2010 Ocak Anneleri; Haydi Tekrar Hediye Çekilişine

ac6sdc2t9vtvtv6fxt9.jpg

gseuvci7usa6cp4n6y.jpg

98sdlfj5k3r1squqw57.jpg

b991uny6ad1fg5rd2igf.jpg

r2i05uwel5ksekvb16h.jpg

fvecmfnj3hqjvmk3azb.jpg

işte bzim cicileimiz

oferta teyzemiz
içindeki kağıdı sonradan gördüm :kedi:
annenede ayrıca teşekkür ederim ilk gördüğümde ne kadar güzel düşünüşsün benim hiç aklıma gelmezdi demiştim ama el emeği olduğunu duyunca çok daha mutlu oldum ellerine sağlık annenin ellerinden öperim

üst dar geldi canım tek kolunu sokamadım bende zorlamadım zorlasam belki giyer ama çok az onun inşallah aynısını büyük bedenini alacağım
sorun sende değil yalnız üzülme wenice ve benim kızda 72 ye geçtik wenice de biz
turunculusuna bayıldım inanırmısın geçen gün eşim bu üstündeki dar gelmeye başladı dışarda giyeceği birşey alalım diyordu teyzesinden hediye geldi
veeee pantolon kollarını yarısı o renk olan bir üst almıştım ama hiçbirşeyle giyse olmuyordu c&a da görmüştüm tam alacaktım çok kuyruk vardı kasada nidada ağlamaya başlayınca kalmıştı
herşeyin .çok çok güzel canım Allah razı olsun

fotoğraflar çok büyük olmuş ama imageshack açılmıyor birkaç yeri daha açamadım öyle olunca bende biryerden yükledim onlarda büyük çıktı

rüzgarcım keşke azıcık daha büyük alsaymışım aslında nidanın fotoğraflarınada bakmıştım çok çabuk büyüyor bu bebişler.

nidanın hediyesi çok güzelmiş güle güle giysin..havlu bende işliyorum kursa gitmiştim vallahi burayı görmeden az önce namazda aklıma geldi (şeytan işte)hediye gönderdigim kişiye neden birtane havlu koymadım diye neyse artık kısmet degilmiş:)

rüzgarcım keşke azıcık daha büyük alsaymışım aslında nidanın fotoğraflarınada bakmıştım çok çabuk büyüyor bu bebişler.

canım hiçsıkma canını bana iyilik etmiş oldun
eşim forum istanbula gitmiyordu bi pazar gittik adam dellendi park sorunbide elektrikler gitti mğazaların çoğu karanlık kapalı asansör merdiven hiçbiri çalışmıyo tutup indirmiştik artık ebbek arabasını
dün başka wenice den değiştirsek diyo yok dedim ordaki kadar çeşit hem aynısını alıcam numarası orda vardır delikafadulden

auyy rüzgar bayıldım ne güzel şeylermiş
bakalım benim hedayem ne zaman gitçek

güle güle kullansın canım ömercik...ben bebeklerde beyaz ayakkabıya bayılıyorum iki ayakkabı aldım birisi ömerin birisi ayrisin..

tutkucum hedilerimizçok güzellerrr. severek giyeceğiz inan.sevgiler ve tekrar teşekkürler

Eve ancak gelince tesekkur mailini atmam gec oldu

ılayda aldigin takim icin cok tesekkur ederim.cok cok tatli.ustelik buyuk olması da cok iyui olmus:)))
en kısa zamanda ben de fotografini eklemek istiyorum:))

herkesin hediyelerini çok çok beğendim; bütün bebişler güle güle, sağlıklı günlerde kullansınlar inşallah.

ayca teyzemizin hediyeleri geldi
cok cok cok beğendik
cok zevklisin arkadasın cok saol
bugün annemle sabiha paktunanın kitabını alalım diyoduk ki kitap geldi

viewer.php
[/URL][/IMG]

ayca teyzemizin hediyeleri geldi
cok cok cok beğendik
cok zevklisin arkadasın cok saol
bugün annemle sabiha paktunanın kitabını alalım diyoduk ki kitap geldi

viewer.php
[/URL][/IMG]

çok sevindim cnm sonunda ulaştı....
sabiha paktunanın 3 kitabı var bende beğenerek okuyorum...bu kitabını yeni gördüm ve hemen aldım o arada aklıma geldin sanada aldım cnm....:1hug:
melisa da güle güle kullansın cicilerini...olur dimi üstüne...

juli çok güzel hediyelerin güle güle kullan..

benim gelmedi hedaayelerim eyvahedigeldismile

X