2010 Ocak Anneleri; Anneler Günü Çekilişi Yapıyoruz..

çilek msj attım topik karıştı yetiş bacım diye:)))yoldadır çatlar şimdi be yazık:)

msj yazmış ana ne oldu yoldayım diye vaveyla ecrinmi diyo nasıl bildiyse yok dedim hoya çanta kavgası var gel ayır didim:))

kızlar yetr lütfen kapatın konuyu bak tutkunu hediyesi gelmiş güle güle kullan
ben balık burcuyum
ayrıca konunun sahibi ilgilenmiyo sizde bırakın
ben çooooooooook kırıldımmmm dediği laflar çok ağır geldi bana zaten içinde kalcağına dışına çıkcakmış baksanıza benim diyceklerim içimde kalsın ben kimsenin kalbini kırmak istemem
bu yüzden üye olduğum için çok mu çok pişmanım
diyecek çook şeyim var ama demiyorum

tutturamamdık be balıkmış:)
çilek kafa kalmadı yazmış hoya dicektim diyo.beklesinler bi saat sonra ancak gelirim kambersiz dugun olmaz diyo..::))çatlak bu kız ya..

tutturamamdık be balıkmış:)
çilek kafa kalmadı yazmış hoya dicektim diyo.beklesinler bi saat sonra ancak gelirim kambersiz dugun olmaz diyo..::))çatlak bu kız ya..

tabi kudurur yetişemezse
vaveyla naap et esmer gelene kadar gitme valla yetişemedi diye kahrolur

hoyaaaa nerdesin kız sen

Tutku bi kontrol etsene resimleri beyendin mi, ay Faceden buldum senin bebenin resimlerini baska bebeyle karistirdim mi acep diye ödüm kopuyor
doğru resimler canım..beğenmez olurmuyum bayıldım..çok değerli çok hoş..tekrar tekrar teşekkür ederim..
gecmis olsun bu arada tutku, nesi var bebenin benim net yavas oldugu icin topik topik gezemiyorum,
canım ben mastit oldum çok şükür bebişimde bi sıkıntı yok.

kızlar alemsiniz ya sorun yapıp tartıştığınız konuyu bak..hediyenin büyüğü küçüğü olmaz..önemliolan almak..bunun için kalp kırmaya değermilmaz:

ha mastiti biliyodum bebeye bisey oldu sandim, neyse allah sifa versin, ben netten bir pompa siparis ettim bebe emmiyor artik ben de mastit olmiyim diye sagiyorum,

ha mastiti biliyodum bebeye bisey oldu sandim, neyse allah sifa versin, ben netten bir pompa siparis ettim bebe emmiyor artik ben de mastit olmiyim diye sagiyorum,

benim sıpam emiyo ben göğsümü boşaltıyo sanıyodum hala nasıl süt kalıyo anlamıyorum..pompamda bozuk..bu saatten sonra pompa almayada kıyamıyorum

çilek balık olarak hediyen gelince sende aglama sakın:)

valla ben hoşuma giden değişik bişi almıştım hatta bi tanede kendime almıştım ama onu yollamıcam sanırım
niye kız sen banamı aldın yoksaaam:)

değmez ama işte bazen aşırı alıngan olabiliniyo önemli olan düşünmek almak sonuçta bi şekilde verdiği sözü yerine getirip belki kendince sıkıntı çekip aldı
çocuğu hasta olduğu için çıkamamış başkasına aldırmak zorunda kalmış aslında değer verdiğinide belli etmiş mazeret yaratmadan zamanından önce ulaştırmış
ama diyorum ya herkesin bi eşref bide ... saati var diye
şimdi boşluğu doldursam onada alınan olur diye yazmıyorum

benim sıpam emiyo ben göğsümü boşaltıyo sanıyodum hala nasıl süt kalıyo anlamıyorum..pompamda bozuk..bu saatten sonra pompa almayada kıyamıyorum

ben pompa uzmani oldum elle sagilanlar daha ucuz oluyor, önceki evimizde elektrikli kiralamistim sonra ben o elle sagilan manuel olani aldim 4. gün kirdim bilmiyorumkismile o yüzden tekrar elektrikli kiraladim eczaneden kirasi cok pahaliydi günlük 3 € o yüzden yeni alip bunu geri vermek daha ekonomik geldi bana.

dikkatli kullanirsan manuel olanlar güzel aslinda

hoppp vayelva sakın gitme daha bişeye küsüp bişiy yakılmazmı öle bi laf vardı telaşeden bulamadımda ya havaya kırıldınsa bizleri neden yargılıyosun çok pişmanım demen için hepimizin seni üzmesi lazımdı hoya bu aralar bunalımda olduğu için böyle oldu ben ona anne reçetesi yazdım sen gitme oda gitmesin hep gelin çoğallalım yol alalım:))) tutku hediyen ne kız çatlatmasana benii

len buraya yetişecem diye taze fasulyeyee soğan doğramadan suyuynu kodum allah size ne diyim:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…