2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

BENCE DE HAMıLESıN BAK O BıRAZDAN DAHA DA BELıRGıNLEŞıR KESıN. YARIN KANDA BAKTIR HEMEN. OOOOOOOOOOOOYYYYYYYYYYYYY. SÜPERRRRRRRRRRRRR ÇOK SEVıNDıM YAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA. TEBRıK EDERıMMMMMMMMMMMMMMMM ÖZLEMCıMMMMMMMMMMMMMMMM.
hihoyyythihoyyythihoyyythihoyyyt:CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv:sırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şey:sm_cool::sm_cool::sm_cool::sm_cool::teytey::teytey::teytey::teytey::hooray::hooray::hooray::hooray::hooray::dance::dance::dance::dance:

kIZLARR 2. ÇİZGİ SİLİK BELİRDİ AMA HEMEN ÇIKTI .
Heeeeeeyyyyyyyy:teytey::teytey::lepi::lepi:sositosositosositososito süper haber canım çok sevindimtebrikler Allah kucağına alamayı nasıp etsin sağlıkla ben dedima ama bahse girelimdiye biliyodum hamile olduğunu
[

Eevet bakıyorum şimdi daha belirginleşti.Ayy çok sağolun kızlar.Allah isteyen herkese nasip etsin.Umarım test bozuk değildir.Napayım şimdi ben.Eşimi söylesem mi?

Canım üzülme dua et bol bol doktor ne zamana çağrdı dedimi sana kanaman olur normal diye eğer demediyse doktoru ara söyle ciddi olabilir

[ı]yaptırabılırsın eĞer hastanede numara kalmıŞsa. BaŞka yer de vardır belkı yakınlard yaptıracaĞın. Özel plıklınıklerde yapıyo. Tam sayısal deĞer Çıkmasada kanda pozıtıf mı negatıfmı Çıkıyo.[/ı]

Hem herkez hamile kalırsa listeye kim yazılacak boş liste olur iyi olmaz ben yazılırım artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…