2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

canım biz hala silikon uçla emiyoruz bıraktırmaya çalıştım almıyo memeyi ya ısırıyo ya öğürüyo yada sadece yalıyo ben ilk chicco nun kullandım şimdi avent kullanıyorum wee bendede var ama küçük onlar belki büyük boyunu almışlardır bendeki wee nin uçu biberon ucu gibi neredeyse ama bizimki aventle emiyo

kızlar bir kayboldum nekadar çok şeyler yazmışsınız. arabamın satışını yaptım geldim mafoldumben çoook moralim bozuldu çook resmen arabama baka baka ağladım

cnm bizim hastanede şırıngayla çıkartıyolardı meme ucunu biraz acıyo ama işe yarıyo banada yapmışlardı

saolun kızlar..

bi avent deniyelim..demek numaraları var bilmiyordum

RYLAİ NASIL YAPILIYOR SIRINGAYLA....

kızlar bir kayboldum nekadar çok şeyler yazmışsınız. arabamın satışını yaptım geldim mafoldumben çoook moralim bozuldu çook resmen arabama baka baka ağladım

hayırlı olsun canım...
bizde satılığa cıkarttık...
daha iyilerini alırız insallah....

neden sattinmistin arabayi,
pose sende hoşgeldin canım yusuf nasıl

iyi uyuyor diye oturdum tam bilg. basina uyandi cadi gidip iynatiyim birazdaha kaydirigubbakcemile

saolun kızlar..

bi avent deniyelim..demek numaraları var bilmiyordum

RYLAİ NASIL YAPILIYOR SIRINGAYLA....

hayırlı olsun canım...
bizde satılığa cıkarttık...
daha iyilerini alırız insallah....

amin canım inş.alabiliriz daha iyisini.

neden sattinmistin arabayi,

iyi uyuyor diye oturdum tam bilg. basina uyandi cadi gidip iynatiyim birazdaha kaydirigubbakcemile

ev alıyoruz canım oyüzden satmak mecburiyetinde kaldık cook seviyordum ben arabamı.

cnm şırınganın ağzını göğsün ucuna yerleştiriyosun sonra ucunu çekiyosun hani içine ilaç çekerken ucu çekiliyo ya öyle vakum gibi çekiyo çıkarıyo ucu benim göğüs ucumu öyle çıkarttılar ama çok fazla yaparsan yara oluyo

saol canım...
şırınganın boyu numarası falan varmı..:uhm:

amin canım inş.alabiliriz daha iyisini.

ev alıyoruz canım oyüzden satmak mecburiyetinde kaldık cook seviyordum ben arabamı.

hmm o zaman isabetli bir kararmis, ins. daha sonra daha güzelini alirsiniz
evi temizledim geldim
yemek yapmam lazım ama hiçç canım istemiyor

ben de yemek yapmak istemiyorum o yüzden aksama dondurulmus tablet baliklardan kizarticam, yanina basit bi corba pilav salata tamamdir yerimseniben

rylai canım kaç numara şırınga yani kaç cc
standart dediğin 5 liklermi
ayrıca iğnesini takmadan çekcekler dimi
ay julinin yerine ben soruyorum bana ne oluyorsa
yanlış bişey yapılmasın diye saordum cnm kusura bakma

aslında enjektörün boyutu önemli değil ki çünki hepsinin ucu aynı büyüklükte sadece boyutları farklı şimdi dank etti :sm_cool:

Kızlar buğlem 15-20 gündür hastaydı antibotiyotik kullandık cumartesi bitmişti öksürüğü hala geçmedi dr götürdüler bugün 14 iğne 2 tane şurup vermiş nasıl dayanıcam nasıl vurdurcam o iğneleri moralim çok bozuk

geçmiş olsun feyza.
olsun bebecikler dayanıklıdır iğnelerle iyileşecek diye düşün.

gecmis olsun canim, allah sifa versin, ins. gecicek ya igne verdigin günler,
iyi hatirlattin ben de damla vericektim bebege unutmustum veriyim simdi

yok cnm aşkolsun niye kusura bakim dediğin gibi iğnelerin boyutu var şırıngalar standart evt cnm iğne takmadan tabiki şırınganın boş kısmını göğüse yerleştirip diğer ucunu çekiyosun yavaş yavaş inşallah işe yarar

cnm çok geçmiş olsun ama iğne daha çabuk fayda eder daha çabuk iyileşir öyle düşün

Çok geçmiş olsun Feyza azda değilmiş ama sağlık için iyi olması için dayanacaksın olayı bu yönden düşün ...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…