Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

teşekkürler kızlar cvblar için bnde fayansss isityorummm ama sadece bn istiyorum :) bakalım şmdilk olmasa evlendikden sonra ilk yapıcaklarımdan :KK70:

günaydın herkesee mutlu bigün diliyorum herkese :) kızlarrrrrrr mobilyacıklarınızı beyaz esyalrınızı nerden aldınz bakem :) günlerr geciyor geciyorrr Alalh mutluluk huzur nasip etsinde sevdikleirmzle beraber o güzel günlerimizi yasıyalım :)

günaydın canım bende seninle beraber aynı soruları soruyorum daha hiçbirşey alınmadıda :teytey: herkesin günü güzel geçsin opuyorumnanaktan

kaderdaş :KK70::KK70: bende mobilyalara bakıorum ider mobilyada hos model var yatak odasını yaptrmayı düşünüyorum senn kafanda olustumu bişiler sebnemcim :) sende gelinliğe karar vermemişdin daha değil mi ?

kaydirigubbakcemile5 cnm bizde bakıyoruz mobilyalara ama daha kesin bişi yok ama hazır almayı düşünüyorum mobilyaları

gelinliktede tık yok hazır alıcam ama bakıcam inşallah :Saruboceq:

ayy hani son zaman bırakınca aceleden yanlıs bi secim yapmıs olmk istemıyorum şimdikde karar veremıyorm bakalım son durum ne olcek :KK70::KK70: aynen bndede yok tık yok hala gelinlikde bide tesettürlü olunca daha zor bulunuyo en gec haftaya faln model belirlemiş olmam lazım bnm bakalım :KK70:

ayy hani son zaman bırakınca aceleden yanlıs bi secim yapmıs olmk istemıyorum şimdikde karar veremıyorm bakalım son durum ne olcek :KK70::KK70: aynen bndede yok tık yok hala gelinlikde bide tesettürlü olunca daha zor bulunuyo en gec haftaya faln model belirlemiş olmam lazım bnm bakalım :KK70:

canım baktımda senin haziran başı düğünün geçen sorduk mobilyalar 45 günde gelir dediler biraz acele etmek gerek sanki anca eşyalar gelicek yerleşecek falan baya uzun işler ama biz bu gidişle napıcaz bilmiyorum kaydirigubbakcemile2 olumunekankayizsmile gelinlik diktirecekmisin yoksa hazırmı bakıyorsun

Ahhh Ahhhh ben 11 senedir bekliyorum ben napıyım...
30.11.1999'dan beri :Saruboceq:

nasıl geçiyor dimi o kadar uzun zaman şimdi beklemenin güzelliklerini yaşayınca unutuyosun herşeyi insanın sevdiği ile evlenmesi bide uzun süre bekledikten sonra evlenmesi ne güzel bir mutluluk :asigim::asigim:

canım benim gelinliğimde tesettürlü 1 senedir internetten bakıyorum hep aynı modeller en güzeli gidip yerinde görmek geçen hafta gittim görüşmeye çeşit çoktu ama daha erken dedi ordaki bayanda düğün 6 haziranda nisan 15 den sonra sonra gelebilirsin dedi bende açık bir modeli uzun kollu olarak diktirmeyi düşünüyorum :nazar::nazar::nazar:

Beyaz eşyalarımızın hepsi Siemens. Sadece ocak ve davlumbaz Franke.
Yatak odası mobilyalarını marangoz yapıyor.
Yatak ve bazam Yatsan.
Salon için Yemek odası takımı Saloni düşünüyoruz.
Koltuk takımı için de Seyran Koltuk. ama tabi daha ikisini de almadık..bilmiyorumkismile

heraaaa cnm yazdığın site güzelmiş birde bunlara bak san patrick ve maggie sottero belki istediğin gibi bir model bulursun.

sea.1013 cnm senin içinde eşyaların hayırlısı olsun az kalmış bari senin

:hulya:

X