2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

inşallah cnm görürüz bakalım,kızlar yeni geldiniz ama ben şimdi çıkmak zorundayım,öptümmm byy

Selam kizlar nasilsiniz? Benim kafam cok karisik. bizim simdi 5 gün iliskiye girmemiz yasak spermiogramm icin ama bugün yapiskan uzantili akinti geldi hemde bayagi geldi. Yine ovalasyon testi yapdim yine negativ. Acaba yumurta catladida ovalasyon testleri uyduruk oldugu icin göstermiyor mu? Simdi bozmali miyim bu yasagi bozmamali miyim kafam coook karisik ya

Selam kizlar nasilsiniz? Benim kafam cok karisik. bizim simdi 5 gün iliskiye girmemiz yasak spermiogramm icin ama bugün yapiskan uzantili akinti geldi hemde bayagi geldi. Yine ovalasyon testi yapdim yine negativ. Acaba yumurta catladida ovalasyon testleri uyduruk oldugu icin göstermiyor mu? Simdi bozmali miyim bu yasagi bozmamali miyim kafam coook karisik ya

Ya biraz geç yaparsınız testi ne olucak? tekrar tarih alırsınız.

Ya biraz geç yaparsınız testi ne olucak? tekrar tarih alırsınız.

Öyle yapacagim galiba. Reglime 7-8 gün kalmisken catlama olabilir mi acaba? Birde kasiklarimda sanci var buda bir catlama belirtisi midir sizce? Ben sadece bir sorun olup olmadigini biran önce ögrenmek istiyorum öte yandanda yumurta catladigini düsünüyorum onun icin kararsiz kaliyorum. Yapdigim ovalasyon testlerinide inanmiyorum artik cünki alan kac kisilerden bazilari testlerin doktordan catlama oldugunu ögrendigi halde bile negativ gösterdigini yazmis satilan yere.

selam kızlar ;adetime 6 gün kala dayanamadım akşam test yaptım 2. cizgi görmedim. Saatler sonrası çok silik çıkan çüzgiyi gördüm ama bunun sağlıklı olmadığını biliyorum :KK43: Adet olmayı bekliyorum ama hiç adet olabilecekmişim gibi ağrım ; göğüs uçlarımda acı falan yok.Sadece geçen hafta gaz ve mide bulantım vardı şimdi o da yok. Sizce hamiş olmam mümkün müdür ?

merhaba arkadaşlar bende müjdeli haber için mayıs ayını bekliyorum, ilk haftası adet günüm 10 gün gibi bişey kaldı öğrenmeme... günlerde geçmiyor..birkaç gündür göğüslerimde bir değişiklik hissediyorum bende inşallah hamileyimdir :)

Öyle yapacagim galiba. Reglime 7-8 gün kalmisken catlama olabilir mi acaba? Birde kasiklarimda sanci var buda bir catlama belirtisi midir sizce? Ben sadece bir sorun olup olmadigini biran önce ögrenmek istiyorum öte yandanda yumurta catladigini düsünüyorum onun icin kararsiz kaliyorum. Yapdigim ovalasyon testlerinide inanmiyorum artik cünki alan kac kisilerden bazilari testlerin doktordan catlama oldugunu ögrendigi halde bile negativ gösterdigini yazmis satilan yere.

Canım olabilir.Kimilerinin geç çatlıyor.Belirtilerinde varmış.Bende de akıntı devam ediyor bu sefer sıvı küçük küçük beyaz , krem gibi.Ama ben halen o şeffaf akıntı göremedim.

Ya tahlil süresini gecikritebilirseniz, bugünleri değerlendirin.

X