Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

teşekkürler canım valla bunda bir iş var sürekli erteleniyor:) sağlıkla gelsin artık ege bey. doktor da ilaç verdi kullanacağım bakalım ne olacak

merhaba kızlar nasılsınız ?? Fazla girmiyorum internete sizi özledim bir bakayım dedim

gülpembecim hayırlısı olsun kızçemiz :) ismide çok güzel kızım olursa benimde koymak isteyeceğim isimlerden biri ece

Yarenkacım geçmiş olsun bence 1-2 hafta sonra kan testine git bende hamile kalmadan önce idrar zoru olmuştum :) iyi haberlerini bekliyorum

yarenkacım damlacım esracım kocaman öpüyorum sizi ve bebişlerinizi

saol tatlım :)

sanırım yarenka hamile baksanıza idrar yollarında iltihap ve sen de yarenka seni ve bebeğini öpüyorum yazmıssın

sanırım yarenka hamile baksanıza idrar yollarında iltihap ve sen de yarenka seni ve bebeğini öpüyorum yazmıssın

valla luckyme yazıcaktım yarenkaya gitmiş yazı ama :) bence hamile olabilir çünkü idrar yollarında problem yani sık sık idrara çıkma bir belirti :) hayırlısı olsun

anam ben yokken neler konuşulmuş böyle lucky de böyle olduktan sonra öğrenmiş hamile olduğunu:) yok kızlar yaa şimdi hamile olmak çok zor olur benim için, ne olacağımız nereye gideceğimiz hiç belli değil çünkü ama istediğimiz zaman bekletmez inşallah

valla luckyme yazıcaktım yarenkaya gitmiş yazı ama :) bence hamile olabilir çünkü idrar yollarında problem yani sık sık idrara çıkma bir belirti :) hayırlısı olsun

sebnemcim benim de aklıma o geldi luckyde dediğin gibi ondan sonra ögrendi hamile oldugunu sende ismini yazıyorsun

yerankacım hakkınızda hayırlısı olsun sende haklısın

ege carsamba gelecek herseyde bi hayır vardır canım

teşekkürler canım valla bunda bir iş var sürekli erteleniyor:) sağlıkla gelsin artık ege bey. doktor da ilaç verdi kullanacağım bakalım ne olacak

Sormayın kızlar valla dalga mı geçiyor anlamadım ama ben 28 mart ÇArşamba saat 9.00 dan sonra soracağım ona dalga geçmeyi eveeeettttt anladığınız üzere Allah izin verirse Doruk Ege'min kaçışı kalmadı 28 mart 2012 çarşamba günü sabah 9 da doğuma giriyorum
Yarenkacım ben de şüphelenmedim desem yalan olur hayırlısı hakkınızda..şebommm gülpembecimmmm esracım ve junecummm kocaman hepiniziii

cok sevindim canım hadi hayırlısı Allah kurtarsın saglıkla gelsin ege paşa dualarımız seninle

çok iyi canım ne kadar geç doğsa o kadar iyi oluyor sanırım, 2 gün sonra hayatın tamamen değişecek ne güzel

günaydın kızlar...

çok iyi canım ne kadar geç doğsa o kadar iyi oluyor sanırım, 2 gün sonra hayatın tamamen değişecek ne güzel

günaydın kızlar...

günaydın canımmm nasıl oldun?? Öyle canım bu gece sancılarım iyice arttı gibi bakalım.Ben hala 2 gün kaldığına inanamıyorum biliyor musun..şaka gibi geliyor ne bi heyecan ne korku sadece boşluk hissi.2 gün sonra sabah 9da kavuşacağım rabbim izin verirse bebeğime sağlıkla inşallah

iyiyim canım ilaçlar çok şükür iyi geldi, sağlıkla kavuş bebişine canım, git gel alıştın artık heyecan kalmadı:)

merhaba kızlar nasılsınız? luckycim heyecan ne durumda:)
kız gülpembe bebişini şimdi gördüm maaşallah ne kadar büyük sağlıkla kocamaaan olsun:)

Son düzenleme:
merhaba kızlar nasılsınız? luckycim heyecan ne durumda:)
kız gülpembe bebişini şimdi gördüm maaşallah ne kadar büyük sağlıkla kocamaaan olsun:)

nasılsınız kıslar ben geldim kursa gidiyorum bu haftadan sonra 2 haftalık bir tatilimiz olcak sonrada sınav sonra ver elini türkiye

amin inş tüm bebişler saglıkla büyüsün yok kız 10 cm bebek orda yakın cektiği için büyük gözüküyor

sen nasıl oldun geçti mi iltihap

geçti canım ama 1 hafta mahvetti beni:)
doruk ege sabah 8 de dogmus kıslar bilginize :)

bak yaramaz yine gününü bekleyememiş hayırlısıyla kurtuldu lucky de darısı senin başına canım

herkese günaydın... artık burda lucky'yi de kaybettik gülpembe de yakında gider ben tek kalırım:)

günaydın canım lukyc girer suan eve gitmiştir sanırım biraz toparlansın girer sen ve ben artık takılırız merak etme yalnız bırakmayız seni :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…