2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

Canım gidip yaptırdım burada labaratuar var.Verdim 5 buçukda alacağım sonucu.

özlemcim ben demiştim sana çünkü bende de aynısı olmuştur canım ya inan çooook sevindimm

Ayy canım halen inanamıyorum.Kan sonucundan sonra rahat edicem.Gidip 2. testi de yapacağım.

Ben dün saçımı boyattım.Off sigara içtim, şarap içitim 1 hafta öncer kızlar bişi olmaz dimi : (

oooooo nasıl coşmuşuz ya,2 haber birden,çıkar cnm çıkar zaten idrarda çıkmış işte,ayy ne güzel ya çok sevindim çok dikkat et kendine,artık bişey içme (içki,sigara)o önce içtiklerine rağmen tutunduysa o sorun değil demekmiş,ama bundan sonrası önemli işte,meyve ye bol bol :)))))) çooooook sevindim yazemuszemus

Sinem valaha dün dedim kesin oluyorum saçım akmıştı dedim gidip saçımı boyatıcam bir taraftan sinirim bozuktu.

2 günüdr kasık ağrısından öldüm öldüm dirildim gece kalkıp ilaç bile aldım Minoset ama.Umarım hiç bir sorun çıkmaz.Kendime çok dikakt edeceğim.S,igara içmeyeceğim.Ayy yapamam yazık boğulur orada : )

ayyy evet günahh ona içme ,sen kan testini alınca yarın dr a git bunları bi danış yinede,gerçi benimki bitkisel saç boyayabilirsin kısıtlama yok dedi,röfle ve açıcı yasak dedi,ama aklında soru işareti kalcağına bi git cnm,denizcim ya geçmişe git git bulamadım daha ama inan çoook sevindim,hatta 1-2 tane daha hamilemiz çıkmış,dolduruyoruz listeyi,allah inşallah sağlıkla kucaklarımıza almayı nasip etsin,çotanakcım senin kanamanmı oldu tam anlamadım hafif hafif oluyodu arada zaten ama,ne durumdasın şimdi,sen kalkma buara uzan hep ya,özlem sende sakın ağır iş yapma artık meydan senin yat habire:sm_cool:

Canım gidip yaptırdım burada labaratuar var.Verdim 5 buçukda alacağım sonucu.
Hadi bakalım iyi sonuç çıkar zaten
Neyse bundan sonra dikkat et içtiklerine

Ayy canım halen inanamıyorum.Kan sonucundan sonra rahat edicem.Gidip 2. testi de yapacağım.

Ben dün saçımı boyattım.Off sigara içtim, şarap içitim 1 hafta öncer kızlar bişi olmaz dimi : (

Olmaz kuşum olmaz başka içmediğin kaldımı...Kız sen ne ettin...Ama şarap inşallah bişey yapmaz...

topiğimiz güzelde ondan kimseyi bekletmiyo,herkes yavaş yavaş hamile kalıcak burdaa (uğurlu topik ) :))))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…