2010 nisanında çift çizgiyi görmeyi umut edenler buraya!!!

amin cnm inşallah,sen ne hissediyosun,ben açıkcası anlamıştım kendim,sanada öyle geliyormu

amin cnm inşallah,sen ne hissediyosun,ben açıkcası anlamıştım kendim,sanada öyle geliyormu

banada hamileymişim gibi geliyor çünkü yumurtlama zamanımdan bir kaç gün sonra kasığımda ağrı oldu bizo dönemde hep ilişkiye girdik daha sonrada kasığımda ağrı değilde basınç gibi oldu aman ne biliim psikolojik değildir inşallah
ama ben bu sefer son hafta kala kafaya taktım

hadi inşallah ya ölesindir umarım,adet günündemi yapıcaksın test,hemen yaz bak buraya,27sinde yapçan sanırım,benimde o gün ilk muayenem var inşallah iyi haberler veririz ikimizde.artık kafana taksanda bişey olmaz tutunmuşsa tutunmuştur o,bende son bikaç gün meraktan çatlıcaktım hep düşünüyodum ne oldu diye,

toprakceylin hayırlısı olsun cnm inşallah mayısta verirsin müjdeli haberi

Banada öyle geliyor valaha : ) bir test yapsana yarın : )

Bu arada kızlar arkadaşım gelmişti kahveye.Muhabbeti yarım bıraktım.Şimdi ben ne yemek yapıcam diye düşünüyorum.

teşekkürler canım inş bakalım hayırlısı

sana kolay bişey söliyim hemde çok hafif,hemde çok sağlıklı,2 ortaboy patates,1 kabak bide havuçhepsini yuvarlak yuvarlak ince ince dilimle borcama koy üstüne başemel sos koy istersen kasarda rendele,(başemel sosla uğraşmak istemezsen krema koy) (aa başemel sosu dökmeden önce çok çok az zeytinyazı gezdir azıcık tuz ve şeke koy)en son sosu döktüp kaşar rendeledikten sonra at fırna 25-30dk tut süper oluyo,ayda 3-5 kere yaparım valla çok güzel oluyo,bide yanına bişey yaparsın işte çorba falan yap yeter okadar :)))))

Selam kızlar...Geçmişi okudum geldim...Bugün fazla bişey olmamış...Sanırım herkes 23 Nisan tatilinde...

selammm kızlar ben geldim.aramıza yeni katılanlar var inşallah size en kısa zamanda sizde hamiş kalısınız hıı bide hamişler varmış onlarıda tebrik ediyorumm sağlıkla kucaklarına alırlar inşallahh..deniz1958 canım bencede sen hamilesin gibi geliyo bana kaydirigubbakcemile3

ayy canım benim inşallah opuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…