2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

lisans işletme mezunu...
bızım bı arkadaş gecen son atamada atandı 74,5 la ama ağrı
ben balıkesırlıyım oraya yakın yada aralara bıyerlere istıyoruz oyuzden hedef 80..aydın tapu 74le kapatmış

evet kuş kadar ama ya biz idare ederiz harcama yapmam çok ama beril var berilin masrafı düşündürücü bizim için ama eşimin babası yardımsever:)

ayvalık
evin kendinizin olması iyi,Allah yardımcınız olsun,
inş. ekstra masraflar çıkmaz da kolaylıkla geçinirsiniz,
kocişin de ilk atamada atanır inş..
benim eşimin matematiği iyi ama tarihi ve coğrafyası kötü onları da hallettim diyo bakalım,
snavda kaç puan alacakeyvahedigeldismile

eşim şuan memurdan fazla maaş alıyor işi de rahat o yönlerden iyi
ama vardiyalı,bir hafta gece 11-7,diğer hafta gündüz 3-11 çalışıyor,
ben 8,5-3,5 çalışıyorum şuan,süt izninden dolayı yoksa 8,5-5 çalışıyorum,
mesailerimiz uyuşmuyor,evde birlikte çok az vakit geçirebiliyoruz,
bir de hafta sonu da 1 gün gece çalışıyor,
ben bunlardan dolayı atanmasını çook istiyorum,
tabi hakkımız da hayırlısı ne ise o olsun..

bende cumartesi giriyorum kpss ye ama hiççççççççç çalışmadım kazanırmıyım aceppp

yav beril sabahları 1 saat falan uyuyordu bu hafta başından beri uyumuyor
sabahın köründe 6 gibi kalkıyor öğlen 12 ye kadar bir damla uyumuyor,
ben 11,5 gibi gidiyorum emziriyorum öyle uyuyor,
sabah emerken uyuyordu memeyi çektim yatıracaktım hemen uyandı,kreşi aradım şimdi,
sallıyorlarmış ama uyumuyormuş,

hepimizin yardımcısı olsun inşallah..

bizde hiç vakit geçiremiyoruz okadar bıktımkı gecen gun berile dıyorumkı aaa bak baban geldi sankı boşanmışızda ara ara gormeye gelır gıbı bızımde gelir gayet iyi ama geçtım artık ben huzur istiyorum gıtsın 8- 5 çalışsın gelsın sırtıda devlete dayalı daha ne bende çalışmayı düşünüyorum ev kendımızın bakalım hayırlısı

günaydın kızlar nasılsınız
inşallah herkes istediği yere atanır.
kızlar dün tapşın den bahsetmişsiniz neki tapşin? bide benım kız dede diyo baba diyo ama anne demıyo ya naptıysam demiyo taşı doğur besle büyüt baba desin iyimi dede de cabası..

kızlar ben kpss lisansa girmiştim 80 aldım ama atanamadım çook ücra köşeler var benim bir arkadaşım doğuda ağrı beyazıta atandı aldığı maaşta cabası bence memurluk için fzl hayal kurmayın benim eşim devlet memuru ben ondan daha fzl maaş alıyorum rahatlıksa evet rahat ama ben şuanki işimi değişmem devlet memurluğuna

işte atanma işi biraz şans geçtiğimiz sınavda bı arkadasım 76yla ağrı doğubeyazıta atandı bı arkadaşımda aydına 74le ikiside son atamada ve aynı bolum yanı o aydını yazsaydı o gıdecektı rıske almamak için doğuda olsa yazdı
ozel sektor çok zor tabı ıyı olanlar mutlaka vardır ama bızımkı oyle değil illallah ettırıyo valla eşim artık aldığımın 3te bırını alayım ama stres ıstemıyorum artık dıyo ya sağlığından olacak kurdeşen döküyo valla
neyse herkese başarılar sınavda

saolasın canım, benim de ödum koptu, Allahtan herşey normal bizde
siz gittiniz mi doktora? biz gitmedik

eşime haber vermedim versem giderdik
baktım emekleme pozisyonunda buldum halının üstünde kaşının üstü kırmızıydı durmasaydı ağlasaydı sürekli falan kesin gidecektimde
çok şükür
artık yalnız hele helede yüksekte bırakmak yok

selam kızlar

hayırlı kandiller

işte Aşkımız hiç bitmesin 3. yıl olduk çok şükür

merhaba kızlar
kontrolumuz vardı taha 7400 kg 65 cm olmuş
rota yıda yaptık geldik bi daha eylülde gel dedi
meyva sularıyla başlayabilirsiniz dedi ben zaten başlamıştım kaydirigubbakcemile3

öyle canım mevlam isteyen herkese versin.ama benim demek istediğim kesin atama olacak gözüyle bakıpta işten ayrılmasın eşin atama olduktan sonra ayrılsın derim ben.

selam kızlar

hayırlı kandiller

işte Aşkımız hiç bitmesin 3. yıl olduk çok şükür

sanada canım mutlu yıllar 3 devirdiniz sizde haa. bizde 5 devirdik haziranda.bir yastıkta kocatsın mevlam bebişlerinler beraber.

merhaba kızlar
kontrolumuz vardı taha 7400 kg 65 cm olmuş
rota yıda yaptık geldik bi daha eylülde gel dedi
meyva sularıyla başlayabilirsiniz dedi ben zaten başlamıştım kaydirigubbakcemile3
maşallah canım
günaydın kızlar
günaydın canım hala ankaradamısın
sanada canım mutlu yıllar 3 devirdiniz sizde haa. bizde 5 devirdik haziranda.bir yastıkta kocatsın mevlam bebişlerinler beraber.

biz tanışalı 5 yılı geçti evleneli 3 :) sağol canım

maşallah sizede

smshmhcim hiiç tanışmaya girmeyelim biz 11.seneye girdik.yıllar su gibi akıp gidiyor sanki dün gibi allah mutlu mesut etsin canım. 3 n yanı 0 la dolduğu yıllarıda kutlayın.neyapmayı planlıyosunuz peki akşama?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…