2010 Ocak Anneleri; Haydi Tekrar Hediye Çekilişine

off ya ben daha almadım bile ne alacağımı da bilmiyorum bugün çıkıp almayı planlıyorum p.tesi yollarım artık ne alacağım ben yaaaaa

gönderin gönderinhepiniz bana gönderin evhediyesi çocuk hediyesi utkucum merak etme sen al banda ben beğenirimsempatiksalakcinni herkez bana alsın herkez bana alsın hoyaya almayınsempatiksalakcinni

Ay kızlar bizim hediyemiz azönce geldi.. Çok beğendik ama kargoda isim bulamadığım için gönderen teyzemiz kim bi türlü öğrenemedik. İlk arabamız X5 olmasada süper oldu. Resimleri ekleyip hemen sizlerle paylaşmak istedim. Hediye gönderen teyzemize çok teşekkürler ve öpücükler. a.s. :dance:

bende dün alıp gönderdim ama içine hazırladığım kağıt evde kaldı unutmuşum telaşeden. inş beğenilirrrr

cadaloz gız pek güzelmi,ş hediyen
bence posi yollamış internetten sipariş verdim gönderdiğim kişi benim gönderdiğimi bilmeyecek dediydi

Cadaloz çok güzelmiş hediyeniz güle güle kullanın...
Ben de hediyemizi gönderdim,umarım annemiz beğenir. Dışarı çıkamadığım için netten aldım inşallah bir sorun yaşanmaz da kısa sürede eline geçer...

scecdedu ulen kadın şu nickni değiştir yazamıyom be yaaakaydirigubbakcemile3 juli hava meltem özge atladıdam diğer arkadaşlar teşekkür ederiz evet bana hedyeyi posi yollamış esmer söledi posiyi görüp teşekkür etmek nasip olmadı henüz bizim hediyelerimiz ben posiye yolladım o bana yollamış büyük tesadüf olmuş yani:)))))))))

bende aldım hediyemi çıkrsam inş bugün vericem hediyemi zaten bana bi ptt yakın olmadı yarın sabah kesin veriyorum

ben verdim hediyelerimi kargoya...
inşallah beğenilir annemiz tarafından...
bende bana kimin aldığı çoook merak ediyorum... ....

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…