2010 Kasım Anneleri Hediye Çekilişi Yapıyoruz

kızlar fotoyu bu gece koyacağım.ben sürekli yatıyorum o yüzden biraz gecikti.pc başına bile geçemiyorum.kusura bakmayın ama bugün sancım kesildi biraz akşama koyacağım

resimlerini kolymayan arkadaşlar size hediye gönderen kişiye ne kadar saygısızlık yapıyosunuz farkındamısınız zeynep bi dahaki çekilişi bizbize yapalım cnmm tek tek uyarmak zorunda değiliz insanları kurallara uymayanlar girmesinler lütfen:eek:lmaz:

Sana katılıyorum sezen, bak bide katıl katıl diyodunuz çekilişe, iyiki katılmamışım, sonra eklemeyeceklerdi yine fotoları ben boşuna öle yolladığımla kalacaktım, geçen seferki gibi olacaktı...

Çok sinir bi durum gerçekten, kimse kimseyi bu konuda uyarmak zorunda değil sonuçta, hepimiz kazık kadar insanlarız, katıldıysan gereği neyse yapacaksın ya da katılmayacaksın, bu kadar basit, hediyesini eklemeyenler topiğede uğramıyo bi daha nedense...

Bi de önceden sölendi bunlar hep...

kızlar fotoyu bu gece koyacağım.ben sürekli yatıyorum o yüzden biraz gecikti.pc başına bile geçemiyorum.kusura bakmayın ama bugün sancım kesildi biraz akşama koyacağım

helincim senin mazeretin var biliyoruz senden önce hediyesini alıpta daha koymayan arkadaşlar var lafım onlara sen beişe iyi bak müsait olunca koyarsın geçen çekilşte sen koymuştun cnmm lafım sana değill diğerleri alınsın üzerine

Sana katılıyorum sezen, bak bide katıl katıl diyodunuz çekilişe, iyiki katılmamışım, sonra eklemeyeceklerdi yine fotoları ben boşuna öle yolladığımla kalacaktım, geçen seferki gibi olacaktı...

Çok sinir bi durum gerçekten, kimse kimseyi bu konuda uyarmak zorunda değil sonuçta, hepimiz kazık kadar insanlarız, katıldıysan gereği neyse yapacaksın ya da katılmayacaksın, bu kadar basit, hediyesini eklemeyenler topiğede uğramıyo bi daha nedense...

Bi de önceden sölendi bunlar hep...

haklısın nalancımm ne gıcık bi durum listede yazıyo kurallar ama uyan yokk maleseff neyse bidahakine daha dikkat ederiz bizdeee

Başak58 arkadaşımızın prensime gönderdiği hediyeler.. Teşekkürler Başak ( zevkin iyiymiş, çok beğendim ) )

img1782hg.jpg

img1785x.jpg

img1786g.jpg

Selam kızlar yaşadığım aksilikler yüzünden biraz geç de olsa hediyelkerimi ekliyorum...Teşekkürler DİLEMMA
647.jpg

resimlerini kolymayan arkadaşlar size hediye gönderen kişiye ne kadar saygısızlık yapıyosunuz farkındamısınız zeynep bi dahaki çekilişi bizbize yapalım cnmm tek tek uyarmak zorunda değiliz insanları kurallara uymayanlar girmesinler lütfen:eek:lmaz:

resim koymayanlardan biri benim bijo arkadaşım çok özür dilerim inşallah yarın koyacağım çünkü net yok daha evimde:KK43:

Birisi teyzesinden oğluma gelen hediye :CüvCüv:
geç eklediğim için özür dilerim kardeşimin fotoğraf makinasını kullandığım için anca ekleyebildim

Son düzenleme:
çok geç oldu ama bijo canım kusura bakma hakkını helal et
hediyeni çok beğendim yumuşacık bir battaniye özellikle annem çok beğendi
kışın kızım bolboliçin de uyur inşallah:)

Eklentiler

• $SNV32116.JPG
    $SNV32116.JPG
    151,9 KB · Görüntüleme: 93
  • $SNV32117.JPG
    $SNV32117.JPG
    154,8 KB · Görüntüleme: 97
X