamıyoruz anlatmaya anlamaya çalışıyoruz gördüğümüzde aman ya buymuş diyoruz bende kolaylık olsun diye koyuveriyorum resimleri

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…