2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

arkadaslar benide hamislerin listesine ekleyin :))
17 nisandi regltarihim, 19unda test yaptim hamile oldugumu ögrendim
haftaya kan aldiracagim bakalim, ama goguslerimde hafif agri var :))
Jinekologumdanda 4 mayisa randevu aldim o zaman 7 haftalik olacak bebegim ins

Canım olabilir.Kimilerinin geç çatlıyor.Belirtilerinde varmış.Bende de akıntı devam ediyor bu sefer sıvı küçük küçük beyaz , krem gibi.Ama ben halen o şeffaf akıntı göremedim.

Ya tahlil süresini gecikritebilirseniz, bugünleri değerlendirin.

yok arkadas yeminimi bozdum ben. Bugünü kaciracagim. Gercekten catlama oldugunu ve yapmadigimi düsünsenize. Bu riski göze alamam

Deniz gelsin ekler.

Tebrik ederim.Belirtilerin var mıydı?

Tebrik ederim ne mutlu sana. Allah saglikla kucagina almayi nasip etsin.
Carna arkadasimin sorusunu tekrarliyacagim bende, bizim icin en önemli soru suanda bu. Yasadiginiz erken hamilelik belirtileri

geldimm bende,biraz oyun oynadım sınavlar bitti ya,ohhhh meydan benim,taaa haziranın 10una kadar yok başka sınavım.chocolate yaa ne kadar sinir bozucu bi durum olmuş seninki ya,neyse boz bencede yeminini ama açıkcası 7 gün kala çatlama olabilirmi dicem oluyor tabi istisnalar var işte bu yüzden kaçırmamak lazım ama sanki seninki yumurtlama değilmiş gibi geliyo bana,normaldede oluyo ya o akıntılar,(ama işte ya yumurtlamaysa bilmiyorumkismile

geldimm bende,biraz oyun oynadım sınavlar bitti ya,ohhhh meydan benim,taaa haziranın 10una kadar yok başka sınavım.chocolate yaa ne kadar sinir bozucu bi durum olmuş seninki ya,neyse boz bencede yeminini ama açıkcası 7 gün kala çatlama olabilirmi dicem oluyor tabi istisnalar var işte bu yüzden kaçırmamak lazım ama sanki seninki yumurtlama değilmiş gibi geliyo bana,normaldede oluyo ya o akıntılar,(ama işte ya yumurtlamaysa bilmiyorumkismile

He yaa aşağaı tükürse bıyık yukarı tükürse sakal.Ya sinem benim akıntılarımın şekli değişti kızzkaydirigubbakcemile3 sıvı beyaz ama parça parça,katı değil : ) sende de oluyormuy du.Ayyy ben çok ümitleniyorum emmee kırmızı kartı görecekmişim gibi bir his de var :roflol:

Bende gec yumurtlama olma ihtimali yüksek cünki benim adetim herzaman 2-3 gün gecikmeli gelir gününde geldigi hic olmadi. Ya sonuclari 2 gün gec ögrensek nolacak yumurtlamayi kacirma riskini göze almaya degmez bence. Akintii herzaman olur ama bu tür akinti yumurta catladiginda oluyormus, belki hamilelerdede oluyordur onu bilemiyorum tabi. INsallah hamis oldugum icin oluyordur bu akinti ama hamilelige dair tek bir belirti bile yok cok umutsuzum acikcasi bu ay

Bende gec yumurtlama olma ihtimali yüksek cünki benim adetim herzaman 2-3 gün gecikmeli gelir gününde geldigi hic olmadi. Ya sonuclari 2 gün gec ögrensek nolacak yumurtlamayi kacirma riskini göze almaya degmez bence. Akintii herzaman olur ama bu tür akinti yumurta catladiginda oluyormus, belki hamilelerdede oluyordur onu bilemiyorum tabi. INsallah hamis oldugum icin oluyordur bu akinti ama hamilelige dair tek bir belirti bile yok cok umutsuzum acikcasi bu ay

Yaa bende 35 günde oluyorum hatta daha uzun.Ama benim yumurtam daha önce çatladı sanırım.Doktora kalırsa 13. günü çatlamıştı.

Seninle hemen hemen aynı durumu yaşıyoruz. Ve sen umarım çatlama döneminde değilsindir ve hamilesindir: ) umarım bende : )

Yaa bende 35 günde oluyorum hatta daha uzun.Ama benim daha önce çatladı sanırım.Doktora kalırsı 13. günü çatlamıştı.

Seninle hemen hemen aynı durumu yaşıyoruz. Ve sen umarım çatlama döneminde değilsindir ve hamilesindir: ) umarım bende : )

keske canim ya ama ben bu ay cok umutsuzum. Hic bir belirti yok ki. Sadece kasiklarimda ara ara sanci oluyor. Bu sanci neyin belirtisi onuda anlamadim zaten.

keske canim ya ama ben bu ay cok umutsuzum. Hic bir belirti yok ki. Sadece kasiklarimda ara ara sanci oluyor. Bu sanci neyin belirtisi onuda anlamadim zaten.

Sen patla emi:roflol:

ben karışığım sen benden de karışıksın.Şu 30 nisan gelse de kurtulsak, herkes kurtulsa:roflol:

benim adetim olmadan bi gün önce acaip kasik agrisi falan vardi, sanki adet olacakmisim gibi ama herzamankinden daha yogun bi agriydi.
Gögüslerimde bi haftadir cok hassasti (normalde goguslerime hicbirsey olmuyor adet olacagim dönemde)
dokununca bile aciyodu, ucuda hafif koyulasti
Ara sira hafif migdem bulaniodu ama cok hafif boyle yani ondan olacagi hic aklima gelmemisti bile.
Ayrica sanki bide daha iyi burnum koku aliyor, yanimda birisinin yedigi yemegin kokusu o kadar cok rahatsiz etmisti ki beni, sok olmustum kendi kendime :)

Sen patla emi:roflol:

ben karışığım sen benden de karışıksın.Şu 30 nisan gelse de kurtulsak, herkes kurtulsa:roflol:

Hic sorma ya. Neden bukadar acele ediyoruz ki anlamiyorum. Sonucta yillarca cocuksuz evli kaldik, cocuk yapmaya karar verince niye bu sabirsizlik bastiriyor anlamadim. Insan hemen aninda bu ay olsun istiyor. Birkac hafta öncesine kadar relaxdim ama suan kafayi siyirmak üzereyim. Okadar cok düsünüyorum ki hep rüyalarima giriyor. Sürekli bebek esyalarina bakiyorum mobilyalar begeniyorum

parça parça akıntı nasıl cnm ya benim olan hani süt gibi akışkan yani,hani böle o sperm akıntısı gibi değil işte,yapışkan gibi de değil böle aynı süt gibi akışkan,hııı buldum vücut sütleri varya losyonlar diyelim öle ama öle bembeyaz değil tabi,ya aslında işte herzaman olan akıntı varya yumurtlama zamanında olmayandan,ondan yani,varya cnm bende aslında ümitliyim senden ama biara boşladınız ya biraz,o biraz düşürüyo ihtimali dicem ama seninde chocolate gibi adetin geç oluyo ya o yüzden yumurtlamanda geç olabilir,ondan dolayı yine ihtimalleri yükseltiyorum,bende sabırsızlıkla bekliyorum valla.

aaa geç yumurtluyosan salla gitsin sonuçları kaçırma bencede cnm,yok ya öle akıntı olmadı bende hiç,hiç öle yumurtlama dönemindeki gibi uzayan olmuyo yani,senin kesin o yumurtlama belirtisi ve kesinlikle kaçırma,yumurtlama zamanındaysan zaten bu hafta tutunsa anca tam adet döneminde belirtiler görmeye başlarsın beklicez biraz artık

X