Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

alkisalkisalkis alkisalkisalkis farkettimm heraaa nın eklediklerinee yazdığını görüncee ayy ne güzel zevklerimiz benziyo demek kiii hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt

ben bi de dantelden kelebk kol istedimmm çok güzel oluyo ölee :p sen enerde diktiriyosun canım gelinliğiniii??

canım benim de pendikte leyla moda evinde şuan ufak değişiklikler yapılıyor ben gelinğimi hazır aldım beden olarak küçültücekler belden ve ince askılı bir modeldi straplez yaptırıyorum canım hımmmm kelebek kol da güzel durur canım, straplezde inşallah çekiştirme sorunu yaşamam bikaç arkadaşım üzerinden kayar filan dedi rahat edemezsin dediler bakalım son provoda denicem :dance:

teşekkür edrimm kızlaarrr inşallhh evde de güzel durur :) damlahakan tesettürlümüüsn yada nasıl gelinliklerden hoslnırsın ümraniyede cok hos gelinlikler var acık gelinler için yada kadıkoyde muhtesem o konuda :) ama avrupa yakasndda beğenrcem ki aartık beğenmek zorundyım siznle paylasırım kızlarrr opuyorumnanaktan

tesettürlü değilim canım:) ben straplez istiyorum çok kabarık olmasın istiyorumm şimdilik aklımda olan bu :)

heracım inan bişi anlamadım kafamçokkarıştı
hızlı resime nerden girilio onu bi anlasam gerisi gelicek te

2379.jpg

heracım [/B nişanlığın güzel gelinliği andırıyo bembeyaz yakışmıştır eminim yüzünü göremiyorum ama :asigim: ben de nişanımda kabarık bir elbise beğenmiştim daha sonra abiye tarzı bişeyde karar vermiştim

damlahakan fatih avrupa yakasında kalıyo canım izmir de büyük bir şehir istanbulda o kadar zorlanmazsın heralde biz sana burdan yardımcı oluruz canım istanbulda nerede kalıcaksın belki yakınızdır :1rolleyes:

eğer lojman çıkarsa sancaktepe de kalıcaz ama çıkmazsada bağlarbaşından ev arıyoruzz orda oturucaz sen nerdesin canım

teşekkür ederimm kzılarr :) beyaz değil gri kızlarr beyaz gibi duruyooo bnde sonnrdan dedim keske farklı bi renk tercih etseydım amaaa neyse artıkın :)

X