2010 Ocak Anneleri; Anneler Günü Çekilişi Yapıyoruz..

gidiyorumda cevap gelse yetkililerden zaten modemde bozuk
nasip bu kadarmış

benim hediyem niye gitmedi daha, cuma günü kargoyxa vermisler... aldigim hediye gitmis mi diye burdan takip ediyorum :)

hiştttt alooo bana bakın bana ne oluyonuz lenn bi arkadaşa gittim ortalık karışmış kızlar kimse alınmasın darılmasın ben orta yere konuşcam hoyacım seni kendi bacımdan ayırt etmem ama naylon çanya ne demek neticede bi şekilde almış beğendin yada beğenmedin hiç para vermese 15 liradır o çanta zevkleriniz uymamış olabilir ama kırıcı bi cümle kurmuşsun senin şuanda zaten moralin iyi değil boşta bulunup kurduğunu düşünüyorum cümleyi
vayelva sanda gelince yok öle gitmek mitmek herkez kalıyo ikinizinde gergin olduğu zamana denk geldi herşey birinizin bebesi hasta biriniz eşiyle küs ikinizde konuyu olmamış farzedin olsun bitsin bence ikinizde işin maddi boyutunda değilsiniz onu herkez biliyo 2 günlük dünyada gerek yok kalp kırmaya

vaveyla ve hoya
noluyo ikinizede koca kadınlarsınız
olur böle yanlış anlaşılmalar abartmayalım
vaveylacım nereye gidiyosun kime küsüyosun niye üyeliğini iptal ediyosun allah allah ya
insanlar yüzyüze konuşurlarken bile yanlış anlamalar oluyorken yazarken dahada fazla oluyor
hepimiz burda arkadaş olduk hepimizin huyu suyu ayrı
hadi öpüşün barışın bakem hoya iyi kızdır bence ikinizde eşref saatinde değildiniz bu kadar yanlış anlaşıldığına göre hadi barışınvereliniortak

çok güzel laf ettin seni ayakta alkışlıyorum şekerimalkisalkisalkis

yok chilek ve cadıı
cadı ben sana demiştim çok kırılganım en ufak bir şeye bile ağlarım diyene
şu anda aynen öleyim boşverin gitsin
kazenden haber bekliyorum sizde hakkınızı helal edin

Konuyu Toplam 9 Kullanıcı okuyor. (9 Kayıtlı kullanıcı ve 0 Misafir)
ecrin1001, biberon, Chileck+, Poseidon83, tutku2012+, cadoloz435, vaveyla61, ozgee06
anammmm biizm kızlar alem yaa sizi gibi siziler:))))baktınız bereket burda koşan geldi)))
cadoloz sana katılıyom.çilek saaa da katılıyom..ben herkese katılıyom zati:)))hadi barışın bakem olmaz öyle hak hukuk var arada...

Bence de vaveyla sırf bunun için üyeliğini iptal etme ,hem sonuçta hoya yanlış anlamışım dedi. Bence kalpkırmaya gerek yok kızlar,sonuçta güzel bir etkinliği paylaşıyoruz. Nan daha bu sabah okuldakilere sizden bahsettim bizim topiğe bak karıştı...

poseidon canım hediyen geldi genel topicte yazdım ama görmedin sanırım..hastalıkla uğraştım bi kaç gündür girip bakamadımda..

çoooook beğendim hediyeni o kadar güzel ve hoş bi hediyeki..çok ince düşünmüşsün tekrar tekrar teşekkür ederima.s.a.s.

yok chilek ve cadıı
cadı ben sana demiştim çok kırılganım en ufak bir şeye bile ağlarım diyene
şu anda aynen öleyim boşverin gitsin
kazenden haber bekliyorum sizde hakkınızı helal edin

olur böyle şeyler sıkma sen tatlı canını
saçmalama ya offff çocuk gibisiniz tutturdun ille gitcem gitcem diye
balık burcumusun kız sen yoksaa:)

Tutku bi kontrol etsene resimleri beyendin mi, ay Faceden buldum senin bebenin resimlerini baska bebeyle karistirdim mi acep diye ödüm kopuyor

gecmis olsun bu arada tutku, nesi var bebenin benim net yavas oldugu icin topik topik gezemiyorum,

heh suçlu bulundu bende kim nazar değdirdi diyodum:))
şaka yapıyorum ha sende alınma sakınklava:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…