2010 Kasım Bebeklerinin Cicileri

şekerler çooooook güzelllll

eşine söyle benimkinin içini yemesin

Şekerlerin çok güzel olmuş prop, umarım kocan doğuma kadar hepsini bitirmez...

Bildiğim kadarıyla her kutuda 2 adet şeker olmalı...

Kapı süsümüz....

Bebek şekerimiz...

Yatak üstü yazısı ve nazar boncuğu...

Kapı süsüne ilave olarak hoşgeldin yazısı eklenecek ve duru nun adı pembe simli harflerle yazılcak...

Şekerede adı yazılcak, gerçekleri gelince onların fotosunu eklerim, şimdilik elimizde bunlar var...

He bu arada çok belli olmuyo fotoda eşim yakın çekmemiş fotoyu, bebek şekeri beşik olarak yapılıyo...içinde çikolata kaplı badem şekeri olacak...

ay bayıldım cok guzelmıs ekonomıkde ustelık bende emınonu yerıne kadıkoye mı gıtsem ya:uhm:

Prop şekerşleriniz pek güzel..Ama içindeki şekerleri eşim yiyor yazmışsın ya,gülmekten öldümkaydirigubbakcemile3

Nalan senin kapı süsün,şekerin de çok hoş.Süslü,süslü yakışır:lepi:

teşekkürler dilemma.. gülme gülme valla yiyo, olmazsa artık gidip şeker alcam tekrar daha ıkı ay var onlar bu ayın sonunu bıle cıkaramazlar heralde :)

çok güzelmiş canım kokoş kokoş :))

ay bayıldım cok guzelmıs ekonomıkde ustelık bende emınonu yerıne kadıkoye mı gıtsem ya:uhm:

Çoookkk teşekkür ederim kızlar, valla gittik gördük hemen beğendik çok tatlı duruyo, sallanıyo bide, önce mıknatıslı bi şi yaptıralım dedik, sonra bu daha şirin geldi gözümüze, içindeki şekerler bitince süs olarak kullanılır yani, iki tanede minik emzik asılı araba çok şirin...

Bütün süsler, şekerler, yazılar her şey 190 tl tuttu kızlar, gayet uyguna geldi bize, fotolarda olmayan sipariş verdiğimiz yazılarda var daha, onları sonra koycam...

prop ve nalan güle güle kullanın şekerlerinizi , ben de magnetlı yaptırmıycam herkesın buzdolabın ustu doldu artık. benımkı de oyle bebek arabası şeklinde olcak inş henuz sipariş vermedım ama karar verdım en azından:))

Nalan çok şirin şekerleriniz ve kapı süsünüz.Dikkat ette senin kocişte propunki gibi şekerleri bitirmesin :)

nalancım baya iş halletmişsin. şekerler ve süs de çok güzel.. güle güle kullanın kızınla sefası olsunnnnnnn :)

Son düzenleme:
bafocum çok tatlı cicleriniz ama az eklemişsin.Kimbilir daha neler almışsındır..Güle güle giysin minik kızın

Bafocum güle güle giysin cicilerini,çok tatlılar.Ama o ilk resimdeki örgüyü tam anlamadım,tulum gibi bişeymi o?

bafocum çok tatlı cicleriniz ama az eklemişsin.Kimbilir daha neler almışsındır..Güle güle giysin minik kızın

canım sağolasın. evet bunları cekmıstık eklıyım dedım

Bafocum güle güle giysin cicilerini,çok tatlılar.Ama o ilk resimdeki örgüyü tam anlamadım,tulum gibi bişeymi o?

sagol guzelım evet ınternette goprmustum uyku tulumu...

bafo hepsi çok güsel güle güle giysin prensesin..
uyku tulumunun resmını koymuştun internette beyendim diye. kayınvaliden örmüş ne güssell.
pembe kareli ayakkabıların aynısını arkadaşım almış kızıma, çok güsel gerçekten . opuyorumnanaktan

eşimin beğendiği losuha tacım:)) takmakta kararsızım ama alırken eğlendık bayaa:)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…