2010 Ocak Anneleri; Haydi Tekrar Hediye Çekilişine

ben ups ile karsı ödemeli sutladım
ilgiliye duyrulur :roflol:

neyse ben söyleyeyim yolladığın kişiye de açmasın kapıyı ups'e :dilcikar:

cnm unutmus oldugunu tahmın ettım de ondan sordum , doğaldır olsun. sımdı bızım adres köy adresı oldugu ıcın özel kargo sırketlerı getırmıyor eve. gurbette oldugumuz ıcın kargo ıle gelen gıdenımız cok oluyor ondan bılıyorum genelde bıze yollanan kargolarda merkezze gelınce bıze telefon acıyorlar ve gelın alın kargonuz var denılıyor bu yüzden telımı de adresımın yanına iliştiriver demıstım.hatırladın ?
face de attıgım mesajım duruyormu yoksa özelden tekrar tel nomu yollayayım mı cnm?

canım sana alacak kişiye ptt kargo ile yollamasını söyledim.
o kapıya kadar getiriyor demiştin yanılmıyorsam.
o yüzden telefonunu vermedim.
ama her ihtimale karşı telefonunu da vereyim gene de.

hoya herkesten hediye bekliyo zaten bi dahaki hediyeleşme hoyya hediye almak isteyenler olsunkaydirigubbakcemile3

hoyayı çekilişe katmadım bile, haberi yok şaşkın gacının :roflol:

tutku da baa alcek

ülen esmer bi katma beni bak neler ediyom saa

hem ben biliyom esmer de baa alcek

Yaaa herkesin bi tahmini var ama ben hiç tahmin edemiyorum. Çok merak ediyorummm....bilmiyorumkismile Bu arada esmer bana attığın msjda 29-31 nisan yazıyor mart değil dimi? Bi yanlışlık olmasın da geç göndermeyim...

Yaaa herkesin bi tahmini var ama ben hiç tahmin edemiyorum. Çok merak ediyorummm....bilmiyorumkismile Bu arada esmer bana attığın msjda 29-31 nisan yazıyor mart değil dimi? Bi yanlışlık olmasın da geç göndermeyim...

bana gelen mesajda da NIsan yaziyor

oldu bfg başkaa

bana gelen mesajda da NIsan yaziyor

baa gelen msjda da nisan yazıyi

bende de nisan yazıyorrr

yuh bana emi :roflol: :roflol: :roflol:
mart olcek o yaa ne nisanı
martta yollayalım.
durun ben herkese mesaj atem bari.
nan bi de muhasebeci olcem iyi mi. bütün işim tarihlerle.
ben bu şirketi batırırım azimliyim :roflol:

bende gayet relax nasılsa daha çok var diye bakmıyom hediye falan..ilahi esmer yanealsanaalsanasmile

yuh bana emi :roflol: :roflol: :roflol:
mart olcek o yaa ne nisanı
martta yollayalım.
durun ben herkese mesaj atem bari.
nan bi de muhasebeci olcem iyi mi. bütün işim tarihlerle.
ben bu şirketi batırırım azimliyim :roflol:

Allah iyiliğini versin canım kaydirigubbakcemile3 Ben de sana annemdeyim diye ankaranın adresini yazmıştım. kendi kendime hayıflanıyordum nisanda evimde olcam keşke oranın adresini verseydim diye. İyi oldu sorduğum yoksa ben baya bi geç yollardım hediyeyi...

siftahı ben yapıyorum.
hediyelerim geldi. hihoyyyt
culi süper şeyler yollamış bize. çok çok beğendim. 2010-2011 sonbahar-kış kreasyonumuz sayesinde hazırlandı.
çok çok beğendim canım arkadaşım çok teşekkür ederim. opuyorumnanaktan
fotoğraf makinem yanımda gün içinde mutlaka fotoğrafları çekip koyacağım.
dünya aleme göstereceğim bana almadığın tamturu :dilcikar:

ne almış ne almış çok merak ettim

3 tane badi almışşşş, bir eşofman takımı ve boğazlı kazak almışşşş, gümüş saat almışşşş, fotoğraf çerçevesi almışşşş.
hasılat süper yani :roflol:

esmer ben sana bizim evin ölçülerini yolliyem çevresinde bi tamtur dönüver olmaz mı????

hee olar, sana yollayacağım Q ve 7 tuşunu da cebime koyaram :dilcikar:

diyorum size hepinize kendi adresimi yolladım.
ilk sazan olan culiden geldi hediyeler, hadii bekliim herkesten :roflol:

X