2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

O senin dedigin losyon gibi akinti bir iki haftadir var bende onun icin hep yakinda yumurta catlayacak deyip duruyorum. Bu gidisle yumurta degil ben caliyacagim :roflol:

Bu uzantili evelsi gün cok az geldi birde bugün bayagi geldi. Bakacagiz artik. Doktor beklesin iki gün

Ya hem sıvı hem süt gibi ama böyle nasıl diyim.İşte neyse.Bekleyip göreceğim.Valaha stres yapmıcam olursa olur.

Canım benim boşladığım sıra yumurtlama belirtisi hiç yoktu biliyormusun.Ben netten hesaplamıştım riski günlerdi ama bana göre riskli değildi.Ama olabilirde yani.

:)))))) tam bu dönemde gün aşırı gidiyonuz demi,sen geç yumurtluyosun ozaman,amaannn bi bakıyon hamilesinn ne süpriz olur valla şu dönem için hiç uzayan akıntında gelmemiş sen çatlıcam diye beklerken hamilemişsin :) inşallah valla ne güzel olur

sporstarcim, adin neydi canim senin? Hamilelik belirtilerinde kasikda sanci yok dimi?? Biraz pazarlik yapar gibiyim ama ille zorla belirti bulacam kaydirigubbakcemile3

yaa evet bende netten hesaplatmıştım diyelim martın 20-25i çıkmıştı ama ayrıca beklenen adet tarihinden 14gün geri sayıncada bulunuyor yazıyodu öyle sayınca 28 mart çıkıyodu,ama ben açıkcası 20-25 martlarda yumurtlama belirtisi görmüştüm sanki,ama işte her ihtimale karşı diğer günleride boş bırakmamıştım :))) seninde az kaldı valla çok merak ediyorum inşallahh buay olmuştur

sporstarcim, adin neydi canim senin? Hamilelik belirtilerinde kasikda sanci yok dimi?? Biraz pazarlik yapar gibiyim ama ille zorla belirti bulacam kaydirigubbakcemile3

adım sinem cnm senin neydi,buarada benim taa 10gün önceden göğüslerim şişti dediğim dönemden itibaren sol kasığımda hep bi böle yumru gibi bişey vardı ağrı sancı değil ama basınc baskı gibi bişey vardı halada oluyo hep,ama benim normalde de adet sancım olmuyo hiç ama çok hamilede adet sancısı gibi sancıda oluyormuş,benimki sancı gibi değilde basınç gibi işte

Evet benimkisi adet sancisina benziyor. memnun oldum bende Tugba. Sürekli sporstar demek tuhaf oluyor cünki kaydirigubbakcemile3 Offf en iyisi bu konuyu artik düsünmemek. Zaten karnim ac, karnim ac oldugu zamanda cok sinirli oluyorum süprizzzzz

bende çok yiyorum sanki,bikere günde 3 öğün olayı bozdu beni,normalde 2 yerim aralarda da hiç bişey yemem yani,3 öğün ve aralardaki meyvedir, tatlıdır , süttür,beni felekat yordu ya,artık 3dk da bir wc ye gitmekten yoruldum,bide sık idrara çıkma yapıyo zaten eşim inanamıyo 3 dk geçmiyo ya yinemi diyo evet valla yine,buarada çalışıyomusun sen,geçen sınava gircektin sanki okuyomusun

ikiside canim. meslek egitimi gördügüm icin 3 gün calisiyorum, iki gün okula gidiyorum. aman sen cok yiyorum diye takma kafana mecbur biraz daha cok yemen gerekiyor canim. Idrara cok cikma zaten normal hamilelikte.

ikiside canim. meslek egitimi gördügüm icin 3 gün calisiyorum, iki gün okula gidiyorum. aman sen cok yiyorum diye takma kafana mecbur biraz daha cok yemen gerekiyor canim. Idrara cok cikma zaten normal hamilelikte.

bölüm ne cnm benimde son senem ege üni. deyim spor akademisi,kilodan yana hiç kafama takmıyorum cnm ilerde aldığım gibi veririm zaten de işte şöle 5dk oturup dinlenemiyon,buarada türksün demi cnm memleket nere

Arkadaslar bir sorum olacak, ben hamile oldugumdan 99% eminim, hamilelik testinde vs hamile oldugum cikti, ayrica belirtileride var.
Cok sacma bir soru belki ama kan aldirmak sartmi?
Direk jinekologa gitsem 7inci haftada daha mantikli degilmi
tebrik ederim canım bence kanama falan olmazssa hamilemisin diye öğrenmek için doktora gitmene gerek yok 6 7 haftalık gidersen direk ultrasona bakıyolar kesecik varmı diye bakıyolar tabi doktor sana kan tahlili gerekiyorsa veriyor ona göre değerine yapılması gereken tahlilleri veriyor zaten İnşallah bizim de olur çok güzel haber
Daha erken yapmışsın adetin geçmesini bekle bir kaç gün daha sağlıklı olur sonucun ama merak ediyorum sonucu dersen kan tahlilinde de çıkıyor
Tebrik ederim Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin

arkadaşalar merhaba.....listede ismi olmayıpta hamileliğinii bildiren arkadaşlar var..tebrik ederim onları ...hamileliğini öğrenmesi bir kadın için anlatılamayacak derecede güzel bir duygu sabredelim..daha nisan ayındayıs mayıs haziran temmuz ağustos demeden bu listedeki herkes hamile olur inşallahh....

deniz1958 canım diğer sayfalardaki belirtilerini okudum da umarım hamişsindir..bana biraz hamilelik gibi geldii ....umarım hissettiğim gibidir

bölüm ne cnm benimde son senem ege üni. deyim spor akademisi,kilodan yana hiç kafama takmıyorum cnm ilerde aldığım gibi veririm zaten de işte şöle 5dk oturup dinlenemiyon,buarada türksün demi cnm memleket nere

Avukat asistani olarak meslek yapiyorum. türküm tabi canim :) Gaziantepliyim. Bu yil antepede gidecegim insallah. Evet canim o sorun bendede var hic bos zamanim yok. Sen yinede oturup dinlenecek zamani bulmalisin kendine malum iki canlisin :CüvCüv:

evet ya olma ihtimali çok yüksek gibi geliyo bana,benimkilerle birebir aynı gidiyo ama bende yerleşme lekelenmasi olmamıştı,ama zaten en belirgin özellik göğüsler bide bulantıda var,insanın aklına gelen tek şey yani :))))) inaşallah bakalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…