2010 Ocak Anneleri; Anneler Günü Çekilişi Yapıyoruz..

ben oğlumu komşu aldıdı sevmeye onu almaya gidiyom yavelya gittimi anam bu kızın niickinide hertürlü yazdım ama sanırım hiçdoğru yazamadım:bbo: ay böyle şeylere ben çok üzülüyorum yaa inşallah gitmemiştir gitmezde havada yok ortalıkta off offf

ortalık sakinlemiş ii bari bende annemle telde konuşuyordum heryeri idare edemem ama dimi:))

tutku gitmis ben söyliyim tutkunun hedayesini, tutku izninle
benim hediyem tam yarim elma gönül elma hesabi bisey oldu kücük bisey bir Kupa icine sicak su, cay kahve kondugunda tutkunun bebesinin resimleri cikiyor kücük bisey ama benim cok hosuma gitti, öteki ay da kendime alicam bu ay anneler günü bahenesine bayagi acildim kocam harcamalari görünce öteki ay kredi kartini vermicek yoksam bilmiyorumkismile

ay çok güzelmiş posi nettenmi aldın bende alam kıskanç smile:)))

netten aliyorum ben herseyi siz nasil beceriyorsunuz bilmiyorum ama ben cikip alisveris yapamiyorum yusufla bi yerde durup vitrin bakiyim desem basiyor cigligi

google dan sihirli kupa diye ararsan cikar, hatta kendime aldigimi benim bebe büyüyünce ona hediye ederim kendi bebeligin bak diye :ecrin_bebek:

anam nerde çıkmak ben sadece haftasonu çıkıyorum ondada pek bişiy bakamıyorum çağan en fazla 10 dakka ıkırdamadan duruyo anca arabda geziyoz bir iki şeye bakınıyom geliyom geri bişiy alamadan alacak kadar durmuyo çünki alışveriş yapmayı özledim resmen ben hediyelerimi eşim evdeken sabahları çağan azmıyo diye ona bırakp öyle aldım vallaha

ayy çok hoşmuş bi kendime bide anneme alıcam hemen akşama resimleri seçiyom şincik saol posicim

cıkkss konu hakkında yazmayacağım.
sadece son durumu bildireyim.
vaveyla konuştum demin telefonda, üyeliğinin silinmesi için mesaj atmış.
herkese selamı var ama kırıldım ve dönmek istemiyorum diyor.

bi hediye için çıkan hır güre bak diye düşünüyorsunuz
hediyem geldikten sonra foto koyamayacağım dedim sonra da kkden çıkmak zorunda kaldım yazdıklarımdan hediyeyi beğenmediğimi anlayan vavey bana özelden msj attı sen beğenmedin hediyeni eymenle bu kadfar oldu artık beğendiğin şey başka zamana diye sonra da buraya başkasına aldırdım hediyeyi ben yolladım dedi
ben de kusura bakma eymenle bu kadar oldu ve başkasına aldırdım cümlelerinden aradan çıksın diye alınan şeyler olarak düşünüp çok kırıldım sonra da buraya yazmak zorunda hissettim kendimi ne gerek varsa..
neyse işin aslı öyle değilmiş yanlışanladım dedim vaveyla üyeliğini falan falan sildirdi bilmiyorum yaa
sonra da içimde duraağına dışarda dursun dedim çünkü özü sözü birim ben kimsenin arkasından konuşup da yüzüne yağ çekemem öyle biri değilim
kimseden de haklısın falan denmesini istemiyorum tamamen yanluış anlaşılma..
vaveylaya gıcığım olsa onu başta arkadaş klisteme eklemezdim ki tek ben vardım listede
yazık

yarın hediyeyi yolluyorum geri her çekilişte böyle arıza çıkar bu çekilişin arızası olduğum için özür dilerim

hoyacım boşver dedigim gibi yanlış anlaşılmalar ve sinirler biraz gergin..ikinizde kendi açılarınızdan hawklısınız ama yanlış anlaşıldınız..

Olanları okudum bende, çok üzüldüm, ama olur böyle şeyler, inşallah vaveyla geri gelir, hoya sende üzülme canım bazen insan dağılır tamamen bir yerde patlar.

konu hakkında yorum yapmayacağım dedim ve gerçekten de yapmayacağım.

ama hoyacım hediyeyi geri yollama bence. bütün herşeyden daha da kırıcı olur bu.

bencede çantayı geri yollaman daha kırıcı ve rencide edici olur beğenmiyosan at çöpe gitsin kapatalım konuyuda bitsin gitsin inşallah vayelvada geri döner olay kapanır

ayyy daha yeni okudum çok ama çok üzüldüm...
bence hoya hediyeyi geri yollama bu çok daha kırıcı olur...ben anladım parası değil önemli olan senin için zaten bu her hediye için geçerli.... önemli olan düşünüp alınması ...ama kızcağız bebişi hasta diye arkadaşına aldırmış...
vaveyla cnm bence sende çok yanlış anladın...keşke sildirmeseydin üyeliğini....

ben kolay kolay ağlayamam.
aslında eskiden çok kolay ağlardım ama gebeliğimden itibaren yaşadıklarımdan sonra ağlamayı beceremedim fazla.
hele sevinçten ya da aşırı duygusallıktan ağlamam epey zordur.
en son mutluluktan ağlayışım; Ayaz, Kartal Eğitim Araştırma Hastanesinden çıktığında, oğlum kucağımda hastane bahçesinde gökyüzüne bakıp çok şükür diye ağlamıştım. Çok şükür Allahıms ana diye dakikalarca ağlamıştım.

Bunları niye yazıyorum. Çünkü şimdi Ecrin'den gelen bir süpriz ağlattı beni.
Bir sürü hediye yollamış bana. Hepsi birbirninden güzel. Ama en güzeli kendi el yazısıyla yazdığı, emek verdiği, zaman harcadığı mektubu olmuş.
Elimde mektup kalakaldım, patron karşımda, benim gözlerimden yaşlar akıyordu.
Ne kadar mutlu olduğumu, ne kadar duygulandığımı anlatamam.
Hiç beklemediğim birşeydi, çok çok sevindim.
Böyle anlarda galiba ben birşeyleri doğru yapıyorum diyorum kendi kendime.
Akşama mektup hariç diğerlerinin fotolarını çekip eklerim buraya; tabii Ecrin izin verirse.
Hepsi çok özel ama o mektup başka; onun için onun fotosu olmayacak tabiki.

Canım arkadaşım, nasıl teşekkür ederim bilmiyorum. Şu anda gözlerim dolu dolu halde yüzümdeki sırıtık ifadeyi görsen belki minik bir teşekkür yerine geçerdi o ama; kelimeler az geliyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…