Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

yinee benn beyaz esyalrımız sipariş edildiiii :)
arçelikden buzdolbı 5086 vnfy
çamasır mak. 7104 hs
bulasık mak. 6251 eı hayrlı olsun bizeeeee :)

evet gülpembecik esranın da değdi gibi bi yerlerde bir düğündaşın vardır bakalım bizm topice uğrayacakmı :)

süper aynı gün düğünümüz Allah nasip ederse..
olumunekankayizsmile

evet canım aynı gün o heyecanı yaşıyacağız inşllah
Ben beyaz eşyalarımı,salon takımımı, mutfak için küçük aletleri filan aldım evi de tuttuk çok mutluyum çok...hihoyyyt:lepi::nazar:

:nazar: bunalımdayım 2 mayıs
:nazar: pinsur 14 mayıs
:nazar: drearines 5 haziran
:nazar: sea.1013 6 haziran
:nazar:m_ucizem 6 haziran
:nazar: dtes 1312 6 haziran
:nazar: vildan 12 haziran
:nazar:yarenka 13 haziran
:nazar:heraaa 13 haziran
:nazar: fztfatmafzt 13 haziran
:nazar:minito 17-18 haziran
:nazar:yağmur 19 haziran
:nazar:gülpembe 20 haziran
:nazar: ndrcan 26 haziran
:nazar: şebnem - - temmuz
:nazar: sedaemra -- eylül
[/QUOTE]

HANİ BEN YOKUM AMA LİSTEDE akannehirsenağlama -----06 HAZİRAN------:kedi:

slm cnm kendi evinse eve getirirler durur evinde beğenerek aldıysan ister önce ister sonra ne farkederki

Evet evimizi aldık...Malzemeyi yaptıklarında direkt gidip yerlestiricez o kadar.Dimi ama zaten bence tartısmasız güzel bir takımda , yine de erken mi dedim kendimce..Ama sonu yok nasıl olsa bu eşya işinin :)

esracım 12 sfda listenın tam hali vr orda varsın tekrra bi bakdım da :) pericim evet senn içine sinerk aldıysan no problem ayy merk ettim ama bn senn yatk odanı şimdik :KK70:

Evet evimizi aldık...Malzemeyi yaptıklarında direkt gidip yerlestiricez o kadar.Dimi ama zaten bence tartısmasız güzel bir takımda , yine de erken mi dedim kendimce..Ama sonu yok nasıl olsa bu eşya işinin :)

ev tadilat yapılıcaksa bittikten sonra gelebilir eve üstünü örtersin bi güzel tozda olmaz tertemiz durur bizizm evde tadilat bitti herşey yerleşti gibi

Alıntı:
heraaaa kullanıcısından alıntı
:nazar: bunalımdayım 2 mayıs
:nazar: pinsur 14 mayıs
:nazar: drearines 5 haziran
:nazar: sea.1013 6 haziran
:nazar:m_ucizem 6 haziran
:nazar: dtes 1312 6 haziran
:nazar: vildan 12 haziran
:nazar:yarenka 13 haziran
:nazar:heraaa 13 haziran
:nazar: fztfatmafzt 13 haziran
:nazar:minito 17-18 haziran
:nazar:yağmur 19 haziran
:nazar:gülpembe 20 haziran
:nazar: ndrcan 26 haziran
:nazar: şebnem - - temmuz
:nazar: sedaemra -- eylül

evet ilk listede var ama bunda gözükmüyo anlamadım bende

Evet esra aynen öyle olmazsa , deposunda da muhafaza ettiririm...Evde tadilatlık bişey yokta.Şu ithal duvar kagıtlarına bayıldığım için bir duvarı o sekilde yaptırma ihtimalim var.Heraaa sana da cok tesekkür henüz 100 mesajım yok olduğunda söz yüklerim :KK66: Tabi 6 ay da modası gecmezse iyidir :) Bizim 10/10/10 tarih.

canım düğündaşız bizde seninle bende 20 haziranda evleniyorum inşallah :)) az kaldıııı alkisalkisalkis

yasasınnnn biri cıktı kaydirigubbakcemile5 evet 81 gün kaldı bugun itibariyle düzcedeyiz kaydirigubbakcemile2 düğündasım :lepi:

kızlar merhaba aramıza yeni gelenler hoşgeldiler ... heraaaa cnm almışsın beyaz eşyalarını hayırlısı olsun bende hızlı gidiyorsun kaydirigubbakcemile3 birde sen gelinlikte hangi modeli beğendiysen onu al sonuçta bakarsan modellerde çok değişiklik olmuyorki sen hevesini kırma

perimsin m_ucizen cnm sizinde eşyalarınız hayırlısı olsun güle güle kullanın

X