2010 Ocak Anneleri; Haydi Tekrar Hediye Çekilişine

ben bu topiklerden hiç anlamıyorum zate juli... keşke facede yazaydık o daha kolay kaydirigubbakcemile3 artık çok geç ben aldım .. yollamaya gidiyorum şimdi ... hadi hayırlısı...

oyyy bıssuru muhabbetten gerı kaldım hedıyelerı yollamaya baslamıssınız bıle... gıremıyorum nete fırsat bulamıyorum artık aglıcam :KK43:

gönlünden kopuyosa al ben hayır demem ecrin

bfg yolla bana yolla evdeyim ben bekliyom

gönlünden kopuyosa al ben hayır demem ecrin

bfg yolla bana yolla evdeyim ben bekliyom

canın sagolsun yollarım beeee nolcekkk..sen kapalısın bende kapaılıyım hemen bir başörtü gönderem zati 5 başörtü aldım herif beni vurcek 300 kagıt bayıldım:)))

yolla zati 3 senedir eşarba para vermiyom hep hediye geliyi ipek eşarplar :lepi:

yaa bana eşarp neyim almayın istemiim ben.
ama fular ya da saçıma bant yapılacak tarzda kullanacak başörtüleriniz varsa o olur bak kaydirigubbakcemile3

evet
artık aştılar kızm direk çek veriyiler gi beğen diyiler ben de cacharel marka alıyom onu örtmesi çok kolay oliyi

le le lee leeeee yolladım gitti.... banada hediye yollayın banadaa .. ben bişi istiyorum çok istiyorum ama ne bilmiyim... benim ogluma yollamayın o anlamas sempatiksalakcinnibana yollayın bana sempatiksalakcinni çok kıskanıyorum oglumuuu sempatiksalakcinni

oyyy bıssuru muhabbetten gerı kaldım hedıyelerı yollamaya baslamıssınız bıle... gıremıyorum nete fırsat bulamıyorum artık aglıcam :KK43:

kaydirigubbakcemile3sen bana alıcaksın hante ben biliyorumsempatiksalakcinni valla rizeden tereyag olur peynir olur öyle şeylerde yollayabilirsin cnm delikafaduldenalkisalkisalkis

walla bende yolladım bugun sabah, ben cok begenerek aldım ıns. oferta senınde dedıgın gıbı gusel annecık begenır aldıgımı,

bfg nerden bu kadar emın oluyorsun yafuu :))) tamam bi musaıt oldugumda sana ayrıyetten yollarım sekercim... haaa hoyacım senıde unutmadım merak etme :))) zemuszemus laelaelaelaelae

anam kimse zamana uymamış ya göndermeye başlamışsınız bile..bende gönderirdim bugün ama haftasonu eline ulaşır gönderceğim kişinin haftasonuda evde olunmuyor malum..
pazartesi gönderirim artık.
yalnız ben anneye almadım..çok kararsız kaldım ne alsam diye bulamadım..zevkini bilmiyorum kıyafet tarzı zaten alınmaz..ev hediyeside olmaz eve uyarmı uymazmı..bebişe aldım sadecemafoldumben

X