2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

feyzacım cok gecmıs olsun..igne olması daha ıyı cnm cabuk gecırır..elı hafif bırine denk gelırsınız ınşallah..

valla zaten su bebek uyutma faslından oyle gıcık alıyorumkı..zor uyuyor uyumamak ıcın elınden gelenı yapıyor..agliyor çıglık atıyor uyutmak ıcın cektıgmı bir ben bır allah bılır..

feyza cnm çok geçmiş olsun zor ama onun sağlığı için mecbur yaptırcaksın sölemesi kolay ama dayan cnmm :teselli:

feyzacım çok geçmiş olsun canım
delf esmer demirde aynı ya sabah 7de uyandı daha az önce zorla uyuttum bakalım kaç dakika uyuyacak
ya bide demir geçenlerde ateşledi diye 3-4 sefer ağzına kaşıkla zorla şurup verdik şimdi ryali nın bebe gibi kaşığı görünce ağzını kapatıyo yoğurdu falan bayıla bayıla yiyordu ya akşam muhallebi yaptım sütlü bisküvili muzlu o nu beğendi sanırım ağzındakini yutar yutmaz açtı ağzını öğlen çorbayı yine zorla yedirdim

kızlar siz karpuzu nasıl yediriyosunuz?
şu meyve filesini kullanan varmı işe yarıyormu
bizim dişler epey çoğaldı artık kocaman kocaman ısırıyor bazen yutamayıp tıkanıyor alsam mı meyve filelerinden

esra bence birkaç gün kaşığı çıkarma ortalığa parmağınla yedir kaydirigubbakcemile3
ciddiyim ama Ayaz'da bazen kaşığa uyuz oluyor parkam parmak yediriyor ben.
Tutkuyu bende bilmiyorum görünmüyor ne zamandır.

cssa ben karpuzuyu meyve emziğiyle veriyorum.
meyve filesinden çok daha kullanışlı bir ürün

dayak istiyorlar kanımca
aklinialirimsmile

sıcaktan mı dişten mi kudurkluktan mı bilemiyorum. geri geri atıyormuş kendini. şurubun tadı çok mu kötüydü esracım ?

ben karpuzu file ile verdim birkaç kez. üst batıyor tabii. karpuz lekesi de kolay çıkmıyor

geçmiş olsun feyza.
olsun bebecikler dayanıklıdır iğnelerle iyileşecek diye düşün.

gecmis olsun canim, allah sifa versin, ins. gecicek ya igne verdigin günler,
iyi hatirlattin ben de damla vericektim bebege unutmustum veriyim simdi

çok geçmiş olsun feyza

cnm çok geçmiş olsun ama iğne daha çabuk fayda eder daha çabuk iyileşir öyle düşün

Çok geçmiş olsun Feyza azda değilmiş ama sağlık için iyi olması için dayanacaksın olayı bu yönden düşün ...

feyza cnm çok geçmiş olsun zor ama onun sağlığı için mecbur yaptırcaksın sölemesi kolay ama dayan cnmm :teselli:

çok teşkkürler kızlar ilginiz için sağolun moralim sıfır nasıl geçer 1 hafta yaaa antibiyorik yüüznden 3.dozu bile vurmadılar şimdi 1 haftada iğne var sonra 3lü karmaa .canım çok sıkıldı moralim sıfır

ben karpuzu file ile verdim birkaç kez. üst batıyor tabii. karpuz lekesi de kolay çıkmıyor

bu yüzden meyve emziğini öneririm canım.
gene dökülüyor ama kesinlikle file kadar değil.
ve delikler büyük olduğu için az da olsa posa da yemiş oluyor.

valla iyi fikir esmer öyle yapayım ben en iyisi birazcık unutsun kaşığı
anam sixde ne ilginç şeyler var ya fileyi gördüm de bu emziği hiç görmedim

delf calpol verdim ya tadı da fena değil yani daha önce aşılarda verdiğimde yalana yalana içiyordu
bu arada sced yazdım görmedi sanırım ne zaman buluşuyoruz şekerim
ben çıkmak zorundayım öptüm hepinizi

evt calpolun tadı güzel ben bile çok sevmiştim. buluşalım valla ne zaman nerede saat kaçta:içelim:

aa süpermiş bu esmer saol cnm ya hemen araştırayım
sen olmasan bizim halimiz nolurdu acep sırnaşık şey

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…