2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

ben de ülker hero baby kullanıyorum posi..güvenilir diye..
ama meyve püresine oglum sevmedi elde şıkma daha taze geldi bana ..acaba sebzesi nası kavonuz kullanan varmı.

Bebişe Multitab vitamin kullanıyorum ve şimdi de dmir takviyesine geçicem ama siz hangi damlayı kullanıyorsunuz,sağlık ocağından verilen damlayı mı kullansam doktor farklı bir isim söylemişti sanki ama siz hangi damlayı kullanıyorsunuz acaba

olabilir meltemcim ama disarda daha huysuzlaniyor burak uyku saati geldiginde yataginda uyumak istiyor o yuzden sanirim evde birakmam daha mantikli
tamam canim su tracynin metodunu deneyecegim insallah ise yarar bu arada hic kilolu falan degilsin fistik gibisin o esine oyle soyle
deneyecegim canim insallah alisir o tarihe kadar alsimasi laizm daha dogrusu el mecbur oraya gidecegim
saol meltem iyiyim sen nasılsın?

jasmin tarcy'nin yatır kaldır yöntemini dene istersen bence işe yarıyor
deneyecegim canim saol bakalim becerebilirim insallah
cok gecmis olsun canim alalh kormus kendini suclama kaza bu hepimizin basina gelebilir
jasmin bencede tracy nin yontemlerini uygula
uygulayacagim saol canima slinda ne guzel ogrenmisti kendi kendine uyumayi burak son 1 ayda sasirdi duzeni o zaman cok cabuk ogrenmisti esnedigi zaman yataga goturuyordum uykuya daliyrodu ekndi kendine aam simdi bana cok duskun oldu benim kucagimda olmak istiyor tam uykuya gecerken anenmde bile dalmiyor benim kokumu istiyor sanirim onu ayirtediyor o yzuden bu sefer biraz daha zor olacak sanirim ama pes etmeyip deneyecegim bugun basladim tam olamsa da daldi ama sonra 10 dakika sonra uyandi bu sfer kucagima alinmak istedi oyle uyudu boyle boyle insalalh alisir

bzi henuz demir ilacina baslamadik canim doktorumzu 6. ayda dedi o yzuden bilmiyorum ben

günaydınnn.
uzun zamandan sonra ayaz sabahı kendi yatağında gördü. tabi bunun için bayağı bi su içirdim. cırladıkça dayadım suyu ağzına
sabah bezi taşmıştı :roflol:

herkese günaydın a.s.

ahh zavallı ayazım gel sen benim oğlusum ol
kurtarayım seni bu garının elinden.....

günaydın delf, culi

korkma oğlum vermem ben seni juli karısına. onun kızı senin üstüne atlıyor

beril de bu gece beşiğinde yattı,ben de berilin odasındaki kanepede yattım,
artık beşiğinde yatıracam hep,alışsın ayrı yatmaya..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…