2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Benimde evin orta yerinde acik arada gecerken bakiyorum mesaj varmi diye bi yandada islerimi yapiyorum :))

sanmam cnm damağında hiç belirti yok ama arada salya akıtıyor,ne bulursa ağzına götürüyor,
bir de benim elimi çenemi ısırıyor,bunlar diş belirtisi heralde ama damaklar aynı duruyor..
:lepi::lepi:
cnm üzme kendini hasta olduğundan da alamıyordur kilo,
sütün gitmeden pişman olman iyi,eve gidince bir güzel emzir buğlemi,
o emdikçe sütün de çoğalır inş..
bzm suan 16 emzık 7 bıberonumuz var..renklı renklı emzıklere bayılıyorum..
akannehirakannehir
meltemcim sakinleşti telefonum çok şükür.
bıraktı kendi kendine aramayı.
e hadi gözünaydınyerimseniben

ben de kızımın yanına gittim,geldim,sonra da yemeğe gittim ve işte şimdi burdayııım

rapunzel
Ben büyük oglani buraya geldikten 15 gün sonra dogurdum en son ölctügümde 132cm cikti 6,5 yasinda oda Beylikdüzü havasi suyu almisti kavaklari bol olan yerlerde yasiyorum sansa:))

ceyce arabanızın markası,modeli neydi ve ne kadara sattınız,biz de araba alacuk araştırma yapiyik..
peki hundai getz iyi mi sizce,eşimin işyerinden biri satıyormuşta onu almayı düşünüyor..

beril bugün ne cadılıklar yapmış kreşte,
yere yatırmışlar yanından geçen bebeklerin saçını çekip ağlatıyormuş
yattığı yerden böyleyse ilerisini hiç düşünemiyorumaklinialirimsmile

anumm yerim onu yaaa cadı kız nasıl beceriyormuş pekii.delikafadulden

anumm yerim onu yaaa cadı kız nasıl beceriyormuş pekii.delikafadulden

emekleyerek yanından geçenlerin saçını çekip kafalarını yere geçiriyormuş,
şimdiden şikayet almaya baladık bakalımkaydirigubbakcemile3
çok cadı olacak sanursamohaoldumsmile

emekleyerek yanından geçenlerin saçını çekip kafalarını yere geçiriyormuş,
şimdiden şikayet almaya baladık bakalımkaydirigubbakcemile3
çok cadı olacak sanursamohaoldumsmile

bak sen cadıya anam berilden korkulur şimdiden haşlamış papuç bırakmamış kimseyealsanaalsanasmile

bende şimdi geldim oğlumun karnını doyurdum uyuttum geldim yakında kovmazlar beni umarım burdan:)))

bizimki elma-havucu içmiyor ayrı ayrıda denememiş annem şimdi gelde laf etme edincede yine suçlu ben oluyorum
akşam gittim kardeşimle nişanlısı uyuttuk biz urası dediler nasıl dedim çarşaf arasında salladık tabi hepsi annemin başının altından çıkıyor yapma öyle alıştırma anne diyorum napiyim ne biçim çocuk doğurmuşsun uyumuyor hiç diyor

mehlikasu
Afferin senin kiza zamana uymus yok öyle sessiz olsunda hakkini yedirsin ceksin saclari :))

Rapunzel
Bize bi misafir gelmisti esimin tanidigi Tr den benim büyük 6 aylikti misafirin cocuguda 6 aylikti gece benden carsaf istedi kadin salladilar öyle uyudu.Bende ayakta sallamaya alistirdim diye kendime kiziyordum beteri varmis dedim aman ha yanarsiniz sonra .Uyumayan cocuk olurmu ya biraz kendi haline birakinca uyur uyusun diye gözünün icine bakarsan uyumaz zaten.

Bende adet oldum ( Ne güzel rahattim ya simdi yorgun olurum sacim cildim berbat olur iyiydik 5 aydir ne geldiki.Oglanlari doyurdum.Büyük oglanin belediyede tiyatroda günü vardi hic halim yok onu götüreyim bekliyim orda gecen senede hamile hamile canim cikmisti beklerken komsum yeni emekli cani sIkIlIyor evde hadi al git oglani dedim sag salim dönerler umarim Kücükte uyudu sersem gibiyim yatsam yatamiyorum (Ilacta alamam simdi emziriyorum diye pöff

:roflol:
cadaloza bak sen, fena olacak valla bu

bak sen cadıya anam berilden korkulur şimdiden haşlamış papuç bırakmamış kimseyealsanaalsanasmile

:kedi:
çok cadı olacak ,kimseye hakkını yedirmicek zannedersem,
kreşe bir girdim kreş personeli senin kız yattığı yerden herkesi hakladı diyor,
hele şunu kaç kere ağlattı diyor şunu dediği de 1 yaşında,
bizimki 6 aylık 1 yaşındaki bebeği ağlatıyor,cadı bı kız yaa:roflol:

bizimki gözleri kapalı ağlıyor uyutma beni diye beşiğe koyuyorum görmen lazım ağlarken gülüyor şirinlik yapıyor al beni diye beni kandıracak aklınca

hadi hayırlı olsun...:)) gözüm korktu şimdi benimde yakındır o zaman... hakikaten ne de güzeldi regl siz dönem

biz senle aynıydık,ben daha adet olmadım:sm_confused:
ay uykuya o kadar ihtiyacım var ki,oturduğum yerden uyucam nerdeyse,
uykusuzluk üstüne hastalık,başım ağrıyor burnum tıkalı ve akıyor..
bencede pööfffkafamçokkarıştı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…