2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

saol ecrinim :1hug:
örtmenim yarın dönüyorum....

herkese günaydın.zombi gibiyim gece cok ateslendi
neyse şimdi iyi uyudu
canım nasıl melisam..istersen erteleyelim buluşmayı.
canım raid etki etmiyo fazla normaldeaynı odada beni yemezler eşimin ısrılmadık noktası kalmazdı..eşim teşhiis koydu raidden bi halt olmaz..detan almış şimdi o daha güzel..cibinlikte işe yarıyor..utkunun yatağında var ama paşa yataşında yatmadığı için koruma görevi göremiyor şimdilik süskaydirigubbakcemile3

günaydın kızlar

günaydın kızlar

hangi ürün acaba tam adını yazarmısın netten bakıyıorum da çok hangisi olduğunu anlayamadım

julicim çoook geçmiş olsun canım melisaya nasıl şuanda?

kız esmer burdamı yazmışlardı yanlışmı hatırlıyorum ama sarımsakmı soğanmı ne sivri sineği kaçırıormuş diolardı koy yatak odasına onları buram buram kokun kaydirigubbakcemile3

herkese günaydın...,

julicim geçmiş olsun canım, üzüldüm melisaya

bu sivrisinekler için bende bi çözüm arıyorum

pencereyi açmasak sıcaktan yatılmıyo öbür türlüde sinek giriyo noolcek?

o zaman bu bitsin de detan deneyeyim bi.

bende odayı ayıracağım için tavanı boşuna delmeyelim diyordum ama bi türlü atamadım bebeyi diğer tarafa.
bari takalım cibinliği napalım

hee bebeyi yatmadan soğanla oviim de öyle yatayım daha kesin olur :roflol:

ben şuan düşünmüyorum canım buğlem 5 yaşına bi gelsin o zaman düşünüyorum .2 çocuk ideal

canım çok geçmiş olsun düşmeyle alakası yok dimi .inş bir an önce iyileşir

cibinlk tak bencede en azından korur ayazımı

günaydın kızlar

günaydın kızlar

günaydııın arkadaşlar..
berili de geçen sinekler yemişti hem de bir sürü,
raid bizde işe yaradı,
demekki bizim sinekler çok besili değilmiş..
saol ecrinim :1hug:
örtmenim yarın dönüyorum....

herkese günaydın.zombi gibiyim gece cok ateslendi
neyse şimdi iyi uyudu
tekrar geçmiş olsun cnm,inş. bir an önce tamamen iyileşir,
hastanedeki kadınların kıyafetleri konu etmelerine de pes diyorum,
hastaneye gelen insan niye gelir,ya hastadır ya hasta yakınını getirir ya da hasta ziyarete gelir,
düğüne gitmiyor ya giyeceği kıyafeti düşünsün o an..

hangi ürün acaba tam adını yazarmısın netten bakıyıorum da çok hangisi olduğunu anlayamadım

evet ben de merak ettim hangi ürün acaba,
dün kızımın tşörtünün birini giydiriyordum bir baktım kan damlası lekeleri geçmemiş,
katlarken dikkat etmemişim,
demekki dalan roxy de tüm lekeleri geçirmiyormuş,
ama kaka lekelerinden eser bırakmıyor..

buldum işte yolunu
bebeyi soğanla ovup öyle yatacan.
az da tuzlarsın arada

günaydın kızlar...
ne zamandır giremedim...çoook mutluyum kızlar araba aldım...allaha şükür sonunda isteğime kavuştum...
her yere kocayla gidip gelmek zordu yaa...
JULıı geçmiş olsun ya....
FEYZA başınız sağolsun

hadi gözün aydın.
kazasız belasız kullan inşallah canım

dün eve giderken eşim aradı eltimin bi akrabası varmış ona gidyorlarmış eltim eşi ve çocuğu gitmiş allahtan gitmişler
kayınvalidem evde kalmış buğlemle .eve giderkn anneme uğradım kendisi memlekete gitti ikiz kardeşim tek kaldı çmaşırları birkmiş onları makinaya attım eve geçtim
gün boyu bi halsizlk vardı ama beni bu derece etkileyeceğini tahmin edemedim .tüm vücüdum titriyor midem bulanıyor belim ağrıyordu kendimi yatağa zor attım o yatış saatlerce kalkamdım kalktığım anda başım dönüyor geri yatıyordum bir kaç defa çıkardım sanırım üşüttüm
kayınvalidem buğlemede banada baktı sağolsun .gece ateşim çok yükseldi hiç emziremedim buğlemi hep mama verdiler
bugün işyerine gelmem gerekyordu bi çek olayı ve önemli işlerim vardı yoksa bugün gelemeyecktim belki öğleden sonra eve gidebilrm hiç halim yok.

geçmiş olsun canım.
hem yorgunluk hem üzüntü sonunda çıkmış bi şekilde işte.
işlerini halledip kaç bencede, iyice dinlen evde.

gunaydın canım. hayırlı olsun kazasız belasız kullan inş.

canım gunaydın. geçmiş olsun çok.işlerini bitirebilirsen git eve dinlen bir güzelce

sağol ayça
gözün aydın arabanı gülerek kullan canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…