2010 Ocak Anneleri; Haydi Tekrar Hediye Çekilişine

sağol tutkucum aklımda olsun
marketin üst katı zaten çok yakın 50 mt anca var aramızda o yüzden giderim die umutlutyum yoksa ya eşime veririm yada çağırırım

hediyemi yolladım yarın ulaşır sanırım inşallah beğenir annemiz biz oğlumla gidip çok severek aldık çünkü.

bende biraz önce yurtiçi kargoyla gönderdim..bakalım yarın yada çarşamba ellerine ulaşır inşallah..

bugünkü kahvaltım iptal oldu
bende paketimi göndermk için çıktım dönerken kapıda aras kargo gördüm apartmana girdim asansör bizim katta bekledim indi aşağıya kaç numaraya geldiniz dedim bizimkini söyledi

oferta teyzemiz çok çok çok teşekkür ederiz çok güzellerrr foto çektik bilg atıyim inş buraya cicilerimizi koyarız, birazdan giyinelim onlarıda face e de koyarız

bende 169 aradım gelip aldılar yarın elinde olurmuş:))umarım begenir arkadaş kızımla benim hediyemi..

bugünkü kahvaltım iptal oldu
bende paketimi göndermk için çıktım dönerken kapıda aras kargo gördüm apartmana girdim asansör bizim katta bekledim indi aşağıya kaç numaraya geldiniz dedim bizimkini söyledi

oferta teyzemiz çok çok çok teşekkür ederiz çok güzellerrr foto çektik bilg atıyim inş buraya cicilerimizi koyarız, birazdan giyinelim onlarıda face e de koyarız

güzel günlerde giysin küçük hanım beğenmenize sevindim.resimlerini heyecanla bekliyorum.

Biz de aldık hediyelerimizi. Tahmin ettiğim gibi BFG teyzemiz almış. Çoook teşekkür ederim BFG hediyelerimiz çok hoşumuza gitti. Oğluş uyansın akşam fotolarını çekip koyayım...

Biz de aldık hediyelerimizi. Tahmin ettiğim gibi BFG teyzemiz almış. Çoook teşekkür ederim BFG hediyelerimiz çok hoşumuza gitti. Oğluş uyansın akşam fotolarını çekip koyayım...

kaydirigubbakcemile5opuyorumnanaktankaydirigubbakcemile2 sevindim begendiginize :1hug:

ben de yoladım gibi int.ten yolladım
hemi de alacam kişinin eşiylen işbirliği yaptım

X