2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

şu an ev 31 derece gösteriyor akannehir

oh mis gibim corbamı yaptım yanına yemek lazım ne yapsam acep
basit kolay malzemeli ve kalorisi düşük yemek tarifi istiyorum hacılar

sen evdesin yine juli cıbıldak gezsende biiş olmaz ya ben işteyim etek giydm ferah ferah topladım oturyom halimi görseniz gülersin bayılcam klimada nuhtan kalma yaaa hiç bir etkisi yokkk

bizde çalışıyorus herhal eşenkkk gipinnnguclubacismile

izmirrr 40 dereceee yanıyusssss oğluşummm ne yapar eder evde yanıyordur garibimmm:gitme:

sanırım dediğin gibi, neyse 1 hafta sonra annemlerin yazlığına gidicem. 2 hafta orada kaldıktan sonra bu moral ve enerji beni öteki bebeğe kadar idare eder :lepi:

maşallah ayrise ecrin.
ben yoğurdu sütaş babymix alıyorum, ankaraya gidem ordan yoğurt makinesi getircem kendim yaparım o zaman.
bizimki mamaya kat dedi demiri ben de katıyorm. zaten çapa'da da mamayla veriyorlardı.
anam bu doktorların da hepsi başka şey söylii zateb

enter'i öğrenmişin aferim kız sana.
olcek bu iş yavaş yavaş, sende potansiyel var görim ben.

kalorisi düşük değil ama kolay.
patates yemeği yap.
en basiti işte.

feyza 3 damla devit 5ml floridax vercekmişim enjektör aldım onunla çekip vercem büüyk şişe çunku nasıul bilecem 5 ml.öle dedi dr:)
ceyce karşılıklı pek haz etmeyiz birbirmizden.ailelerimizde biizm dügünde görüştüler birde ayrsin dogumunda:))
cadı meyce suyu ve yogurt dedi ilk 15 gun meyve sularını vercekmişim,son 15 gunden sonra yogurt ve hafif pütürlü meyve dedi çok katı olmasın dedi.
anaaaaa ben yazarken ayris uyumuş yanımda:))en son çıglık atıyordu:)

merhaba arkadaşlar benim oğlum 5 ayını doldurdu anne sütü yanında ufak ufak ek gıdalara başladım 1günelma 1 gün şeftali püresi verdim .her gün 2-3 kez kaka yaparken 2 gündür tık yok ne yapabilirim?fikriniz nedir?:sinifsinif:

senin şu ayrisin uyumalarınada hastayım garibim

4 adet kalbim birde çiçeklerdende orkide olmuşum .bu ne ayak esmar hacı puan mı verdiler şimdi bana

merhaba canım aynı şey benimde başıma geldi ben hemen ek besini kesip fitil verdim yarım saat sonra kakasını yaptı

anam benim kociş aradı buğlemi annemi almış kahvaltıya götrmüş buğlemi tavukların-tavşanların içine otrtum cimde oynuyor diyoo deli bu adam yaaa

merhaba canım aynı şey benimde başıma geldi ben hemen ek besini kesip fitil verdim yarım saat sonra kakasını yaptı

canım bişey olmaz bnde günde 1 kez mama veryordum diğer kalan zamnlar anne sütü hergün2-3 kere kaka yapıyordu şimdi mamayı 2-3 kez alıyor çünkü emmeye gelemyor bu süreçten sonra benim kızımda hergün değilde 3-4 günde yapmaya başladı .normal geçer çok rahatszlık verirse fitl ver bence

herkese merhaba, biz yanmaya başladık sıcaklardan, sizlerde durum nasıl,
oğlum iki gündür denize giriyor, bir de tunanın kilo alışı azaldı sanki biraz,
sizde de aynı durum var mı, ablasından nezle de bulaştırdık, peditusla
duruyoz, iki gündür, sizin bebişler iyidir umarım...

jojoy 2 gun kaka yapmaması normal merak etme.4 gun normal kabul ediliyor.
feyza esmerin ayazı gibi benimkide o da banyo yaparken uyumuşya:)mis gibi uyuyo valla.

merhaba beng,su..ohh deniz ısındımı ya çanakkalenin neresindesiniz?kilo alımı artık yavaşlıyor bugun dr da öyle dei bu aydan sonra az alcak dedi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…