2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

lulu sıkıldın mı artık bizde 2 gün ara verdik bugün yapalım diyorum valla senle bende inşallah bu ay hamile kalırız

Yok beni kimse test için zorlamasın benim günüm test için 2 Mayıs zaten eşim testte almadı ewe sende almayacaksın dedi...
Kızlar bende yalan yok ben bir bu tpoiğe Azize nin topiğine birde ateş ölçme topiğine giriyorum herkeste hamilesin diyor ama kısmet bakalım...

deniz1958 canım sanada sorayım bu kasık batması nasıl oluyordu.baska ne belırtın vrdı

Yok beni kimse test için zorlamasın benim günüm test için 2 Mayıs zaten eşim testte almadı ewe sende almayacaksın dedi...
Kızlar bende yalan yok ben bir bu tpoiğe Azize nin topiğine birde ateş ölçme topiğine giriyorum herkeste hamilesin diyor ama kısmet bakalım...

Bencede hamilesin canım hiç stress yapma sen.Belirtilerin bayağa bilirgin çünkü.

LULU ben adetim bitti yarınki günü 1 dolu 1 boş yaptım sonra tahmini yumurtlama günlerinde hergün zaten doktorda o günlerdede 1 dolu 1 boş vrmişti ama ben boş geçmedim sonra yine 1 dolu 1 boş 7 gün kala bıraktım bakalım tuttuysa...

dilekcım ates olcme neyı bellı edıyor.hamılelıge daır belırtı verır mı ates.yusek mı dusuk mu olmalı ates.ben yumurtlama oncesı olcmedım ama bıkac gundur olcuyorum bugun 18. gunum atesım 36.6-36-8 arası.bı alakası varmı.amaaan bende bıyerlerden belırtı cıkarmaya calısıyorum zorla.amma belırtı manyagı oldum yaaaalsanaalsanasmile

Canım senin durum ney bana kısaca yazarmısın...Sen gittin dün test için doktor sana başka tahlil yaptı ama eşinin spermlerle alakası ney anlamadım...

Yok canim ya esim ayri gitti doktora ben ayri gittim. benim doktora gitmemle esimin spermiograminin alakasi yok. Ben doktora gittim ama sadece ultrasnda intihaplanma filan var mi diye baktilar test yapilmadi yani.

LULU ben adetim bitti yarınki günü 1 dolu 1 boş yaptım sonra tahmini yumurtlama günlerinde hergün zaten doktorda o günlerdede 1 dolu 1 boş vrmişti ama ben boş geçmedim sonra yine 1 dolu 1 boş 7 gün kala bıraktım bakalım tuttuysa...
öylemi canım ya her halukarda yapcaz o zaman kaçarı yok istiyorsak devam madem

dilekcım ates olcme neyı bellı edıyor.hamılelıge daır belırtı verır mı ates.yusek mı dusuk mu olmalı ates.ben yumurtlama oncesı olcmedım ama bıkac gundur olcuyorum bugun 18. gunum atesım 36.6-36-8 arası.bı alakası varmı.amaaan bende bıyerlerden belırtı cıkarmaya calısıyorum zorla.amma belırtı manyagı oldum yaaaalsanaalsanasmile

Canım bak ben sana belirtileri yazayım. 10 gün öce kasıkda batma seyirme , gaz, sol kasığımda sanki bir şeyler oynuyor gibi oluyordu.Şimdi düşünüyorum inanazılmaz hassaslaşmıştım her şeye ağlıyordum.Abuk sabuk.ınanılmaz tatlı isteiğim vardi ve buraya yazıyordum iştahım çok açık diye.Ara ara yoğun losyon gibi akıntı.Gögüserim erken şişmeye başladı bu sefer, normal de de regl öncesi şişer ama bu sefer erken başladı.

Ama bu kasık batmaları ve diğer belirtiler 5 gün önce kesildi yerini regl olacakmışım gibi kasık ağrılarına bıraktı.Göğüs uçlarımda acı oldu bu kadar.Ve akıntım yok.

Son düzenleme:
Canım bak ben sana belirtileri yazayım. 10 gün öce kasıkda batma seyirme , gaz, sol kasığımda sanki bir şeyler oynuyor gibi oluyordu.Şimdi düşünüyorum inanazılmaz hassaslaşmıştım her şeye ağlıyordum.Abuk sabuk.İnanılmaz tatlı isteiğim vardi ve buraya yazıyordum iştahım çok diye.Ara ara yoğun losyon gibi akıntı.Gögülerim erken şişmeye başladı bu sefer normal de de regl öncesi şişer ama bu sefer erken başladıç

Ama bu kasık batmaları ve diğer belirtiler 5 gün önce kesildi yerini regl olacakmışım gibi kasık ağrılarına bıraktı.Göğüs uçlarımda acı oldu bu kadar.Ve akıntım yok.

bizim bütün belirtiler aynı cnm bebeklerimiz birbirine benzicek,açtım 1 paket çululata yedim azönce,geçende kabak tatlısı aşermiştim kaydirigubbakcemile3

bizim bütün belirtiler aynı cnm bebeklerimiz birbirine benzicek,açtım 1 paket çululata yedim azönce,geçende kabak tatlısı aşermiştim kaydirigubbakcemile3

Canım sen zaten belirtilerimi biliyorsunEn çok da sen yardımcı olmuştun bana.Teşekkür ederim : )

Löp löp yağ kilo olsun bebişe : ) bende barbunya yiyorum.Ayy ne yapıcağımı bilmiyorum ki.

Canım ateş ölçme yöntemi genelde yumurtlamayı yakalıyorsun ama adet dönemindede yani yakınlaştıkça eğer bir önceki adetin kaçsa ateşin ağer o ateşten fazlaysa hamile olup olmadığında benlli oluyor canım ama bazen hamilelikte şaşırtabilirde ama ateş ölçme yöntemi genelde yumurtlama ile ilgili...

X