2010 Kasım Bebeklerinin Cicileri

emzirme sütyeni konusunda ne düşünüyosunuz arkadaşlar. biz kışın kullanacağımız için emzirme atleti almak daha mı mantıklı acaba.? dogumdan sonra kendımızıde korumamız lazım atletsız de olmaz. emzırme sütyenının uzerıne atlet giysek daha zor olur işimiz sanki. tecrubesı olan arkadaşların fikirlerini merak ettim bilmiyorumkismile

atlet konusundaki düşüncem şudur ki atlet kullanan bi insansan atlet, kullanmaya n bı ınsansan sutyen almalısın. ben yaz kış atlet giymem, bu nedenle emzırme atletı almayı aklımdan bıle gecırmedım... tecrube degıl de alıskanlık meselesı yanı tamamen

biju ve prop, ciciler çok tatlı gerçekten güle güle kullansın oğullarınız inşallah...

ya bebefon ve göğüs pompası alıp almama konusunda kararsız kaldım ben ya, alsam mı almasam mı...hhhooooofffffffffff.....

haklısın canım ben soruyuda soruş şeklimden belli olduğu üzre atlet giyme alışkanlığım var ondan kararsız kalmıştım. ben atletli alayım. sağol prop sen de olmasan :))

ben de hava serinken atlet giymezsem hemen usutuyorum, cok hassas bi yapim var. ayagimda corap, icimde atlet mutlaka olucak yoksa gaz sancilarim oluyo cok fena..
ama sutyensiz de asla rahat edemem. ikisini de almam lazim simdi benneyaptımki
sutyen almaya zaten karar verdrim. ustune de atlet mecburen..

O atletlerin iç kısmında sütyen vardır birleşiktir diye düşündüm ben ama tek atlet olmaz tabi. yakından incelemek lazım hımm..

bijocum propcum herseyiniz cok güzelmis güle güle kullanin

teşekkürler canlarım..
nalancım bebefonu sen bılırsın ama bence pompa lazım olur ya, süt stoğu yapmamız lazım 6 ay duruolarmış buzlukta, hasta olsak antıbıyotık kullanmak zorunda kalsak bebegı emzırmeden mı kescez? stoktakı sutlerı kullanıverırız hemen.. ya da bı gece bı yerr davetlı olsak ıckı ıcsek yıne aynı sekılde.. e stok yapabılmek ıcın de sağmak şart bence.

bijocum propcum herseyiniz cok güzelmis güle güle kullanin
teşekkürler canım opuyorumnanaktan
canım ben bebefon alıcam da pompa almicam. evdeyim çünkü sürekli, içki de kullanmam o yüzden kullanmam diye düşünüyorum. çok lazım olursa veya bir işe girersem alırım da şimdi cıks..
bebefonu da oturduğum odayla bebeğin odası baya uzak olduğu için almayı düşünüyorum..

ben alkoliğim her gün içmezsem rahat edemiyorum ama :roflol::roflol::roflol:

her akşam çilingir mi kuruyon yoksa kız :roflol:

odanın yeni şeklini beğenmedim ben. beşik kapı girişinde daha güzeldi gibi görünüyodu tabi kullanım açısından en güzelini sen bilicen hayaatım

canım bebefon al bence yaa. düşünsene duymayabilirsin ağladığını fln. hadi uyur uyumaz duşa girdin wcye girdin fln en azından hemen sesi duyarsın.Ya da evde bir sürü misafir var diyelim bebek odasında durur doğal olarak sesini duymak da zorlaşabilir kalabalıkta. Bence al sen al.
bir dha dene bakalım neler aldın :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…