Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

biz de cumartesi davetiyelerimizi teslim aldıkk :) alkisalkisalkis
pazarda perdelerimizin siparişini verdikk :) alkisalkisalkis

yalnız perde seçme işi tam bi işkenceydi benim içinnn eyvahedigeldismile

evlilik öncesi muayene bence de şart kıslarr bi de benim mesela doğum kontrol hapı kullanmam yasak eyvahedigeldismile göğsüm de kist olduğundan hapların onları kansere çevirme riski varmış o nedenle doktorum bana yasakladı.. artık başka yöntemler bulucazz

biz yapmıcaz canım
breezep cim davetiye modelimi ekledim yorumlarını bekliyorum canım önceki sayfalarda :icecream:

evrekaaa evrekaaaa :)))) buldummmmm :))

çok güzell canımmm davetiyenizz, bizimkisi de evlilik cüzdanı şeklindeee alkisalkisalkis

nikah şekerini ne yaptınız?? ben de yaptırıcam sanırım bizim de nikah düğün de kıyılacak ama herkese değil de daha az kişiye dağıtılacak adette bişey yaptırmak istiyorum sonuçta hatırası olsun istoyurmm bakalımmm:sm_confused:

saol breezep cim davetiye buna karar verdik ama sipariş henüz vermedik,nikah şekerini de bir model beğenmiştim içi lavantalı olandan heralde o olacak bir kaç yere daha bakalım diyo nişanlım ondan sonra netleşecek :teytey:
buarada düğün telaşından kendimi ihmal ettim heralde kızlar kendimi çok bitkin hissediyorum hasta olucam galiba üzerinize afiyet :çok üzgünüm:

merhaba kızlar nasılsınız bende kadın doğumcuya gidicem ama benim sebebim regli olmama 4 aydır hep o gün hasta oluyorum :) bir şey yapmam lazım temmuz sıcağında nasıl yaparım ki geçiktirici kullanıcam ama doktora danışmak lazım

bu arada heraaaacım çok tesüf ettim sana başka başlıklarda gelinlikler paylaş bunları istiyorum diye bizimle paylaşma

otele hala karar veremedik çok kararsızısım yaaaaofff

bu arada tam okuyamadım kimler neler aldıysa güle güle kullansın :)

ayy sebnmcim senle aynı kaderi paylasıyoruz bnde düğün günümde regl olma ihtimalim var ihtimal diyorum çünküm bnm adet düzenm otrmadı hala ya arşivden ole beğendğim bi gelinlik orda öğrendim o şekilde elklemeyi o yuzden yani

şebnemm benim de buaya kadar hep 18 inde oluyodu hastalığım buay 8 inde oldu şaşırdım stresten filan heralde nikahımda ayın 6 sında böyle devam ederse napıcam ben de hap mı kullansım bende :kedi:

heracım gelin başına bayıldım ama inan gelinlik modelini hiç beğenmedim çok karışık bir model

teşekkürler mucize yorum içinnn gelinlikkk etek kısmındaki o toplama kötü duruyo biraz gercekdne ayy beğenirim inşallh fatihden artık ordan da beğebnemzsem yandım bn

Son düzenleme:
en son koyduğun resimdeki gelinlik daha güzel canım bence, fatih ve kadıköy de bence bulabilirsin birçok gelinlikçi var oralarda gönlüne göre olur inşallah:Saruboceq::Saruboceq:

heraaa cım bence ilk gelinliğin üst kısmı taşlı olan kısım yani gayet hoş gözüküyo ne biliyim benim hoşuma gitti yaniii :)) ama alt kısmı için farklı şekilde toplattırabilirsin o tarz değişiklikleri yapıyolar yani mutlaka. ikinci gelinlikte de o açılan kısım tam ortadan değilde yandna açılsa sanki daha güzel duracak gibi ne dersiniz?? ama gelin başı çok hoş görünüyo gerçekten de bence de başka arama bile derim ben dee

sebnemmm eğer maddi açıdann sizi sıkıntıya sokmazsa kesinlikle adam&eve derimmm :))) orası cennet gibi yaaaa ben de çok istedim orayı ama baya pahalıya patlıyınca mecburen vazgeçtim yoksa gönlüm hala ordaaa senağlama

brezepcim yorum için teşekkür ettim evt boyle ortdan aclıncada sanki eski modaymış gibi izlenm verıyo yada bana ole gelıyo evet baş modelini bnde cok beğendm ayy sebnmcim bnde adam eve ye bakdım da süper bi yer olrk görünüyoooo rüya gibi balayı için ideal bi yer canım

Kadın doğumcuya gitcekmisiniz düğünden önce?

ben gittim canım
ve tahmin ettiğim gibi kist çıktı bende :çok üzgünüm:
tahmin ettiğim gibi diyorum çünkü belli idi

ama yeniden kontrole gidicem inş herşey daha iyi olacak
ve sonra hapı doğum kontrol yöntemi olarak kullanmayı düşünüyorum

selencim çokk geçmiş olsunnnnn selencim belliydi demişsin hangi belirtiler vardı özel bi soru değilse ?

selencim çokk geçmiş olsunnnnn selencim belliydi demişsin hangi belirtiler vardı özel bi soru değilse ?

sağol canım
adetim düzensizdi canım, son 1 yıldır gecikiyordu sürekli
ve kistin olduğu kısımda sancı oluyordu zaman zaman

2 ay olacak nerdeyse doktor kontrolüne gittim işte
2 ay ilacımı kullanmamı ve tekrar kontrole gitmemi istedi, çok büyük bir kist olmadığını hapla düzelebileceğini söyledi, gerçi birde bende hormon bozukluğu da çıktı ama :1shok: o da düzelecekmiş hapla e neyseki bunu nişanlılık zamanında öğrendim inş. bitmiştir, evlendikten sonra da çocuk düşündüğümüz zaman bırakıcam hapı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…