2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

Canım üzülme dua et bol bol doktor ne zamana çağrdı dedimi sana kanaman olur normal diye eğer demediyse doktoru ara söyle ciddi olabilir

canım zaten bastan berı dır gelıyor bakalım beklıycez gorucez dedı kımı kadında boyle oluyormus ama ınan okadar kotu bırsey kı ne zaman o kanı gorsem yıne bebegıme bırsey olacak dıye cok korkuyorum ya goz yaslarımı tutamıyorum ne oldu bana boyle herseye aglar oldum

Ay bilmiyorum kız benim bu ay olmıcak gibi başlarda umutluydum da yumurtlamam gecikince artık boşverdim burdaki haberlerde beni mutlu ediyor valla bu ay olmasada olur

valla nedense bnmde bu ay hiç umudum yokk ama dr.a gtcem bn yaa koydum kafaya içim rahatlasın yada bi sorun varsa erken hallederiz..
öylee valla yaaa bndeçok seviniyorum kendimi unutuyorum hamiş haberi duyncakaydirigubbakcemile3

canım zaten bastan berı dır gelıyor bakalım beklıycez gorucez dedı kımı kadında boyle oluyormus ama ınan okadar kotu bırsey kı ne zaman o kanı gorsem yıne bebegıme bırsey olacak dıye cok korkuyorum ya goz yaslarımı tutamıyorum ne oldu bana boyle herseye aglar oldum
[ı]
canım sıkma canını doktora gittiğinde bebeğinde probelm yok. Düşük önleyici ilaç kullnıyosun dimi. Bence o yerleşme kanamasıdır. Benim bi tanıdığımda yaşamıştı. Hemde dajha çok ama bişey olmadı.
[/ı]

Ha o zaman normaldir üzülme üzülünce daha kötü olur birde senin hormonların zıpladı ondan herşeye ağlıyorsun

valla nedense bnmde bu ay hiç umudum yokk ama dr.a gtcem bn yaa koydum kafaya içim rahatlasın yada bi sorun varsa erken hallederiz..
öylee valla yaaa bndeçok seviniyorum kendimi unutuyorum hamiş haberi duyncakaydirigubbakcemile3
Git valla benim şimdi doktora gitcek halim yok eşya işleriyle uğraşıyorum o yüzden beni biraz o meşgul ediyor

[ı]
canım sıkma canını doktora gittiğinde bebeğinde probelm yok. Düşük önleyici ilaç kullnıyosun dimi. Bence o yerleşme kanamasıdır. Benim bi tanıdığımda yaşamıştı. Hemde dajha çok ama bişey olmadı.
[/ı]

ınsallah oyledır canım ya bastan berı kullanıyorum hapı kızlar cok tesekkur ederım ya ıyıkı varsınız

kızlar bnm mutfakta bulaşık falan var onları makinaya atayım bide süpürge tutup ortalığa geliyorum opuyorumnanaktan

Ha o zaman normaldir üzülme üzülünce daha kötü olur birde senin hormonların zıpladı ondan herşeye ağlıyorsun

Git valla benim şimdi doktora gitcek halim yok eşya işleriyle uğraşıyorum o yüzden beni biraz o meşgul ediyor

canım haklısın bu hormonlar mahfettı benı ay sevınıcegım sey bıle benı duygulandırıyor senağlama

[ı]ya bu beklemedekıler nıye bızede haber vermıyokı. Lıstede varlar. Nıye bızede haber vermıyoalr. Sılıcem valla 3 gÜne haber vermezlerse.[/ı]

[ı]ya bu beklemedekİler nİye bİzede haber vermİyokİ. Lİstede varlar. Nİye bİzede haber vermİyoalr. Sİlİcem valla 3 gÜne haber vermezlerse.[/ı]

Bence onlar bir sürü topiğe isimlerini yazdırıyolar ve regli falan olunca bir topiğe haber veriyolar diğerlerini unutuyorlar heralde bencede sil o zaman isimlerini yazdırmasınlar yani her topiğe dimi ama haber vermicekler madem

kız niye hemen verdin haber benim olursa gerçi pek umudum yok ama kalp atışını duyunca haber vercem

[ı]benım uykum geldı. Yatıyorum kızlar. Özlem gelıcek merak da dıyorum ama . Artık kalkınca bakarım. ÖpÜldÜnÜz.[/ı]

X