2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

sabah ilk işim o oldu canım 59 çıktı

DENİZ1958 canım senide çok tebrik ederim...Bugün ne güzel açtığım gibi 2 harika haber aldım...

Senden de bekliyoruz iyi haberler.Senin belirtiler nasıl akıntın devam ediyormu.

Ha kızlar benim akıntı 4 gün önce yok oldu.Yoksa bile umutsuzlanmayın bence.

Canım yaptım.2 side hemen belirdi.Zaten 5 buçukda kan testi sonucunu alacağım.

Spermiogram testi çok mu düşük çıktıçCanım kolay tedavi edilen bişi bu.birde belli olmaz hamile kalabilirsin.

Nekadar düsük cikti bilmiyorum adam sadece telefonda söyledi. Bilmiyorum caniim elimizden gelen herseyi yapacagiz artik eger olmazsada allahin hikmetinden sual olmaz. Allahin verdigi derte sükür etmekten baska birsey gelmez elimizden.

Bak gördünmü nekadar ümitsizdin bu ay dogru dürüst yapmadik diyordun, bu ay olmaz diyordun, bende sana en ümitsiz oldugun zaman gelecek demedim mi. allah saglikla kucagina almayi nasip etsin insallah.

Yok yok valaha.Bundan sonra dikkat ediceğim canım.Ama kızlar yok kalmadım kalamadım olmıyacak deyip benim gibi yapmayın.Belli olmuyormuş.

Allahım isteyen herkese versin.Çok umutsuzdum .Doğru düzgün ilşki bile olmadı.Hele internnete verilen yumurtlama zamanı hiç yapmadık çalışma.Zaten kaldıysam reglden sonra kaldım ki ben ne kadar geç regl oluyorum ve yumurtam erken çatlamış : )

Sende üzülme daha çok gençsin olur.Allah tedavisiz dert vermesin.

ayy daha çok yeni tutunmuş,evet chocolate siz yinede devam çalışmalara hiçç belli olmaz o işler,buarada eşinle beraber pekmez cevizli bal falanda bişeyler yiyin,belki etkiler

carna sende mi hamilesinn aaa çok güzell ya ay sonunda hareketlendik

Kızlar benim akıntı devam ama sulu beyaz akıntı ve bu sabah 2 idrarımdada acımsı bir koku hissettim sabah adet ağrım oldu tamam dedim geliyor ama baş ağrımdan yataktan kalkamıyordum kalktım ama bişey yok...

Carna81 sen kaç kere ilişkiye girdim bu ay aşağı yukarı

En fazla 10 ama regl bittikten sonra 1 gün en fazla 2 gün ara ilşiki oldu.En son reglimin 20. günü oldu 10 gün ara verdim 1 kere oldun birde 3 4 gün önce falan : ).Yani tutmuşsa ilk zamanlar oldu.

Bana da koku geliyordu ama ben folik asitten diyordum.Değilmiş demekki.

Ewet sanırsam bende sıra inşallah bende bebiş var derim...Eşim aklına geldikçe soruyor varmı ağrın ateşin nasıl akıntın varmı iyi mi kötü mü...

Kızlar eşleriniz biliyormu...

Ewet sanırsam bende sıra inşallah bende bebiş var derim...Eşim aklına geldikçe soruyor varmı ağrın ateşin nasıl akıntın varmı iyi mi kötü mü...

Kızlar eşleriniz biliyormu...

Canım ben dayanamadım valaha söyledim.Aslında akşam sölicektim ama akşam geç gelicek nasıl dayanırdım ki.Söyledim valaha şaşırdı zaten kayık kayık konuşmamda ne var sende dökül dedi.Ama kan testinden sonra eşim herkese yayar yani.O kadar tez canlıdır.

bence sende hamilesin bakalım hadi hayırlısı
En fazla 10 ama regl bittikten sonra 1 gün en fazla 2 gün ara ilşiki oldu.En son reglimin 20. günü oldu 10 gün ara verdim 1 kere oldun birde 3 4 gün önce falan : ).Yani tutmuşsa ilk zamanlar oldu.
benim 6 kere oldu o zaman ben bugün yine çalışıyım bari offfffff ya ne sıkıcı
[

bence sende hamilesin bakalım hadi hayırlısı

benim 6 kere oldu o zaman ben bugün yine çalışıyım bari offfffff ya ne sıkıcı
[

ya çok takılma 1 gün eğer çok sıkıldıysan 2 gün ara ver.Ama regl sonrası önemli ve ben gerçekten o zamanlar yumurtlama belirtilerini hissettim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…