2010 Kasım Bebeklerinin Cicileri

teşekkürler canlarım..
nalancım bebefonu sen bılırsın ama bence pompa lazım olur ya, süt stoğu yapmamız lazım 6 ay duruolarmış buzlukta, hasta olsak antıbıyotık kullanmak zorunda kalsak bebegı emzırmeden mı kescez? stoktakı sutlerı kullanıverırız hemen.. ya da bı gece bı yerr davetlı olsak ıckı ıcsek yıne aynı sekılde.. e stok yapabılmek ıcın de sağmak şart bence.

Evet alim ben en ii si belkide hastanede bile lazım olabilir nolur nolmaz, süt torbasıda mı almam lazım ordamı saklicaz sütü yoksa başka bi şi demi...

teşekkürler canım opuyorumnanaktan

canım ben bebefon alıcam da pompa almicam. evdeyim çünkü sürekli, içki de kullanmam o yüzden kullanmam diye düşünüyorum. çok lazım olursa veya bir işe girersem alırım da şimdi cıks..
bebefonu da oturduğum odayla bebeğin odası baya uzak olduğu için almayı düşünüyorum..

canım bebefon al bence yaa. düşünsene duymayabilirsin ağladığını fln. hadi uyur uyumaz duşa girdin wcye girdin fln en azından hemen sesi duyarsın.Ya da evde bir sürü misafir var diyelim bebek odasında durur doğal olarak sesini duymak da zorlaşabilir kalabalıkta. Bence al sen al.

bir dha dene bakalım neler aldın :)

Tamam ben o zaman bebefonda alim haklısınız balkonda ya da duşta duyamıyabilirim...

Nalan iki seçeneğin var: Ya süt torbasında saklıosun ya da cam süt saklama kaplarında. Bazı süt saklama kapları hatta pompaya monte edilebilio direk içine sağmış oluosun sütü kapağını kapatıp saklıosun. Ama u saklama kapları pahalı geldı bana. Ben evde oldugum ıcın boyle kaplara ihtiyacım oldugunu dusunmuoyorum, zaten bıberon da sadece 1 tane aldım evdeyim diye, senın de poşetler ısını gorur gıbı dusunuyorumopuyorumnanaktan

pompa cok lazim oluyomus. bebek ilk sut emmeye basladiginda gogusler cok aciyormus ve pompayla daha rahat oluiyormus. ben de aldim...
ama ben tam tersine anne sutu camda verilkmez diye okumustum. nedendir bilmem..

prop, sut pompasini set olarak aldiginda hepsi polikarbon. butun markalarda boyle.. ben biberon ve emzigi secimi icin arastirma yaptigimda cam biberonlarin avantaj ve dezavantajlari kisminda gormustum. anne sutu camda verilmez dedi nedenini cok merak ediyom ben de

aman ben set olarak almadım zaten öyle alacak olanlar varsa o zaman mutlaka BPA sız olmasına dıkat etsınler o saklama kısımlarının.. nedenını ogrenırsen paylaş bızımle de :)

Nalan iki seçeneğin var: Ya süt torbasında saklıosun ya da cam süt saklama kaplarında. Bazı süt saklama kapları hatta pompaya monte edilebilio direk içine sağmış oluosun sütü kapağını kapatıp saklıosun. Ama u saklama kapları pahalı geldı bana. Ben evde oldugum ıcın boyle kaplara ihtiyacım oldugunu dusunmuoyorum, zaten bıberon da sadece 1 tane aldım evdeyim diye, senın de poşetler ısını gorur gıbı dusunuyorumopuyorumnanaktan

Tamam o zaman, bana uyan bi tanesini seçerim artık, çok saol...

Pek güzel ciciler eklenmiş..İyi günlerde giydirmek nasip olsun inşallah:Saruboceq:

bebek şekerlerimiz ..

1550.jpg

1554.jpg

prop şekerleriniz çok güzzzeeel,kız yoksa bayramda gelenlere falanmı verceniz :KK1:

teşekkür ederim...oğlumun babasından bayrama bıle dayanamıcak bu şekerler heralde, yiyip duruo..
bu arada bıze bayramda kımse gelmıcek bız de kımseye gıtmıcez... ıstanbulda kımsemız yok, belkı arkadaslardan gelen olur ya da bız belkı gıderız o kdr...

teşekkür ederim...oğlumun babasından bayrama bıle dayanamıcak bu şekerler heralde, yiyip duruo..
bu arada bıze bayramda kımse gelmıcek bız de kımseye gıtmıcez... ıstanbulda kımsemız yok, belkı arkadaslardan gelen olur ya da bız belkı gıderız o kdr...

evet ya bizimde bu bayram bir garip ya:KK43: neyse bir sonraki bayramda bebeklerimiz gelmeye başlayacak kısmetse...

bu arada şekerlere bayıldım . alt komusda falan sakla bari kaydirigubbakcemile3

evet ya bizimde bu bayram bir garip ya:KK43: neyse bir sonraki bayramda bebeklerimiz gelmeye başlayacak kısmetse...

bu arada şekerlere bayıldım . alt komusda falan sakla bari kaydirigubbakcemile3

saol cnm..
evet hüzünlendim resmen gelen gıden olmıcak diye :KK43: bı sonrakı bayram işalla kucagımızda olur bu sıpalar da huzunlencek vakıt bulamayız

X