2010 Kasım Bebeklerinin Cicileri

Arkadaşlar bişey sorak istiyorum bende kasım annelerindenim bebek bezi almak istiyorum şimdiden bi kaç paket ama ne alıcağıma karar veremedim sizce ne almalıyım tecrübeli olanlar bilgi verebilirmi?

Primayı öneriyor pek çok kişi..Ben de almaya başlıyacağım artık,prima alıcam.Huggies te iyi saqnırım,kullannalar memnun

yarencim cicileriniz cok güzelmis güle güle giysin bebisinopuyorumnanaktan

teşekkür ederiz zeyn teyzesi :))
sizin cicilerde çok güsell cnm.
güsel günlerde giymeyi nasip etsin inşallahhh

Arkadaşlar bişey sorak istiyorum bende kasım annelerindenim bebek bezi almak istiyorum şimdiden bi kaç paket ama ne alıcağıma karar veremedim sizce ne almalıyım tecrübeli olanlar bilgi verebilirmi?
Ben ilk Huggies almıştım birkaç kişi onu önerdi diye.Ama sonradan daha tecrübeli tandıklarıma ve annem de dahil olmak üzere sordum prima dediler. Bir paket prima bir paket de Huggies aldım şimdilik yeterli bunlar.Ama primaya devam ederim gibi görünüyor.

rabbim hepinize saglikla bebeklerinize kavusmayi aldiginiz cicileri giydirmeyi basip etsin ben gecen yilin kasim annesiyim simdi sizin yasadiginiz heyecani mutlulugu biz yasiyoduk boshayallersmile
.hepiniz saglikla kavusun yavrulariniza insallah:Saruboceq:

bence bez stok etmek cok dogru degil cünkü bebegin dogum kilosunu bilemezsin ortalama 3 kilo dogdu diyelim uzun süre 1 numara kullanamazsin zaten bezler elinde kalir, 2 yada 3 numaraya cabuk geciyo bebekler..marka sorarsan kesinlikle prima:1closedeyes:

zeynep yaren canlarım allah güle güle giydirmeyi nasib etsin bebişlerinize hepsi çok güzel

Bütün cicişlere baktım ve çok beğendim güzel günlerde kullanın kasım anneleri...bende bir ara ekleyeceğim ama bakalım ne zaman...bu aralar KPSS kontenjanlar vs. stresine girdim bebeğimi unuttum neredeyse...

çok guzel hazal, bende almak istiyorum ama kayinvalidem erken diyor. onlarda hakli ilk torunlarina dunyanin seyini alip dosemislerdi sonra dogarken vefat etti, o yuzden korkuyorlar hep

çok guzel hazal, bende almak istiyorum ama kayinvalidem erken diyor. onlarda hakli ilk torunlarina dunyanin seyini alip dosemislerdi sonra dogarken vefat etti, o yuzden korkuyorlar hep

kiz ne erkeni simdi dogsa cocuklarimizin yasama ihtimali cok yuksek. aklinizi ole kotu seyler getirmeyin yaa saglikla dogacak insallah bebislerimiz. ALLAHIN IZNI ILE. cok kotu bi durumdur yaa senin eltinin cocugumuydu kimin cocuguydu vefat eden? aman ALLAH korusun bebeklerimiz :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq: :Saruboceq:

evet eltimin bebegiydi kizdi cinsiyeti, dokuzuncu ayinda vefat etti dogarken. aile için buyuk sok tabi. biz o zaman esimle evli degildik. ondan korkuyorlar almaya birsey dogsun saglikli neler aliriz diyorlar haklilar tabi. Bende alirken neredeyse gizli aliyorum. Her aldigima daha çok var diyorlar ne bilim uf . Allah koruusn bebislerimizi tabi insan tedirgin oluyor hep

hazalcım gule gule ıydır ınsallah cok tatlılar hele ki battaniye ve önlüklere bayıldımmm:1hug:

bunlarida bugun aldim ogluma ayy dayanamayip habire biseyler aliyorum ama artik yeter galiba sonucta cok cabuk buyuyorlar. bundan sonra artik arabasi yatagini alirim artik ivir zivirida var yatagin artik onlara yonelcem yeter bu kadar kiyafet. doyorum ama insallah dedigimi yaparim yani almam bisey.

bunu babasi begendide aldi ayy canim kocam benim yaa ilk defa heves etti aldi oglumuza.

bunlarida beraber begendik aldik

buda pelus battaniyesi bebek arabasi ile gezerken oglumu isitir sicacik ..

hazal bana benzedın ıyıce habıre alıosun :) çok guzeller cnm gule gule gıysın oğlun uzerınde küçülsün :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…