Düğün 2010 haziran gelinleri düğüne hazırlanıyoruz :)

mantığım olsun diyor gönlüm olmasın diyor istanbul olmadığı sürece her yer şehir dışı ama doğu çok uzak ve çok zor. yazdığım ilçeleri bir görsen hepsini ilk defa duyuyorsundur belki

Okadar zor bi durum ki ben olsam hic gitmem secmem bile sansimi dnerim sinavla ozllikle senn sectigin bolgeleri asla derdim ama ogretmelik durumlar malum hakkinda hayirlisi olsun

Okadar zor bi durum ki ben olsam hic gitmem secmem bile sansimi dnerim sinavla ozllikle senn sectigin bolgeleri asla derdim ama ogretmelik durumlar malum hakkinda hayirlisi olsun

zaten ağustosta kesin olacağını bilsem şimdi hiç yazmam ama belli değil işte. bizim bölüm 84 küsürle kapattı 80 üstü alıp bekleyenler bence bu defa tercih yapmaz ağustosu bekler, ağustosta da yüksek alanlar önümüze geçer şansımız yine azalır. çok zor bir durum valla canım

Hakkinda hayirlisi olsun cnm bana konusmak kolay tabi basa gelmeyince bilemez insan guzel haberlerini bekliyorum

merhaba kızlar nasılsınız. cumadan beri halam bizde yarın gidecek ben de yarın hastaneye kardeşimin yanına gideceğim ameliyat olacak, eve de cuma dönerim ancak. sizler neler yapıyorsunuz

Merhaba kislar nasilsiniz uzun bi zman giremedim cunku size suprizim var diodum ya eylul diye evet eylulde bi bebis gelcek ins tyze oluyorsunuz bugun gittim kalbini atisinida gordum daha ufagiz 8 haftalik

merhaba kızlar nasılsınız, bu hafta atama yapılacak ama hep doğu illeri açılmış üstelik 4 sene tayin isteme hakkımız yok. tercihlerimi hazırladım ama göndermeye cesaret edemiyorum

günaydın herkese...yarenkacım kardeşine çok geçmiş olsun cnm burun ameliyatını az çok ben de gördüm alt komşumuzun kızı olmuştu zordur ALlah yardımcınız olsun inşallah.Şimdi nasıl kardeşin? Atama işi için de he uzak olmasına çok üzüldüm canım ama hakkında en hayırlısı ne ise olsun inşallah canım ne senin için hayırlı olacaksa..

Gülpembecim hayırlı olsun canım çok mutluyum bu konuda:)) Sağlıkla al inşallah kucaağına :))

Kızlar ben giremedim uzun süredir çünkü çok rahatsızdım salı günü çıkararak uyandım üşüttüm sandım önce çarşamba anneme gitmiştim güya oturmaya kafamı kaldıramadım ve cumartesiye kadar aynı şekilde devam.Annem göndermedi onda kaldım.GAz sancısı yaşıyorum çok fena bulantıyı da yapan oymuş..çok kötü 1 hafta geçirdim cuma gece geldik evimize 2 gün de kardeşim bende kaldı bugün ilk kez yalnızım

çok sağol canım

herkese günaydın...

Gunaydin kislar

Luckycim cok gecmis olsun seni artik anliyorum dikkat et kendine bende bugun kotuym yatiyorum sabahdan beri

gülpembecim cnmmmmm çok ama çok sevindim bu mutlu haberine rabbim sağlıkla kucağıma almayı nasib etsin

sessiz sessiz yaptın valla bebişi

yarenkacım geçmiş olsun cnmm kardeşine

sizleri unuttum sanmayın her zaman aklımdasınız

çok sağol canım. sana da çok geçmiş olsun dikkat et kendine, zaman azaldıkça zorlanıyorsun galiba:)

teşekkürler şebnemcim, inşallah gülpembe gibi sen de en kısa zamanda mutlu haberi verirsin bize

Gunaydin kislar

Luckycim cok gecmis olsun seni artik anliyorum dikkat et kendine bende bugun kotuym yatiyorum sabahdan beri

çok sağol canım :)))) Malesef benim için son aylar daha zor canım ilk zamanlardan ((
çok sağol canım. sana da çok geçmiş olsun dikkat et kendine, zaman azaldıkça zorlanıyorsun galiba:)

teşekkürler şebnemcim, inşallah gülpembe gibi sen de en kısa zamanda mutlu haberi verirsin bize

evet canım yatmak kalkmak yemek içmek bile zorlaştı bakalım hayırlısı Yarın kontrolümüz var dualarınızı eksik etmeyin

Günaydın herkesee

Son düzenleme:

Cok saol sebnemcim Allah en kisa zamanda sana nasip etsin evet eylul diyordum eylulde dogacak kismetse

Dualarimiz seninle cnm guzel haberlerini bekliyoruz

dularımız seninle canım her şeyin iyi olduğunu görüp geleceksin. ben de tercihlerimi onaylattım bakalım ne olacak. hava da felaket kötü kaç gündür kar durmadı

dularımız seninle canım her şeyin iyi olduğunu görüp geleceksin. ben de tercihlerimi onaylattım bakalım ne olacak. hava da felaket kötü kaç gündür kar durmadı

Hayirli olsun cnm cuma aciklancak dimi guzel haberlerini bekliyoruz hakkinda hayirlisi neyse onu versin Rabbim

herkese günaydın. burda çok kötü bir hava var televizyonda ancak 2-3 kanal çekiyor, yıllardır böyle kar görmemiştim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…