2010 Ocak Anneleri; Haydi Tekrar Hediye Çekilişine

anammm tipe bak huysuz nur nocek.
kızım ne ağlatymışın bebeciği, parmağını falan mı döndürdün giydirirken naptın.
çok şirin olmuş ama yaa bayıldım.

bende 53 cm'lik Ayaz'ı 68 cm'lik badiye sokup fotoğrfaını çeksem nasıl olur ki acep.
du bakiim bi deneyem.
akşam huysuz oluyo haftasonu denerem artıkın. alışkın nasılsa benim oğlan anasının elinde maymun olmaya kaydirigubbakcemile3

Bilmiyorum ne kadar zamanda gider ama internetten yolladim simdi hediyenin gidecegi kisi benim yollaldigimi nerden bilicek CADIARZU

Bilmiyorum ne kadar zamanda gider ama internetten yolladim simdi hediyenin gidecegi kisi benim yollaldigimi nerden bilicek CADIARZU

ben ona mesaj gönderirim hediyen gelecek, kimden olduğunu gelince söylerim diye.
zaten burayı okursa isimsiz bi hediye geldiğinde senden geldiğini anlar kaydirigubbakcemile3

ya ne çabuk başladınız hediyeleri göndermeye ben daha almadım bile hediyemi
almayı geçtim ne alacağıma bile karar vermedim

ben yanlis tahmin etmisim bana hediye alacak kisiyi, bugün ögrendim cok sasirdim ohaoldumsmile

ya ne çabuk başladınız hediyeleri göndermeye ben daha almadım bile hediyemi
almayı geçtim ne alacağıma bile karar vermedim

bu gacılar sabırsız canım.
daha ben de almadım ve aynen ne alacağıma karar bile vermedim.
sanırım haftasonu halledeceğim.

çekilişe benide katmadığınız için hıh :dilcikar: :dilcikar:
alsanaalsanasmile alsanaalsanasmile

ben yanlis tahmin etmisim bana hediye alacak kisiyi, bugün ögrendim cok sasirdim ohaoldumsmile

nasıl öğrendim bakiim.
sana alacak boşboğaz kadın öttü mü yoksa sana akannehir

çekilişe benide katmadığınız için hıh :dilcikar: :dilcikar:
alsanaalsanasmile alsanaalsanasmile

olm yaldızlı davetiye mi yollayacaktık. 2 hafta bekledik gelin diye. alsanaalsanasmile
durun şu iş bitsin 1-2 ay sonra gene yaparız, sevdim ben bu işi kaydirigubbakcemile3

X