2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

ne bilem ya bacım demri hızlı büyüdü kilo aldı uzadı ya az geld bağa
meltem abla takmadım kafamada gerççekten eskisi gibi değil iştahı bide yice hareketlendi normal yani eskisi gibi kg almaması hatta ben 300 gr bile beklemiyordum
canım geçen yazdm ama gördün mü bilmiyorum çok üzüldüm tontişine inş.biran öönce iyileşir çok çok geçmiş olsun
bu arada bencede iyice gitmeden sütün emzir bol bol canım kg almasada anne sütü çok önemli

esmer ben her kıyafete ayakkabı alıyorum sende emzik mi aldın
biz emzik tutmadık yoksa ayakkabıyı emziklede tamamlardım ben :)))))))))))))))))))

benim 3 tane emziğim var 3 biberon var ama hepsinden huylandım hepsini atacağım mikrop yuvası gb geliyor bana dünden beri gözüme batıyor bugün almam lazım

Esra ben olsam verirdim labne -ki verdim zaten-
onun yağından ne olacak ayol, ben hem labne hemde yarım çay kaşığı tereyağ koyuyordum kahvaltısına. delikafadulden

gunaydın kızlar:) ne var ne yok bakalım? Feyzacım tontıs buglem nasıl oldu? Igneler sıfa verecek ınsallah fıstıga,..

bzm suan 16 emzık 7 bıberonumuz var..renklı renklı emzıklere bayılıyorum..

Günaydınlar kızlar....

canım bizdede aynı sorun var c.tesi kontrolde kulaklarına baktırdım acaba kulaktamı var bişey diye çok şükür sorun yoktu ama dr. dişlerden kaynaklandığını söyledi oralara kadar vururmuş maalesef....

Meltep iyi gezmelr tam benim istediğim şey benide götür benide benidee opuyorumnanaktan

dün oda ağladı zaten bacağını gösterdi 1 saat sonra unuttu zaten .inş en kısa zamnda iyilşir.gündüzleride emzirmeyi bıraktım ben ama tekrar başlayabilirm çünkü bu hafta hiç kilo almamış

canım yaaa kıyamam gösteriyor birde dimi inşallah iğnelerden sonra iyi olacak...

2 cm kısmını okurken bende takılmıştım oraya :) bizde aynen geçen ay hatta hiç boyu uzamamıştı pardon sadece yarım cm uzamıştı bu arada melteme soracaktım ne yapıyorsun bu matteo ya uzuyor sırrını ver :))
esra sizde 6 aylık oldunuz bana dr.hiç peynirin p sini demedi sabah emzirme sadece

neresine gideck BOYA gidiyor :))))

Ayca
Günaydin nasilsiniz? 16 emzik mi?

Esmerim
Telefon olayi ne oldu?

Sinemis
Zaten plastikte bi madde adini unuttum zararliymis ben cam biberon bulamadim ama bu buldugumun üstünde yaziyordu o madde yokmus diye iyide emziklerde var yani sonucta sürekli degismek gerekiyor bence gözle görülmicek cizik olsa bile zararliymis.

meltem günde 3 öğün gübreli suyla suluyor matteo'yu :roflol:

boşver bacım yaa netcen peyniri.
emzir işte bol bol daha ne

Gunaydın cnm sana da.. Nasılsın? Ben labne verıyorum sabah kahvaltısında ceyrek yumurta sarısı verıyorum ekmek ıcıyle.. Bayılıyor ece..

canım peki emziriyomusun sen?

2 seferde veriyordum ben canım

anaaa nasıl gördün olm.
tatil var mıydı, kocem iş buluyor muydu, çok çok çok param oluyor muydu :lepi:
kaydirigubbakcemile3yani 3 dileğini söyledin bi çırpıda İnşallah İnşallah...

Rapunzel
Gel canim senide gezdirelim.
Boya gidiyor canim ama kilo olmadimi iyi görnmüyor ben simdi hangi beden kiyafet alicam bilemiyorum.Abiside öyle ama kilo olmayinca sirik gibi duruyor.

Esmerim:)))
Sorma bahceyi gübrelerken arada oglanida atiyorum.Bilmiyorumki bilsem kilo aldiricam benimkiler boya gidiyorlar.Gerci buranin insani öyle uzun kadinlar 190 filan onlarin aralarinda yabanci durmazlar uzun olsunlar.

Sağol canım çok teşkkür ederim inşallh bir an önce iyilr artık tontiş değil bu ay çok az kilo almıştı son 1 haftadır hiç kilo almadı

gunaydın kızlar:) ne var ne yok bakalım? Feyzacım tontıs buglem nasıl oldu? Igneler sıfa verecek ınsallah fıstıga,..

aynı canım 2 iğne vuruldu 12 iğne kaldı bakalım ne yapcağız .iğneler işe yarar inşallh

çok teşekkürler canım inşallh düzelir çok akıllı ya iğeniyi gösteriyor .

evet bnde huylandım iyice hastalığıd bu şeklde iğneye kadr ilerleryince hepsini atasım geldi sinirden

meltem günde 3 öğün gübreli suyla suluyor matteo'yu :roflol:

boşver bacım yaa netcen peyniri.
emzir işte bol bol daha ne

Almanyanın havasından, suyundan (gübreli) herhalde
valla emzirmek en zahmetsizide ne bileyim inşaatın temelini eksik kurmayalım sonra diye korkuyorum okuyunca

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…