2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

esım aradı napıon dıye hıııc takılıyom dedım.. akşam gel sana bı suprızım var dedım neeeeeeeeeeeeeeeymıs dedı bebekmı yoksa dedı. yook sana bıseyımı gösterecem dedım :)))) yüzünü görmüyo agrıdan yazııık
(agrıları unutup calısmalara gecmem lazım)

hazelcim daha çok var bekle sen anca bu dönemden sonra belirti çıkar olursa,ama belirtin olmayabilirde yani herkeste farklı ya cnm,hemen öle düşünme,burcum 16sını almalısın sanırım diğeri geçen aydı sonuçta,deniz1958 cnm sen kan testi yaptırdınmı kaç çıktı cnm

Carnacim bugün 1 iyi 1 kötü haber aldim. Kötü haber spermiogram sonuclariydi iyi haberde senin haberindi. Silik ciktiysa bir test daha yap ama bence hamilesindir canim

cnm kötümü çıktı sonuçlarınız,ne yapçanız ne dedi dr,sıkmayın canınızı hepsinin tedavisi var,kürler falanda var zaten düzelir

chocolatecım sende bır test yapsana senınde belırtılerın vardı.regln ne zaman.yaa bende esıme yaptrcam spermıyogram.canım ne zaman yaptrdınız.ne kadar sonra aldınız sonucu

Masallah sürekli buraya yazan insanlarin cogu hamile kaldi. Bir ben kaldim galiba. Olsun, cogumuz mutlu olalimda. Hepsi cok güzel bebis olacak insallah

Olmaz bişey canım korkma internette şey okudum reglinin günü geçene ve sen öğrenene kadar yaptıklarından sorumlu değilsin içki sigara fala filan zaten bişey olacağı varsa oluyormuş daha önceden tutunamıyormuş

Bundan sonra yeşil aycıyım : )

hazelcim daha çok var bekle sen anca bu dönemden sonra belirti çıkar olursa,ama belirtin olmayabilirde yani herkeste farklı ya cnm,hemen öle düşünme,burcum 16sını almalısın sanırım diğeri geçen aydı sonuçta,deniz1958 cnm sen kan testi yaptırdınmı kaç çıktı cnm

ya canım 9 gun kaldı tık yok.o kasık agrısı bugun yok.psıkolojıkmıs herlde.goguslerde ne dolgunluk ne agrı ne koyulasma.ne akıntı hıc ama hıc belırtı yok.bak belırtı yasayan arkadaslar hamıle.ama bende yok.yıne olmıycak bılıyorum.canım cok sıkılıyor.senağlama

chocolatecım sende bır test yapsana senınde belırtılerın vardı.regln ne zaman.yaa bende esıme yaptrcam spermıyogram.canım ne zaman yaptrdınız.ne kadar sonra aldınız sonucu

Sali günü verdik bugün doktor aradi. Tekrar cagirdi tekrar muayene edecekmis neyapacak bilmiyorum. Belirtilerim vardi ama bu aldigim sonuclar kirdi ümidimi. Tutmus olma ihtimali sifir. zaten suanda cok erken cikmaz ki testte. 1 Mayista yapmayi düsünüyorum.

Carnacim bugün 1 iyi 1 kötü haber aldim. Kötü haber spermiogram sonuclariydi iyi haberde senin haberindi. Silik ciktiysa bir test daha yap ama bence hamilesindir canim

Canım yaptım.2 side hemen belirdi.Zaten 5 buçukda kan testi sonucunu alacağım.

Spermiogram testi çok mu düşük çıktıçCanım kolay tedavi edilen bişi bu.birde belli olmaz hamile kalabilirsin.

Kızlar şimdi tam anlamıyla aranıza geldim...Koçişi işe geçirdim...Temizliğimi yaptım ve ben bir pc diğer pc kardeşimi oturtttum ve burdayım...

ÖZLEM az önce tam anlamıyla yazamadım sana...Canım sakın o yaptıklarından dolayı kafana takma...O sana zaten tutunacaksa tutunacak orasını Allah bilir...Bak ne anlatacağım sana...Annemlerin apartmanda bir kiracı var ve 3. bebeğine hamileymiş...Kadın neler yapıyor düşsün diye ama düşmüyor yani Allah onun olmasını istediyse kimse önüne geçemez...Sen şimdi o yaptıklarını at kafandan canım şimdiden sonrasına bak...Ha sigarada yok artık...

bir de ben.kızlar sızde kalırsınız hamıle.ben kalmam.ıyıce umutlrım gıttı.ben daimi üyeyim anlaşılandelikafadulden

aaaaaaaaaaa yeterrr amaaaaaaaaa :eek:lmaz: siz böyle umutsuz düşününce bnde etkileniyorum öle düşünüyorummm klcaz inşallah hayırlısıyla hepimizzz

cnm bak denizim16nın hiçç belirtisi yoktu nerdeyse,çok şaşırmıştım onda oda sürekli benim olmucak olmucak diyodu,bi öğrendik hamile,son güne kadar umudunu kaybetme sen,zaten en hayırlı zaman ne zamansa ozaman gelsin inşallah

Canım yaptım.2 side hemen belirdi.Zaten 5 buçukda kan testi sonucunu alacağım.

Spermiogram testi çok mu düşük çıktıçCanım kolay tedavi edilen bişi bu.birde belli olmaz hamile kalabilirsin.

carnacım ben sanada demedımmı senden umıtlıyım dıye.hamıleısın canım.ıctıklrınde bısı olmaz.cunku ılk 1 ayda ya hep ya hıc kuralı varmıs.bebek ya zarar gormez yada zarar gorduyse bır sure sonra duser dıye.umarım sana sımsıkı tutunur bebısın.rabbım bızde versın inşallah yaa.burcumm ve chocolate'a da.bır bız kaldık yaa.benım mayıstan umudum yokta ınsallah hazırana.tabı esımde sorun cıkmazsa :teytey:

DENıZ1958 canım senide çok tebrik ederim...Bugün ne güzel açtığım gibi 2 harika haber aldım...

Sali günü verdik bugün doktor aradi. Tekrar cagirdi tekrar muayene edecekmis neyapacak bilmiyorum. Belirtilerim vardi ama bu aldigim sonuclar kirdi ümidimi. Tutmus olma ihtimali sifir. zaten suanda cok erken cikmaz ki testte. 1 Mayista yapmayi düsünüyorum.

Neden ki bu şekilde de hamile kalanlar var.Tek spermle bile kalanlar var.Seninle belirtileriniz hemen hemen aynıydı bence sende yap canım.

X