2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

hamdolsun iyiyim cnm,
beril de iyi,ek gıdaya geçtik,meyve suyu ve yoğurt vermeye uğraşıyorum
ilk verdiğim zamanlar azda olsa yiyordu ama son bir kaç gündür zorla tıkıyorum ağzına,
geceleri yine sık kalkmaya devam ediyor,
güzel haber olarak 2 haftadır desteksiz oturmaya başladı..

utku paşaya maşaallah
uyku düzeni nasıl oldu peki,
serin eve geçince düzeldimi biraz..

huggies biraz sert ve hışırdıyor diye sevmiyorum ben . en iyisi prima galiba

Huggiesi hiiç denemedim molfix prima karışık kullanıorum ama bizde prima sızdırıyor kakalarda yanlardan sizde öyle bir problem yokmu?

hoşgeldin canım merak ettik seni aaa canım böyle olacağı başından belliydi boşver sonradan kötü olacağına baştan kötü ol.zor senin işinde zor allah kolaylık versin.

inşallah canım çok sağol..
eşim melek gibi oldu burda oturduğu için bi kanatları eksik..
bebekliklerinden beri hiç ayrılmadığı kuzeni var bu apartmanda oturuyo haftasonları hep beraber oluyoruz zaten ama yetmiyo onlara..akşam eve gelmeden kuzenine uğruyo bi yüzünü görüyo rahatlıyo..buraya taşınmayı ablaları için değil zaten kuzeni için istedi ama arada olan bana oldu..
neyse herşeyde vardır bi hayır artık

:bbo ah ceyce ah nede güzel özetlemişsin çok işim var çokkkk :bbo:

aah canım kıyamam salla geç bak benimde çook var oralı olmuom neyapayım benmi kurtaracam heryere yetişemem.

aaaaaaa cadı karı benim oğlumu ağzına alırken baştan destur çeek sempatiksalakcinnilaelaelaelaelae gerçekleri aktardım ben arkadaşa hazırlıklı olsun karşılacaklarına diye.

bende denemek için huggies aldım ama memnun kalmadım demir boşaltım sistemini hızlandırsında bi an evvel bitsin yine primaya önelim:) Allahtan ufak paket aldık:)
utkununda yeni düzeldi kabızlığı..sıcaklarda içtiği suda tere gidiyo bezler hep boş çıkıyo valla..sempatiksalakcinni
ahh maşallah oturuyo demek..utkuda oturuyo ama bişeye uzanacağı zaman hopp devriliyo..
sıcaklardan bebeklerde iştahsız..ben telefonumu karşısında tutuyorum video falan oynatıyorum yada kumandaları gösteriyorum onları almaya uğraşırken yediriyorum..
utkuyu artık ayrı yatırıyorum yatağımı ayırmakla kalmadım ev büyük olunca direk odayı ayırdım ama çok sık uyanıyo dalamıyo..başında nöbetçiyim sürekli..
sıcak diş derken düzen falan kalmadı..

hoşbulduk cnm..kötü olmayı takmıyorım canım 5 yılın birikmişi vardı içimde hepsini boşalttım..çok rahatladım.bi daha eşim yokken kapımı çalamaz..

kızlar ya bişi sormak istiyorum 6.ay bitiminde kontrole gittiğinizde aşı oldunuzmu
bizim perşembe günü kontrolümüz var 6 bitiyo aşı varmı merak ediyorum
aşı kartıda burda diil bakamıyorum

kızlar nasılsınız
moralim bozuk yıkık viraneyim beynim en sonunda bugün itibaryle iflas ettiakannehir
ödemeler bende olduğu için utanıyorum iş yerinde 53500tlk ödemeyi unuttum elimde olan tüm parayıda başka yerlere organize ettim.öyle bir duruma düştüm ki iş yapmaz konumundayım şuan çünkü çok önemli mal adldğımız yere yapmadım üfff anlayacağınız açık yazamıyorum burda çok öenmlydi
allahtan patron üzülme fean dedi ama dedi yaniii her patron olduğu gibi arkamdan kuyumu kazar
patron kendisi tatilde oğlu vekl oda kimbilr nasıl anlatır ona :gitme:
çok kötüyüm kendimi toplayamıyorum bir türlü en sonunda dayanamadım bu kadr yüke patlak verdi işte
bu arad dün öğeln erken çıktım bugünde sabah kkya baktım hata veriyordu
meğersem ben sık kullanılanlara kaydettğim linkten açıyorumhergün en son kaydettğim sayfada dün hata vermiş ondan denedğim için açamamışım esmer demese ben hala bakım yapılıyor sanıyorum sempatiksalakcinni

artık bundan halimi düşünün yanii

hay allah ya az buzda iil epey yüksek bi rakam
yapılcak bişi yoksa sıkma kendini olmuş bi kere
neyin var cnm niye bozuk moralin ben kaçırdım sanırım

cssa elbet buluşacağızdır :jeyyar:

chileck; 6.ay aşıları var işte. 3 koldan bir ağızdan damla şeklinde.
onlardan sonra 1 yaşına kadar aşı yok bir daha.

feyzayı dürtmesem 10 gün gelemezdi daha :roflol:

kızlar ya bişi sormak istiyorum 6.ay bitiminde kontrole gittiğinizde aşı oldunuzmu
bizim perşembe günü kontrolümüz var 6 bitiyo aşı varmı merak ediyorum
aşı kartıda burda diil bakamıyorum
evet var cnm hemde 4 tane :sinifsinif:

:teselli: üzülme cnm olmuş bi kere napcaksın

aaa bizimkilerd 3 bacak bir ağızdı :sinifsinif::sinifsinif:

feyzacım sıkılma diyeceğim ama gerçekten sıkılma olan olmuş artık. insan hali hatalar olabilir. kimse kusursuz değil

hay allah ya az buzda iil epey yüksek bi rakam
yapılcak bişi yoksa sıkma kendini olmuş bi kere
neyin var cnm niye bozuk moralin ben kaçırdım sanırım
var olan bişey yok ben çok yoğun yaşıyorum çevremde ailem sağolsun hep var ama kalabalık aileyiz son 1 aydır tek başıma geçirdiğim 10dk bile yok hep birleriylyz ya gezmedeyiz ya bizdeler
her hafta misafr iş yeri çok yoğun
buğlem hasta derken kafam zombi gb oldu şuan hiçbişey hissetmyorum desem yeriidr kazan gb .bu kadr ev yoğunluğundan sonra iş yerinde böyle hata yapmam çok normal
allahtan bugün gelecek 90000bin vardı haftaya ödemelre ayrmıştım onla kapttım ama sonu ne olur bilmem

düşün işte esmer ne kadr kafamın bunaldığını

evet var cnm hemde 4 tane :sinifsinif:

:teselli: üzülme cnm olmuş bi kere napcaksın

oldu bi kere ne yapıyım artık sağolun kızlar teşkürler

feyzacım sıkılma diyeceğim ama gerçekten sıkılma olan olmuş artık. insan hali hatalar olabilir. kimse kusursuz değil

8 senelik iş hayatımda ilkdefa bu kadr büyük bi hatam oldu 5 yıl başka firmada 2 sneye yakın burdayım ne yapıyım artık olan oldu .biraz dinlenmeye ihtiyacım var aslında beynim yorgun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…