2010 Ocak Anneleri; Anneler Günü Çekilişi Yapıyoruz..

vaveyla arkadaşım kızacak birşey yok..hoya deger vermedigini düşünmüş hediyenin maddi boyutunu tartışmıuyoruz.
böyle yerlere üye olmanda bi sakınca yok merak etme kimse kimseyi yemiyor burda.biz hamile kaldıgımız gunden beri acılarımızı sevinçlerimiz paylaşıyoruz
sen aramıza yeni katldın onedenle bizleri tanımadan yargılama bence...

sizde beni tanımıyorsunuz ve hoya bile ne demek istediğimi anlamamış ben onun çanta istediğini bildiğim için ve isteği olsun diye ne yapıp edip çocuğumun hastalığında bile ki kimse ondan değerli değil birini bulup çanta aldırdım
o böle şeyleri diyosa kusura bakmayında hiç tanınmamışım ve artık istemiyorum
bana gelme konusundada ciddiyim esmerden adresimi alıp gelebilirsiniz beklerim
o zaman görülür vaveyla neymişşş

bilmiyorum alay da etmiyorum
eymenle bu kadar oldu başkasına aldırdım sözünden ben önemsenmediğimi anladım
önemli olan hediye değil
neyse anlatamıyorum...

önemsenmemiş olsan gününden erken olarak o kargoyu yollamazdım
çünkü gününde gidemeyeceğimi biliyordum
ve daha sonra yollayabilirdim banane derdim anammı babam mı ama saol lafların için
ağzımın payını gereğince aldımm

vaveyla tamam arkadaşım sen kendi açından haklısın o kendi açısından..kimsenin evini teftişe gitmiyoruz haddimizde degil..

anam topik karıştı hay kafama tükerem bu fikri ben sunmuştum çekiliş yapalım diye:))),
bundan sonra isteyen istedigine alsın hediye:))hepiniz bana alın hatta :))

birde kızlar hediye konusunda beklentilerinizi çok yüksek tutmayın esmer hanımcık limiti 35 ytl ile sınırladı:))

Ayy ne oluyor burda böyle karışmış topic. Valla hediyelerimi şimdi seçtim internetten alıyorum burayı okuyunca şaştım kaldım. Umarım aldığım kişi beğenir.

kızlar maddiyatı değil sorun önemli değil
ben üsluba alındım aradan çıksın diye başkasına aldırdığını anladım
yoksa önemli değil
ben ne ousa olsun Alllah razı olsun dedim
yoksda tekrar diyorum kitap çok hoşuma gitti

hoya sen deger verilmedigini üstün körü bir hediye alındıgını ve çok basit oldugunu düşünyorsun..
vaveylada çocugum hasta oldugu halde sırf göndermek için birisine aldırdım diyor.ee nolcek şimdi...
oyyy allahım..
yanılıyormuyum?

neyse ya uzatmanın lemi yok boşveriiiiinn gitsin nasolsa önemsemiyorum yaaa ben biberondan haber bekliyorum üyeliğimi iptal etcem gene bişeyler olsun paylaştık hakkınızı helal edin içimde kötü birşey olarak yolladıysam o hediyeyi öbür dünyada hesabını sorarsın hoyaa
tekrar ediyorum hadiyemi yollayacak arkadaş lütfen yollmaalmış kadar oldum saol
vede o kadar beğenmediysen lütfen kullanma hediyeleri kitabıda att buda benim isteğimm

bidaaa size hediye neyim yoggg.herkes kendine alsın dellendirmeyin lennnnnnnn:)
özge sen bakma kafana göre takıl canım..
benim hediye yolladıklarımda heç begenmicek sanırsam ama ben okadar ugraştım gece gece :))

neyse ya uzatmanın lemi yok boşveriiiiinn gitsin nasolsa önemsemiyorum yaaa ben biberondan haber bekliyorum üyeliğimi iptal etcem gene bişeyler olsun paylaştık hakkınızı helal edin içimde kötü birşey olarak yolladıysam o hediyeyi öbür dünyada hesabını sorarsın hoyaa
tekrar ediyorum hadiyemi yollayacak arkadaş lütfen yollmaalmış kadar oldum saol
vede o kadar beğenmediysen lütfen kullanma hediyeleri kitabıda att buda benim isteğimm

abartma bee üyelik sildirmek falan
tamam yanlış anladım ne var bunda tanımıyom ki seni olur o kadar
hala maddiyata takıldın

abartma bee üyelik sildirmek falan
tamam yanlış anladım ne var bunda tanımıyom ki seni olur o kadar
hala maddiyata takıldın

madiiyatta falan değilim dikkat et ağzıma bile almadım o lafı ama sen her yazışında aynı şeyi tekrarlıyosun demekki

vaveyla gitme canim olur arada böyle seyler, hoya yanlis anlamis, o da seni kirmak istememistir

basmayın hemşerimin karadenizli damarına çeker gider valla :) hem nereye gidiyon daha karpuz kesicem ben hemşerime. yok öyle basıp gitmek hemşo birbirinizi biraz yanlış anladınız olur arada öyle şeyler.

en iyi bildiğimiz eşimiz, ailemiz onları bile yanlış anlamıyo muyuz zaman zaman. hediyenin maddi değerinden çok manevi değeri değil mi önemli olan. belki eşlerimiz bile hediye almayacak bize ama çekiliş icabı da olsa birisi bizi düşünüp hediye alıyo, bir de bu tarafından bakın. çok güzel değil mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
X